Końcowe wyniki kategorii                                                               2017-05-01 15:38:06
                                             IV EuroMajówka 2017 - wyniki łączne
===SZBnO====================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki kategorii           : HDR                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszałek Dawid          SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           12.37/        12.23/        25.00/   
  2.Porada Jagoda            UKS Reflex Rybnik    S51           14.49/        12.49/        27.38/   
  3.Masny Przemysław         SKOB Ostrava         MOV           14.40/        14.08/        28.48/   
  4.Lippa  Anna              LUKS Azymek Zdzieszo O47           17.05/        12.40/        29.45/   
  5.Hyla Natalia             LUKS Azymek Zdzieszo O47           16.13/        14.19/        30.32/   
  6.Stanny Daniel i Kasia    SDG Bładnice Dolne   SDG           28.16/         9.37/        37.53/   
  7.Letal  Jonas             TJ Sokol Frýdek - Mí SFM           18.23/        19.46/        38.09/   
  8.Zdziebło Lena, Edyta     Eventyr Team Żory    ETZ           23.33/        15.15/        38.48/   
  9.Żmij Szymon              Indywidulanie        IND           18.06/        22.38/        40.44/   
 10.Dzik Zosia               LKS Górzanka Nawojow K01           20.14/        21.38/        41.52/   
 11.Letalova  Eva            TJ Sokol Frýdek - Mí SFM           25.30/        23.11/        48.41/   
 12.Kročová Anna             SKOB Frýdek - Místek BFM           32.54/        22.34/        55.28/   
 13.Lewandowska Gosia i JustynaATZ Racibórz         ATZ           49.56/        29.49/        79.45/   
 14.Bartecka Emilia i DominikATZ Racibórz         ATZ           53.13/        29.14/        82.27/   
 15.Burak Grzegorz           ATZ Racibórz         ATZ           82.07/        30.13/       112.20/   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S28           14.40/        17.32/        32.12/   
  2.Stanny Karolina          GTE Cieszyn          GTE           18.32/        16.49/        35.21/   
  3.Kochoń Julia             UKS Kometa Gliwice   S28           15.46/        23.33/        39.19/   
  4.Jagieła Kornelia         SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           19.15/        20.35/        39.50/   
  5.Matulová Valérie         SKOB Frýdek - Místek BFM           15.50/        24.52/        40.42/   
  6.Czyż Zuzanna             SP 6 Ruda Śląska     R06           21.56/        27.06/        49.02/   
  7.Furgoł Anna              UKS Trójka Mikołów   S04           18.17/        33.52/        52.09/   
  8.Kapler Paulina           UKS Trójka Mikołów   S04           22.13/        40.35/        62.48/   
  9.Pieszczek Julia          UKS Trójka Mikołów   S04           31.30/        31.35/        63.05/   
 10.Kokot Aleksandra         SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           18.57/        45.05/        64.02/   
 11.Dąbrowska Martyna        SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           35.38/        29.38/        65.16/   
 12.Kozłowska Karolina       SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           23.38/        41.53/        65.31/   
 13.Oprządek Oliwia          UKS Trójka Mikołów   S04           29.47/        38.28/        68.15/   
 14.Hilaszek Amelia          UKS Kometa Gliwice   S28           39.03/        29.25/        68.28/   
 15.Jarosz Oliwia            UKS Kometa Gliwice   S28           44.54/        24.17/        69.11/   
 16.Wiktor Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S28           25.23/        46.32/        71.55/   
 17.Szczygieł Sandra         SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           37.27/        41.57/        79.24/   
 18.Kapusta Kamila           SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           33.34/        49.00/        82.34/   
 19.Stanny Agnieszka         SP 6 Ustroń          U06           55.21/        37.01/        92.22/   
 20.Jaskulska Zuzanna        SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           55.56/        51.00/       106.56/   
    Kapitulčínová Daniela    SKOB Frýdek - Místek BFM           40.51/    NKl      /    NKl      /   
    Niedziela Wioletta       SP5 Jastrzębie-Zdrój J05       DNF      /        38.14/    NKl      /   
    Ametrano Elisa           SP5 Jastrzębie-Zdrój J05       NKl      /        30.53/    NKl      /   
    Wojtowicz Iga            UKS Kometa Gliwice   S28           61.10/    NKl      /    NKl      /   
    Strzelczyk Barbara       UKS Trójka Mikołów   S04       NKl      /        34.53/    NKl      /   
    Pijar Maja               UKS Trójka Mikołów   S04           22.54/    NKl      /    NKl      /   
    Kampa Magdalena          UKS Trójka Mikołów   S04           42.16/    NKl      /    NKl      /   
    Bochnak Julia            SP5 Jastrzębie-Zdrój J05       NKl      /        50.59/    NKl      /   
    Mastela Hanna            SP 1 Jastrzębie-Zdró J01       NKl      /             /             /   
    Świerzy Vanessa          SP 10 Jastrzębie-Zdr J10       NKl      /             /             /   
    Szczypka Klaudia         SP 10 Jastrzębie-Zdr J10       NKl      /             /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Papszun Julia            SP 3 Jastrzębie-Zdró J03           15.59/        15.40/        31.39/   
  2.Żmij Karolina            Indywidulanie        IND           34.00/        22.55/        56.55/   
  3.Golenia Julia            UKS Kometa Gliwice   S28           31.59/        33.01/        65.00/   
  4.Oleśniewicz  Nina        LUKS Azymek Zdzieszo O47           48.59/        20.02/        69.01/   
  5.Stajer Małgorzata        SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           48.40/        23.23/        72.03/   
  6.Kajdas Sara              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           38.14/        34.10/        72.24/   
  7.Całka Zuzanna            Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           42.35/        31.08/        73.43/   
  8.Bartáková Justýna        SKOB Frýdek - Místek BFM           45.31/        28.49/        74.20/   
  9.Szumiał Katarzyna        SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           52.07/        22.56/        75.03/   
 10.Górowicz Martyna         Studzionka           STU           49.50/        26.43/        76.33/   
 11.Diak Martyna             LUKS Azymek Zdzieszo O47           47.01/        30.06/        77.07/   
 12.Milik Inga               UKS Trójka Mikołów   S04           70.28/        36.41/       107.09/   
    Pawlica Julia            UKS Kometa Gliwice   S28       NKl      /        31.01/    NKl      /   
    Gołąbek Maria, Stępień BarbaraSP 10 Jastrzębie-Zdr J10       NKl      /             /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S28           13.12/        15.06/        28.18/   
  2.Łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O47           19.03/        18.55/        37.58/   
  3.Ogrodnik Magdalena       LUKS Azymek Zdzieszo O47           21.31/        16.50/        38.21/   
  4.Dammfeld Karolina        LUKS Azymek Zdzieszo O47           19.31/        18.56/        38.27/   
  5.Bartoń Natalia           UKS Kometa Gliwice   S28           22.07/        18.15/        40.22/   
  6.Koncka Laura             UKS Reflex Rybnik    S51           33.17/        30.48/        64.05/   
  7.Kajdas Nikoletta         Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           56.30/        58.48/       115.18/   
    Krauz Laura              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J       NKl      /        63.05/    NKl      /   
    Navrátilová Adéla        TJ TŽ Třinec         TRI       NKl      /        18.02/    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K18                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Łabuda Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S28           26.29/        22.55/        49.24/   
  2.Bodzek Sabina            Bielsko-Biała O-Team BBO           28.40/        22.51/        51.31/   
  3.Górowicz Monika          Studzionka           STU           28.36/        25.50/        54.26/   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K21                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Letalova  Sona           TJ Sokol Frýdek - Mí SFM           19.10/        20.41/        39.51/   
  2.Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S28           21.20/        20.26/        41.46/   
  3.Harasymiuk Kinga         Jastrzębie-Zdrój     IJZ           23.11/        22.39/        45.50/   
  4.Marszałek Hanna          SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           22.58/        24.06/        47.04/   
  5.Dzik Justyna             LKS Górzanka Nawojow K01           27.30/        24.26/        51.56/   
  6.Fišerová Klára           SKOB Frýdek - Místek BFM           27.38/        25.54/        53.32/   
    Kocikowska Anna          Indywidulanie        IND       NKl      /        72.56/    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K35                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horáčková Vladimíra      SKOB Ostrava         MOV           19.48/        17.49/        37.37/   
  2.Dammfeld Iwona           UKS Lotna Zdzieszowi O27           21.47/        25.59/        47.46/   
  3.Syryjczyk Marta          UKS Trójka Mikołów   S04           25.18/        22.47/        48.05/   
  4.Masny Anna               SKOB Ostrava         MOV           24.42/        24.49/        49.31/   
  5.Chudíková  Pavla         SKOB Frýdek - Místek BFM           29.28/        21.22/        50.50/   
  6.Fišerová Iveta           SKOB Frýdek - Místek BFM           33.36/        33.03/        66.39/   
  7.Milik Izabela            UKS Trójka Mikołów   S04           38.15/        32.40/        70.55/   
  8.Pijar Karolina           UKS Trójka Mikołów   S04           35.23/        43.17/        78.40/   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K45                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bogucka-Jaroszek Anna    Team360 Warszawa     W08           23.11/        22.52/        46.03/   
  2.Wojarska Kamilla         Bielsko-Biała O-Team BBO           24.46/        31.43/        56.29/   
    Holmanová Radmila        SKOB Ostrava         MOV           69.50/                               
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27           17.29/        10.06/        27.35/   
  2.Masny Tadeusz            SKOB Ostrava         MOV           19.17/        25.19/        44.36/   
  3.Czok Teodor              UKS Lotna Zdzieszowi O27           17.29/        37.08/        54.37/   
    Kołeczko Maksymilian     SP 1 Jastrzębie-Zdró J01       NKl      /        27.18/    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bjolek Jan               SKOB Frýdek - Místek BFM            8.48/        10.31/        19.19/   
  2.Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S28           10.28/         9.33/        20.01/   
  3.Tymon Socha              SP 6 Ruda Śląska     R06           16.25/        12.42/        29.07/   
  4.Czok Klemens             UKS Lotna Zdzieszowi O27           15.29/        16.28/        31.57/   
  5.Sarna Bartosz            SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           11.35/        21.05/        32.40/   
  6.Nyga Juliusz             UKS Kometa Gliwice   S28           19.13/        17.03/        36.16/   
  7.Smyček David             SKOB Frýdek - Místek BFM           21.55/        16.59/        38.54/   
  8.Pytlarski Dawid          UKS Kometa Gliwice   S28           31.01/        17.38/        48.39/   
  9.Łabuda Mateusz           UKS Kometa Gliwice   S28           18.32/        30.22/        48.54/   
 10.Grabiński Paweł          UKS Lotna Zdzieszowi O27           27.48/        22.55/        50.43/   
 11.Bartoń Bartosz           UKS Kometa Gliwice   S28           26.59/        26.21/        53.20/   
 12.Kordiaczyński Oskar      SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           34.39/        20.12/        54.51/   
 13.Kurek Bartosz            SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           29.22/        35.44/        65.06/   
 14.Borawski Dominik         UKS Kometa Gliwice   S28           43.43/        24.18/        68.01/   
 15.Pachałko Mateusz         SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           35.10/        32.59/        68.09/   
 16.Mazur Łukasz             SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           26.51/        43.44/        70.35/   
 17.Kołatek Radosław         SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           43.08/        27.48/        70.56/   
 18.Buczak Dominik           SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           32.40/        52.35/        85.15/   
 19.Buczak Maksymilian       SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           48.22/        50.42/        99.04/   
    Lukanek Natan            SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           22.48/    NKl      /    NKl      /   
    Ruparewicz Kevin         UKS Kometa Gliwice   S28           31.19/    NKl      /    NKl      /   
    Szczepański Bartosz      UKS Kometa Gliwice   S28           36.19/    NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bjolek Michal            SKOB Frýdek - Místek BFM           10.30/        10.42/        21.12/   
  2.Jacheć Tomasz            UKS Lotna Zdzieszowi O27           14.08/        14.38/        28.46/   
  3.Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S28           18.20/        14.00/        32.20/   
  4.Prawdziuk Tomasz         UKS Trójka Mikołów   S04           19.33/        19.13/        38.46/   
  5.Zapart Patryk            UKS Lotna Zdzieszowi O27           21.54/        18.03/        39.57/   
  6.Kubicki Jakub            LUKS Azymek Zdzieszo O47           20.18/        20.27/        40.45/   
  7.Tylek Mateusz            UKS Kometa Gliwice   S28           23.11/        20.11/        43.22/   
  8.Szabat Szymon            UKS Kometa Gliwice   S28           23.00/        22.00/        45.00/   
  8.Pijar Jakub              UKS Trójka Mikołów   S04           25.02/        19.58/        45.00/   
 10.Kobierski Władysław      UKS Kometa Gliwice   S28           24.03/        23.40/        47.43/   
 11.Skwarek Filip            UKS Trójka Mikołów   S04           30.09/        29.18/        59.27/   
 12.Witczak Bartosz          SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           30.05/        33.17/        63.22/   
 13.Kapitulčín David         SKOB Frýdek - Místek BFM           43.38/        32.58/        76.36/   
 14.Dutkiewicz Artur         Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           54.49/        31.59/        86.48/   
 15.Kącki Damian             SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           69.44/        44.34/       114.18/   
    Haratek Maksymilian      SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           39.15/    NKl      /    NKl      /   
    Tymiński Adrian          SP 10 Jastrzębie-Zdr J10       NKl      /             /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kucharczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S28           12.19/        13.28/        25.47/   
  2.Hyla Damian              LUKS Azymek Zdzieszo O47           13.34/        12.57/        26.31/   
  3.Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O47           16.09/        13.33/        29.42/   
  4.Baron Dawid              UKS Kometa Gliwice   S28           17.12/        15.47/        32.59/   
  5.Woźniak Maciej           LUKS Azymek Zdzieszo O47           20.07/        14.19/        34.26/   
  6.Skoczykłoda Bartosz      UKS Trójka Mikołów   S04           22.27/        13.58/        36.25/   
  7.Świtaj Dawid             Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           22.05/        21.47/        43.52/   
  8.Obstoj Piotr             UKS Lotna Zdzieszowi O27           24.57/        20.18/        45.15/   
  9.Kampa Łukasz             UKS Trójka Mikołów   S04           26.16/        20.34/        46.50/   
 10.Kozak Filip              UKS Reflex Rybnik    S51           26.30/        20.23/        46.53/   
 11.Kołeczko Błażej          Jastrzębie-Zdrój     IJZ           25.41/        21.56/        47.37/   
 12.Kot Klaudiusz            Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           27.53/        21.38/        49.31/   
 13.Ćmok Mikołaj             UKS Reflex Rybnik    S51           28.42/        23.37/        52.19/   
 14.Wodecki Konrad           Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           27.05/        27.01/        54.06/   
 15.Gidel Samuel             UKS Lotna Zdzieszowi O27           37.13/        27.39/        64.52/   
    Dąbrowski Kacper         Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J       NKl      /        26.09/    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M18                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vavřík Tomáš             SKOB Ostrava         MOV           15.41/        16.20/        32.01/   
  2.Pieniak Krystian         UKS Kometa Gliwice   S28           17.11/        18.44/        35.55/   
  3.Kołeczko Bartosz         Jastrzębie-Zdrój     IJZ           18.39/        23.11/        41.50/   
  4.Śmieja Sebastian         Indywidulanie        IND           22.46/        20.53/        43.39/   
  5.Majda Bartłomiej         ZS 2 Jastrzębie-Zdró ZS2           22.12/        30.46/        52.58/   
  6.Skrzypczak Krystian      Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           25.48/        28.36/        54.24/   
  7.Navrátil Adam            TJ TŽ Třinec         TRI           24.09/        31.21/        55.30/   
    Klecha Mateusz           ZSZ Jastrzębie-Zdrój ZSZ       NKl      /        34.09/    NKl      /   
    Kubaszczyk Dominik       ZSZ Jastrzębie-Zdrój ZSZ       NKl      /        27.43/    NKl      /   
    Sobik Kamil              ZSZ Jastrzębie-Zdrój ZSZ       NKl      /             /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Skorupa Piotr            LKS Górzanka Nawojow K01           18.44/        18.34/        37.18/   
  2.Jaroszek Jakub           Team360 Warszawa     W08           19.46/        18.01/        37.47/   
  3.Dzik Mirosław            LKS Górzanka Nawojow K01           19.57/        21.05/        41.02/   
  4.Mański Krzysztof         Eventyr Team Żory    ETZ           21.13/        20.46/        41.59/   
  5.Marszałek Piotr          Indywidulanie        IND           25.18/        24.02/        49.20/   
  6.Niezgoda Przemysław      ATZ Racibórz         ATZ           23.11/        26.22/        49.33/   
  7.Mutina Václav            SKOB Frýdek - Místek BFM           29.24/        24.13/        53.37/   
    Bluza Łukasz             Indywidulanie        IND       NKl      /        21.19/    NKl      /   
    Roter Patryk             LKS Górzanka Nawojow K01           50.05/    NKl      /    NKl      /   
    Kaźmierczak Mateusz      Eventyr Team Żory    ETZ       NKl      /        21.50/    NKl      /   
    Garbacz Łukasz           Indywidulanie        IND                /        23.50/             /   
    Mański Sebastian         Eventyr Team Żory    ETZ       NKl      /             /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M35                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28           19.41/        18.32/        38.13/   
  2.Lippa Grzegorz           LUKS Azymek Zdzieszo O47           19.53/        19.43/        39.36/   
  3.Zdziebło Marcin          Eventyr Team Żory    ETZ           24.48/        17.51/        42.39/   
  4.Stanny Jakub             SDG Bładnice Dolne   SDG           25.34/        21.39/        47.13/   
  5.Masny Krzysztof          SKOB Ostrava         MOV           25.09/        22.07/        47.16/   
  6.Żmij Jacek               Indywidulanie        IND           26.19/        24.34/        50.53/   
  7.Bodzek Krzysztof         Bielsko-Biała O-Team BBO           28.10/        23.37/        51.47/   
  8.Lewandowski Piotr        ATZ Racibórz         ATZ           27.32/        25.03/        52.35/   
  9.Kubicki Grzegorz         LUKS Azymek Zdzieszo O47           33.13/        27.19/        60.32/   
 10.Matula Pavel             SKOB Frýdek - Místek BFM           35.25/        30.38/        66.03/   
 11.Bjolek Lukáš             SKOB Frýdek - Místek BFM           36.32/        29.34/        66.06/   
 12.Milik Aleksander         UKS Trójka Mikołów   S04           35.22/        33.50/        69.12/   
    Tomanek Artur            Skrbeńsko Team       SKT       NKl      /    NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M45                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Navrátil Rostislav       TJ TŽ Třinec         TRI           15.35/        17.15/        32.50/   
  2.Porada Robert            UKS Reflex Rybnik    S51           17.32/        18.06/        35.38/   
  3.Skorupa Stanisław        MUKS Gliwice         MUK           19.09/        19.13/        38.22/   
  4.Forystek Józef           WKS Wawel Kraków     K30           21.16/        21.33/        42.49/   
  5.Hyjek Adam               LUKS Azymek Zdzieszo O47           24.42/        26.39/        51.21/   
  6.Oleszek Maciej           UKS Lotna Zdzieszowi O27           31.59/        30.38/        62.37/   
  7.Chudík Michael           SKOB Frýdek - Místek BFM           39.47/        36.13/        76.00/   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M55                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wojarski Krzyszto        Bielsko-Biała O-Team BBO           15.55/        16.24/        32.19/   
  2.Petr Václav              SKOB Ostrava         MOV           19.48/        22.03/        41.51/   
  3.Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM           21.12/        23.22/        44.34/   
 
Końcowe wyniki kategorii           : OPEN                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fišer Daniel             SKOB Frýdek - Místek BFM           29.28/        23.11/        52.39/   
  2.Nováková Lenka           SKOB Frýdek - Místek BFM           29.43/        27.01/        56.44/   
  3.Vavříková Iveta          SKOB Ostrava         MOV           42.12/        29.13/        71.25/   
  4.Tomanek Krzysztof        Skrbeńsko Team       SKT           51.56/        23.18/        75.14/   
  5.Matloch Aleš             SKOB Frýdek - Místek BFM           38.10/        40.11/        78.21/   
  6.Kubicka Gizela           LUKS Azymek Zdzieszo O47           58.34/        56.26/       115.00/   
    Tomanek Beata            Skrbeńsko Team       SKT       NKl      /        42.43/    NKl      /   
    Caniboł Michał           Skrbeńsko Team       SKT       NKl      /        27.53/    NKl      /