Końcowe wyniki zawodów                                           2017-05-01 16:32:40
                                  Euromajówka 2017 - E2
===SZBnO==============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: HDR         6.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Stanny Daniel i Kasia    SDG Bładnice Dolne   SDG            9.37  +      0.00
  2.Marszałek Dawid          SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           12.23  +      2.46
  3.Lippa  Anna              LUKS Azymek Zdzieszo O47           12.40  +      3.03
  4.Porada Jagoda            UKS Reflex Rybnik    S51           12.49  +      3.12
  5.Masny Przemysław         SKOB Ostrava         MOV           14.08  +      4.31
  6.Hyla Natalia             LUKS Azymek Zdzieszo O47           14.19  +      4.42
  7.Zdziebło Lena, Edyta     Eventyr Team Żory    ETZ           15.15  +      5.38
  8.Letal  Jonas             TJ Sokol Frýdek - Mí SFM           19.46  +     10.09
  9.Dzik Zosia               LKS Górzanka Nawojow K01           21.38  +     12.01
 10.Kročová Anna             SKOB Frýdek - Místek BFM           22.34  +     12.57
 11.Żmij Szymon              Indywidulanie        IND           22.38  +     13.01
 12.Letalova  Eva            TJ Sokol Frýdek - Mí SFM           23.11  +     13.34
 13.Bartecka Emilia i DominikATZ Racibórz         ATZ           29.14  +     19.37
 14.Lewandowska Gosia i JustynaATZ Racibórz       ATZ           29.49  +     20.12
 15.Burak Grzegorz           ATZ Racibórz         ATZ           30.13  +     20.36
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         8.1km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stanny Karolina          GTE Cieszyn          GTE           16.49  +      0.00
  2.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S28           17.32  +      0.43
  3.Jagieła Kornelia         SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           20.35  +      3.46
  4.Kochoń Julia             UKS Kometa Gliwice   S28           23.33  +      6.44
  5.Jarosz Oliwia            UKS Kometa Gliwice   S28           24.17  +      7.28
  6.Matulová Valérie         SKOB Frýdek - Místek BFM           24.52  +      8.03
  7.Czyż Zuzanna             SP 6 Ruda Śląska     R06           27.06  +     10.17
  8.Hilaszek Amelia          UKS Kometa Gliwice   S28           29.25  +     12.36
  9.Dąbrowska Martyna        SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           29.38  +     12.49
 10.Ametrano Elisa           SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           30.53  +     14.04
 11.Pieszczek Julia          UKS Trójka Mikołów   S04           31.35  +     14.46
 12.Furgoł Anna              UKS Trójka Mikołów   S04           33.52  +     17.03
 13.Strzelczyk Barbara       UKS Trójka Mikołów   S04           34.53  +     18.04
 14.Stanny Agnieszka         SP 6 Ustroń          U06           37.01  +     20.12
 15.Niedziela Wioletta       SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           38.14  +     21.25
 16.Oprządek Oliwia          UKS Trójka Mikołów   S04           38.28  +     21.39
 17.Kapler Paulina           UKS Trójka Mikołów   S04           40.35  +     23.46
 18.Kozłowska Karolina       SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           41.53  +     25.04
 19.Szczygieł Sandra         SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           41.57  +     25.08
 20.Kokot Aleksandra         SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           45.05  +     28.16
 21.Wiktor Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S28           46.32  +     29.43
 22.Kapusta Kamila           SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           49.00  +     32.11
 23.Bochnak Julia            SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           50.59  +     34.10
 24.Jaskulska Zuzanna        SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           51.00  +     34.11
    Kapitulčínová Daniela    SKOB Frýdek - Místek BFM       NKl               
    Wojtowicz Iga            UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
    Pijar Maja               UKS Trójka Mikołów   S04       NKl               
    Kampa Magdalena          UKS Trójka Mikołów   S04       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14        10.3km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Papszun Julia            SP 3 Jastrzębie-Zdró J03           15.40  +      0.00
  2.Oleśniewicz  Nina        LUKS Azymek Zdzieszo O47           20.02  +      4.22
  3.Żmij Karolina            Indywidulanie        IND           22.55  +      7.15
  4.Szumiał Katarzyna        SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           22.56  +      7.16
  5.Stajer Małgorzata        SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           23.23  +      7.43
  6.Górowicz Martyna         Studzionka           STU           26.43  +     11.03
  7.Bartáková Justýna        SKOB Frýdek - Místek BFM           28.49  +     13.09
  8.Diak Martyna             LUKS Azymek Zdzieszo O47           30.06  +     14.26
  9.Pawlica Julia            UKS Kometa Gliwice   S28           31.01  +     15.21
 10.Całka Zuzanna            Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           31.08  +     15.28
 11.Golenia Julia            UKS Kometa Gliwice   S28           33.01  +     17.21
 12.Kajdas Sara              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           34.10  +     18.30
 13.Milik Inga               UKS Trójka Mikołów   S04           36.41  +     21.01
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         9.5km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S28           15.06  +      0.00
  2.Ogrodnik Magdalena       LUKS Azymek Zdzieszo O47           16.50  +      1.44
  3.Navrátilová Adéla        TJ TŽ Třinec         TRI           18.02  +      2.56
  4.Bartoń Natalia           UKS Kometa Gliwice   S28           18.15  +      3.09
  5.Łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O47           18.55  +      3.49
  6.Dammfeld Karolina        LUKS Azymek Zdzieszo O47           18.56  +      3.50
  7.Koncka Laura             UKS Reflex Rybnik    S51           30.48  +     15.42
  8.Kajdas Nikoletta         Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           58.48  +     43.42
  9.Krauz Laura              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           63.05  +     47.59
 
Końcowe wyniki zawodów: K18        11.7km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bodzek Sabina            Bielsko-Biała O-Team BBO           22.51  +      0.00
  2.Łabuda Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S28           22.55  +      0.04
  3.Górowicz Monika          Studzionka           STU           25.50  +      2.59
 
Końcowe wyniki zawodów: K21        12.7km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S28           20.26  +      0.00
  2.Letalova  Sona           TJ Sokol Frýdek - Mí SFM           20.41  +      0.15
  3.Harasymiuk Kinga         Jastrzębie-Zdrój     IJZ           22.39  +      2.13
  4.Marszałek Hanna          SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           24.06  +      3.40
  5.Dzik Justyna             LKS Górzanka Nawojow K01           24.26  +      4.00
  6.Fišerová Klára           SKOB Frýdek - Místek BFM           25.54  +      5.28
  7.Kocikowska Anna          Indywidulanie        IND           72.56  +     52.30
 
Końcowe wyniki zawodów: K35        11.7km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horáčková Vladimíra      SKOB Ostrava         MOV           17.49  +      0.00
  2.Chudíková  Pavla         SKOB Frýdek - Místek BFM           21.22  +      3.33
  3.Syryjczyk Marta          UKS Trójka Mikołów   S04           22.47  +      4.58
  4.Masny Anna               SKOB Ostrava         MOV           24.49  +      7.00
  5.Dammfeld Iwona           UKS Lotna Zdzieszowi O27           25.59  +      8.10
  6.Milik Izabela            UKS Trójka Mikołów   S04           32.40  +     14.51
  7.Fišerová Iveta           SKOB Frýdek - Místek BFM           33.03  +     15.14
  8.Pijar Karolina           UKS Trójka Mikołów   S04           43.17  +     25.28
 
Końcowe wyniki zawodów: K45        11.2km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bogucka-Jaroszek Anna    Team360 Warszawa     W08           22.52  +      0.00
  2.Wojarska Kamilla         Bielsko-Biała O-Team BBO           31.43  +      8.51
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         5.2km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27           10.06  +      0.00
  2.Masny Tadeusz            SKOB Ostrava         MOV           25.19  +     15.13
  3.Kołeczko Maksymilian     SP 1 Jastrzębie-Zdró J01           27.18  +     17.12
  4.Czok Teodor              UKS Lotna Zdzieszowi O27           37.08  +     27.02
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         7.3km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S28            9.33  +      0.00
  2.Bjolek Jan               SKOB Frýdek - Místek BFM           10.31  +      0.58
  3.Tymon Socha              SP 6 Ruda Śląska     R06           12.42  +      3.09
  4.Czok Klemens             UKS Lotna Zdzieszowi O27           16.28  +      6.55
  5.Smyček David             SKOB Frýdek - Místek BFM           16.59  +      7.26
  6.Nyga Juliusz             UKS Kometa Gliwice   S28           17.03  +      7.30
  7.Pytlarski Dawid          UKS Kometa Gliwice   S28           17.38  +      8.05
  8.Kordiaczyński Oskar      SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           20.12  +     10.39
  9.Sarna Bartosz            SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           21.05  +     11.32
 10.Grabiński Paweł          UKS Lotna Zdzieszowi O27           22.55  +     13.22
 11.Borawski Dominik         UKS Kometa Gliwice   S28           24.18  +     14.45
 12.Bartoń Bartosz           UKS Kometa Gliwice   S28           26.21  +     16.48
 13.Kołatek Radosław         SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           27.48  +     18.15
 14.Łabuda Mateusz           UKS Kometa Gliwice   S28           30.22  +     20.49
 15.Pachałko Mateusz         SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           32.59  +     23.26
 16.Kurek Bartosz            SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           35.44  +     26.11
 17.Mazur Łukasz             SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           43.44  +     34.11
 18.Buczak Maksymilian       SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           50.42  +     41.09
 19.Buczak Dominik           SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           52.35  +     43.02
    Lukanek Natan            SP 17 Jastrzębie-Zdr J17       NKl               
    Ruparewicz Kevin         UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
    Szczepański Bartosz      UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         9.1km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bjolek Michal            SKOB Frýdek - Místek BFM           10.42  +      0.00
  2.Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S28           14.00  +      3.18
  3.Jacheć Tomasz            UKS Lotna Zdzieszowi O27           14.38  +      3.56
  4.Zapart Patryk            UKS Lotna Zdzieszowi O27           18.03  +      7.21
  5.Prawdziuk Tomasz         UKS Trójka Mikołów   S04           19.13  +      8.31
  6.Pijar Jakub              UKS Trójka Mikołów   S04           19.58  +      9.16
  7.Tylek Mateusz            UKS Kometa Gliwice   S28           20.11  +      9.29
  8.Kubicki Jakub            LUKS Azymek Zdzieszo O47           20.27  +      9.45
  9.Szabat Szymon            UKS Kometa Gliwice   S28           22.00  +     11.18
 10.Kobierski Władysław      UKS Kometa Gliwice   S28           23.40  +     12.58
 11.Skwarek Filip            UKS Trójka Mikołów   S04           29.18  +     18.36
 12.Dutkiewicz Artur         Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           31.59  +     21.17
 13.Kapitulčín David         SKOB Frýdek - Místek BFM           32.58  +     22.16
 14.Witczak Bartosz          SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           33.17  +     22.35
 15.Kącki Damian             SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           44.34  +     33.52
    Haratek Maksymilian      SP5 Jastrzębie-Zdrój J05       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         9.5km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hyla Damian              LUKS Azymek Zdzieszo O47           12.57  +      0.00
  2.Kucharczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S28           13.28  +      0.31
  3.Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O47           13.33  +      0.36
  4.Skoczykłoda Bartosz      UKS Trójka Mikołów   S04           13.58  +      1.01
  5.Woźniak Maciej           LUKS Azymek Zdzieszo O47           14.19  +      1.22
  6.Baron Dawid              UKS Kometa Gliwice   S28           15.47  +      2.50
  7.Obstoj Piotr             UKS Lotna Zdzieszowi O27           20.18  +      7.21
  8.Kozak Filip              UKS Reflex Rybnik    S51           20.23  +      7.26
  9.Kampa Łukasz             UKS Trójka Mikołów   S04           20.34  +      7.37
 10.Kot Klaudiusz            Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           21.38  +      8.41
 11.Świtaj Dawid             Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           21.47  +      8.50
 12.Kołeczko Błażej          Jastrzębie-Zdrój     IJZ           21.56  +      8.59
 13.Ćmok Mikołaj             UKS Reflex Rybnik    S51           23.37  +     10.40
 14.Dąbrowski Kacper         Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           26.09  +     13.12
 15.Wodecki Konrad           Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           27.01  +     14.04
 16.Gidel Samuel             UKS Lotna Zdzieszowi O27           27.39  +     14.42
 
Końcowe wyniki zawodów: M18        12.7km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vavřík Tomáš             SKOB Ostrava         MOV           16.20  +      0.00
  2.Pieniak Krystian         UKS Kometa Gliwice   S28           18.44  +      2.24
  3.Śmieja Sebastian         Indywidulanie        IND           20.53  +      4.33
  4.Kołeczko Bartosz         Jastrzębie-Zdrój     IJZ           23.11  +      6.51
  5.Kubaszczyk Dominik       ZSZ Jastrzębie-Zdrój ZSZ           27.43  +     11.23
  6.Skrzypczak Krystian      Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           28.36  +     12.16
  7.Majda Bartłomiej         ZS 2 Jastrzębie-Zdró ZS2           30.46  +     14.26
  8.Navrátil Adam            TJ TŽ Třinec         TRI           31.21  +     15.01
  9.Klecha Mateusz           ZSZ Jastrzębie-Zdrój ZSZ           34.09  +     17.49
 
Końcowe wyniki zawodów: M21        16.5km    0m 21k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jaroszek Jakub           Team360 Warszawa     W08           18.01  +      0.00
  2.Skorupa Piotr            LKS Górzanka Nawojow K01           18.34  +      0.33
  3.Mański Krzysztof         Eventyr Team Żory    ETZ           20.46  +      2.45
  4.Dzik Mirosław            LKS Górzanka Nawojow K01           21.05  +      3.04
  5.Bluza Łukasz             Indywidulanie        IND           21.19  +      3.18
  6.Kaźmierczak Mateusz      Eventyr Team Żory    ETZ           21.50  +      3.49
  7.Garbacz Łukasz           Indywidulanie        IND           23.50  +      5.49
  8.Marszałek Piotr          Indywidulanie        IND           24.02  +      6.01
  9.Mutina Václav            SKOB Frýdek - Místek BFM           24.13  +      6.12
 10.Niezgoda Przemysław      ATZ Racibórz         ATZ           26.22  +      8.21
    Roter Patryk             LKS Górzanka Nawojow K01       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35        12.9km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zdziebło Marcin          Eventyr Team Żory    ETZ           17.51  +      0.00
  2.Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28           18.32  +      0.41
  3.Lippa Grzegorz           LUKS Azymek Zdzieszo O47           19.43  +      1.52
  4.Stanny Jakub             SDG Bładnice Dolne   SDG           21.39  +      3.48
  5.Masny Krzysztof          SKOB Ostrava         MOV           22.07  +      4.16
  6.Bodzek Krzysztof         Bielsko-Biała O-Team BBO           23.37  +      5.46
  7.Żmij Jacek               Indywidulanie        IND           24.34  +      6.43
  8.Lewandowski Piotr        ATZ Racibórz         ATZ           25.03  +      7.12
  9.Kubicki Grzegorz         LUKS Azymek Zdzieszo O47           27.19  +      9.28
 10.Bjolek Lukáš             SKOB Frýdek - Místek BFM           29.34  +     11.43
 11.Matula Pavel             SKOB Frýdek - Místek BFM           30.38  +     12.47
 12.Milik Aleksander         UKS Trójka Mikołów   S04           33.50  +     15.59
    Tomanek Artur            Skrbeńsko Team       SKT       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45        12.7km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Navrátil Rostislav       TJ TŽ Třinec         TRI           17.15  +      0.00
  2.Porada Robert            UKS Reflex Rybnik    S51           18.06  +      0.51
  3.Skorupa Stanisław        MUKS Gliwice         MUK           19.13  +      1.58
  4.Forystek Józef           WKS Wawel Kraków     K30           21.33  +      4.18
  5.Hyjek Adam               LUKS Azymek Zdzieszo O47           26.39  +      9.24
  6.Oleszek Maciej           UKS Lotna Zdzieszowi O27           30.38  +     13.23
  7.Chudík Michael           SKOB Frýdek - Místek BFM           36.13  +     18.58
 
Końcowe wyniki zawodów: M55        11.7km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wojarski Krzyszto        Bielsko-Biała O-Team BBO           16.24  +      0.00
  2.Petr Václav              SKOB Ostrava         MOV           22.03  +      5.39
  3.Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM           23.22  +      6.58
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN       11.2km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fišer Daniel             SKOB Frýdek - Místek BFM           23.11  +      0.00
  2.Tomanek Krzysztof        Skrbeńsko Team       SKT           23.18  +      0.07
  3.Nováková Lenka           SKOB Frýdek - Místek BFM           27.01  +      3.50
  4.Caniboł Michał           Skrbeńsko Team       SKT           27.53  +      4.42
  5.Vavříková Iveta          SKOB Ostrava         MOV           29.13  +      6.02
  6.Matloch Aleš             SKOB Frýdek - Místek BFM           40.11  +     17.00
  7.Tomanek Beata            Skrbeńsko Team       SKT           42.43  +     19.32
  8.Kubicka Gizela           LUKS Azymek Zdzieszo O47           56.26  +     33.15
    Duk-Bochnak Izabela      SP5 Jastrzębie-Zdrój J05       NKl