Końcowe wyniki zawodów                                           2017-05-01 16:33:24
                                  Euromajówka 2017 - E1
===SZBnO==============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: HDR         7.1km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszałek Dawid          SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           12.37  +      0.00
  2.Masny Przemysław         SKOB Ostrava         MOV           14.40  +      2.03
  3.Porada Jagoda            UKS Reflex Rybnik    S51           14.49  +      2.12
  4.Hyla Natalia             LUKS Azymek Zdzieszo O47           16.13  +      3.36
  5.Lippa  Anna              LUKS Azymek Zdzieszo O47           17.05  +      4.28
  6.Żmij Szymon              Indywidulanie        IND           18.06  +      5.29
  7.Letal  Jonas             TJ Sokol Frýdek - Mí SFM           18.23  +      5.46
  8.Dzik Zosia               LKS Górzanka Nawojow K01           20.14  +      7.37
  9.Kozieł Szymon            Indywidulanie        IND           20.58  +      8.21
 10.Masztalski Aleksander    UKS Trójka Mikołów   S04           21.01  +      8.24
 11.Kozieł Borys             Indywidulanie        IND           21.06  +      8.29
 12.Zdziebło Lena, Edyta     Eventyr Team Żory    ETZ           23.33  +     10.56
 13.Letalova  Eva            TJ Sokol Frýdek - Mí SFM           25.30  +     12.53
 14.Stanny Daniel i Kasia    SDG Bładnice Dolne   SDG           28.16  +     15.39
 15.Kročová Anna             SKOB Frýdek - Místek BFM           32.54  +     20.17
 16.Lewandowska Gosia i JustynaATZ Racibórz         ATZ           49.56  +     37.19
 17.Bartecka Emilia i DominikATZ Racibórz         ATZ           53.13  +     40.36
 18.Burak Grzegorz           ATZ Racibórz         ATZ           82.07  +     69.30
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         7.8km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S28           14.40  +      0.00
  2.Kochoń Julia             UKS Kometa Gliwice   S28           15.46  +      1.06
  3.Matulová Valérie         SKOB Frýdek - Místek BFM           15.50  +      1.10
  4.Furgoł Anna              UKS Trójka Mikołów   S04           18.17  +      3.37
  5.Stanny Karolina          GTE Cieszyn          GTE           18.32  +      3.52
  6.Kokot Aleksandra         SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           18.57  +      4.17
  7.Jagieła Kornelia         SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           19.15  +      4.35
  8.Czyż Zuzanna             SP 6 Ruda Śląska     R06           21.56  +      7.16
  9.Kapler Paulina           UKS Trójka Mikołów   S04           22.13  +      7.33
 10.Řeháková Klára           SKOB Frýdek - Místek BFM           22.51  +      8.11
 11.Pijar Maja               UKS Trójka Mikołów   S04           22.54  +      8.14
 12.Kozłowska Karolina       SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           23.38  +      8.58
 13.Wiktor Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S28           25.23  +     10.43
 14.Oprządek Oliwia          UKS Trójka Mikołów   S04           29.47  +     15.07
 15.Pieszczek Julia          UKS Trójka Mikołów   S04           31.30  +     16.50
 16.Kapusta Kamila           SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           33.34  +     18.54
 17.Dąbrowska Martyna        SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           35.38  +     20.58
 18.Matuszczak Natalia       SP 10 Jastrzębie-Zdr J10           37.00  +     22.20
 19.Szczygieł Sandra         SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           37.27  +     22.47
 20.Hilaszek Amelia          UKS Kometa Gliwice   S28           39.03  +     24.23
 21.Kapitulčínová Daniela    SKOB Frýdek - Místek BFM           40.51  +     26.11
 22.Kampa Magdalena          UKS Trójka Mikołów   S04           42.16  +     27.36
 23.Jarosz Oliwia            UKS Kometa Gliwice   S28           44.54  +     30.14
 24.Jagieła Wiktoria         SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           51.39  +     36.59
 25.Stanny Agnieszka         SP 6 Ustroń          U06           55.21  +     40.41
 26.Jaskulska Zuzanna        SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           55.56  +     41.16
 27.Wojtowicz Iga            UKS Kometa Gliwice   S28           61.10  +     46.30
    Mastela Hanna            SP 1 Jastrzębie-Zdró J01       NKl               
    Świerzy Vanessa          SP 10 Jastrzębie-Zdr J10       NKl               
    Ametrano Elisa           SP5 Jastrzębie-Zdrój J05       NKl               
    Bochnak Julia            SP5 Jastrzębie-Zdrój J05       NKl               
    Szczypka Klaudia         SP 10 Jastrzębie-Zdr J10       NKl               
    Strzelczyk Barbara       UKS Trójka Mikołów   S04       NKl               
    Niedziela Wioletta       SP5 Jastrzębie-Zdrój J05       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         8.6km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Papszun Julia            SP 3 Jastrzębie-Zdró J03           15.59  +      0.00
  2.Golenia Julia            UKS Kometa Gliwice   S28           31.59  +     16.00
  3.Żmij Karolina            Indywidulanie        IND           34.00  +     18.01
  4.Kajdas Sara              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           38.14  +     22.15
  5.Całka Zuzanna            Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           42.35  +     26.36
  6.Bartáková Justýna        SKOB Frýdek - Místek BFM           45.31  +     29.32
  7.Diak Martyna             LUKS Azymek Zdzieszo O47           47.01  +     31.02
  8.Stajer Małgorzata        SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           48.40  +     32.41
  9.Oleśniewicz  Nina        LUKS Azymek Zdzieszo O47           48.59  +     33.00
 10.Górowicz Martyna         Studzionka           STU           49.50  +     33.51
 11.Szumiał Katarzyna        SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           52.07  +     36.08
 12.Milik Inga               UKS Trójka Mikołów   S04           70.28  +     54.29
    Gołąbek Maria, Stępień BarbaraSP 10 Jastrzębie-Zdr J10       NKl               
    Pawlica Julia            UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16        11.3km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S28           13.12  +      0.00
  2.Łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O47           19.03  +      5.51
  3.Dammfeld Karolina        LUKS Azymek Zdzieszo O47           19.31  +      6.19
  4.Ogrodnik Magdalena       LUKS Azymek Zdzieszo O47           21.31  +      8.19
  5.Bartoń Natalia           UKS Kometa Gliwice   S28           22.07  +      8.55
  6.Koncka Laura             UKS Reflex Rybnik    S51           33.17  +     20.05
  7.Kajdas Nikoletta         Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           56.30  +     43.18
    Navrátilová Adéla        TJ TŽ Třinec         TRI       NKl               
    Krauz Laura              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18        11.7km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Łabuda Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S28           26.29  +      0.00
  2.Górowicz Monika          Studzionka           STU           28.36  +      2.07
  3.Bodzek Sabina            Bielsko-Biała O-Team BBO           28.40  +      2.11
  4.Michewicz Wiktoria       II LO Cieszyn        2LO           59.50  +     33.21
  5.Budzińska-Lipka Wiktoria II LO Cieszyn        2LO           63.47  +     37.18
    Kaizer Julia             II LO Cieszyn        2LO       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21        11.0km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Letalova  Sona           TJ Sokol Frýdek - Mí SFM           19.10  +      0.00
  2.Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S28           21.20  +      2.10
  3.Marszałek Hanna          SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           22.58  +      3.48
  4.Harasymiuk Kinga         Jastrzębie-Zdrój     IJZ           23.11  +      4.01
  5.Piguła Marta             II LO Cieszyn        2LO           24.54  +      5.44
  6.Dzik Justyna             LKS Górzanka Nawojow K01           27.30  +      8.20
  7.Fišerová Klára           SKOB Frýdek - Místek BFM           27.38  +      8.28
  8.Wojtynek Daria           II LO Cieszyn        2LO           32.51  +     13.41
  9.Żebrok Justyna           II LO Cieszyn        2LO           40.51  +     21.41
 10.Cieślar Noemi            II LO Cieszyn        2LO           51.35  +     32.25
    Kocikowska Anna          Indywidulanie        IND       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35        11.7km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horáčková Vladimíra      SKOB Ostrava         MOV           19.48  +      0.00
  2.Dammfeld Iwona           UKS Lotna Zdzieszowi O27           21.47  +      1.59
  3.Masny Anna               SKOB Ostrava         MOV           24.42  +      4.54
  4.Syryjczyk Marta          UKS Trójka Mikołów   S04           25.18  +      5.30
  5.Chudíková  Pavla         SKOB Frýdek - Místek BFM           29.28  +      9.40
  6.Fišerová Iveta           SKOB Frýdek - Místek BFM           33.36  +     13.48
  7.Pijar Karolina           UKS Trójka Mikołów   S04           35.23  +     15.35
  8.Milik Izabela            UKS Trójka Mikołów   S04           38.15  +     18.27
 
Końcowe wyniki zawodów: K45        11.3km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bogucka-Jaroszek Anna    Team360 Warszawa     W08           23.11  +      0.00
  2.Wojarska Kamilla         Bielsko-Biała O-Team BBO           24.46  +      1.35
  3.Řeháková Jana            SKOB Frýdek - Místek BFM           29.17  +      6.06
  4.Holmanová Radmila        SKOB Ostrava         MOV           69.50  +     46.39
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         7.3km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27           17.29  +      0.00
  1.Czok Teodor              UKS Lotna Zdzieszowi O27           17.29  +      0.00
  3.Masny Tadeusz            SKOB Ostrava         MOV           19.17  +      1.48
    Kołeczko Maksymilian     SP 1 Jastrzębie-Zdró J01       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         7.6km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bjolek Jan               SKOB Frýdek - Místek BFM            8.48  +      0.00
  2.Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S28           10.28  +      1.40
  3.Sarna Bartosz            SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           11.35  +      2.47
  4.Czok Klemens             UKS Lotna Zdzieszowi O27           15.29  +      6.41
  5.Tymon Socha              SP 6 Ruda Śląska     R06           16.25  +      7.37
  6.Łabuda Mateusz           UKS Kometa Gliwice   S28           18.32  +      9.44
  7.Białecki Tomasz          SP 10 Jastrzębie-Zdr J10           18.41  +      9.53
  8.Nyga Juliusz             UKS Kometa Gliwice   S28           19.13  +     10.25
  9.Smyček David             SKOB Frýdek - Místek BFM           21.55  +     13.07
 10.Lukanek Natan            SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           22.48  +     14.00
 11.Mazur Łukasz             SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           26.51  +     18.03
 12.Bartoń Bartosz           UKS Kometa Gliwice   S28           26.59  +     18.11
 13.Grabiński Paweł          UKS Lotna Zdzieszowi O27           27.48  +     19.00
 14.Kurek Bartosz            SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           29.22  +     20.34
 15.Pytlarski Dawid          UKS Kometa Gliwice   S28           31.01  +     22.13
 16.Ruparewicz Kevin         UKS Kometa Gliwice   S28           31.19  +     22.31
 17.Buczak Dominik           SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           32.40  +     23.52
 18.Kordiaczyński Oskar      SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           34.39  +     25.51
 19.Pachałko Mateusz         SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           35.10  +     26.22
 20.Szczepański Bartosz      UKS Kometa Gliwice   S28           36.19  +     27.31
 21.Kołatek Radosław         SP 17 Jastrzębie-Zdr J17           43.08  +     34.20
 22.Borawski Dominik         UKS Kometa Gliwice   S28           43.43  +     34.55
 23.Buczak Maksymilian       SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           48.22  +     39.34
 
Końcowe wyniki zawodów: M14        10.2km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bjolek Michal            SKOB Frýdek - Místek BFM           10.30  +      0.00
  2.Jacheć Tomasz            UKS Lotna Zdzieszowi O27           14.08  +      3.38
  3.Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S28           18.20  +      7.50
  4.Prawdziuk Tomasz         UKS Trójka Mikołów   S04           19.33  +      9.03
  5.Kubicki Jakub            LUKS Azymek Zdzieszo O47           20.18  +      9.48
  6.Zapart Patryk            UKS Lotna Zdzieszowi O27           21.54  +     11.24
  7.Szabat Szymon            UKS Kometa Gliwice   S28           23.00  +     12.30
  8.Tylek Mateusz            UKS Kometa Gliwice   S28           23.11  +     12.41
  9.Kobierski Władysław      UKS Kometa Gliwice   S28           24.03  +     13.33
 10.Pijar Jakub              UKS Trójka Mikołów   S04           25.02  +     14.32
 11.Witczak Bartosz          SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           30.05  +     19.35
 12.Skwarek Filip            UKS Trójka Mikołów   S04           30.09  +     19.39
 13.Wróż Jakub               SP 10 Jastrzębie-Zdr J10           35.59  +     25.29
 14.Kupiec Jakub             SP 10 Jastrzębie-Zdr J10           37.56  +     27.26
 15.Haratek Maksymilian      SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           39.15  +     28.45
 16.Kapitulčín David         SKOB Frýdek - Místek BFM           43.38  +     33.08
 17.Filipczyk Wiktor         SP 10 Jastrzębie-Zdr J10           43.57  +     33.27
 18.Dutkiewicz Artur         Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           54.49  +     44.19
 19.Kącki Damian             SP5 Jastrzębie-Zdrój J05           69.44  +     59.14
    Tymiński Adrian          SP 10 Jastrzębie-Zdr J10       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16        11.2km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kucharczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S28           12.19  +      0.00
  2.Hyla Damian              LUKS Azymek Zdzieszo O47           13.34  +      1.15
  3.Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O47           16.09  +      3.50
  4.Baron Dawid              UKS Kometa Gliwice   S28           17.12  +      4.53
  5.Woźniak Maciej           LUKS Azymek Zdzieszo O47           20.07  +      7.48
  6.Świtaj Dawid             Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           22.05  +      9.46
  7.Skoczykłoda Bartosz      UKS Trójka Mikołów   S04           22.27  +     10.08
  8.Obstoj Piotr             UKS Lotna Zdzieszowi O27           24.57  +     12.38
  9.Kołeczko Błażej          Jastrzębie-Zdrój     IJZ           25.41  +     13.22
 10.Kampa Łukasz             UKS Trójka Mikołów   S04           26.16  +     13.57
 11.Kozak Filip              UKS Reflex Rybnik    S51           26.30  +     14.11
 12.Wodecki Konrad           Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           27.05  +     14.46
 13.Kot Klaudiusz            Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           27.53  +     15.34
 14.Ćmok Mikołaj             UKS Reflex Rybnik    S51           28.42  +     16.23
 15.Gidel Samuel             UKS Lotna Zdzieszowi O27           37.13  +     24.54
    Dąbrowski Kacper         Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18        11.0km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vavřík Tomáš             SKOB Ostrava         MOV           15.41  +      0.00
  2.Pieniak Krystian         UKS Kometa Gliwice   S28           17.11  +      1.30
  3.Kołeczko Bartosz         Jastrzębie-Zdrój     IJZ           18.39  +      2.58
  4.Padło Michał             II LO Cieszyn        2LO           21.48  +      6.07
  5.Majda Bartłomiej         ZS 2 Jastrzębie-Zdró ZS2           22.12  +      6.31
  6.Śmieja Sebastian         Indywidulanie        IND           22.46  +      7.05
  7.Navrátil Adam            TJ TŽ Třinec         TRI           24.09  +      8.28
  8.Skrzypczak Krystian      Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J           25.48  +     10.07
  9.Gąsior Bartłomiej        II LO Cieszyn        2LO           31.56  +     16.15
 10.Bugała Mariusz           II LO Cieszyn        2LO           33.06  +     17.25
 11.Michalik Marcin          II LO Cieszyn        2LO           40.09  +     24.28
 12.Bobko Marcin             II LO Cieszyn        2LO           43.39  +     27.58
 13.Mach Remigiusz           II LO Cieszyn        2LO           45.13  +     29.32
    Klecha Mateusz           ZSZ Jastrzębie-Zdrój ZSZ       NKl               
    Kubaszczyk Dominik       ZSZ Jastrzębie-Zdrój ZSZ       NKl               
    Sobik Kamil              ZSZ Jastrzębie-Zdrój ZSZ       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21        15.1km    0m 26k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Skorupa Piotr            LKS Górzanka Nawojow K01           18.44  +      0.00
  2.Jaroszek Jakub           Team360 Warszawa     W08           19.46  +      1.02
  3.Dzik Mirosław            LKS Górzanka Nawojow K01           19.57  +      1.13
  4.Masztalski Paweł         UKS Sparta Czyżowice S03           20.27  +      1.43
  5.Mański Krzysztof         Eventyr Team Żory    ETZ           21.13  +      2.29
  6.Niezgoda Przemysław      ATZ Racibórz         ATZ           23.11  +      4.27
  7.Marszałek Piotr          Indywidulanie        IND           25.18  +      6.34
  8.Mutina Václav            SKOB Frýdek - Místek BFM           29.24  +     10.40
  9.Roter Patryk             LKS Górzanka Nawojow K01           50.05  +     31.21
    Bluza Łukasz             Indywidulanie        IND       NKl               
    Mański Sebastian         Eventyr Team Żory    ETZ       NKl               
    Kaźmierczak Mateusz      Eventyr Team Żory    ETZ       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35        15.8km    0m 23k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28           19.41  +      0.00
  2.Lippa Grzegorz           LUKS Azymek Zdzieszo O47           19.53  +      0.12
  3.Zdziebło Marcin          Eventyr Team Żory    ETZ           24.48  +      5.07
  4.Masny Krzysztof          SKOB Ostrava         MOV           25.09  +      5.28
  5.Stanny Jakub             SDG Bładnice Dolne   SDG           25.34  +      5.53
  6.Żmij Jacek               Indywidulanie        IND           26.19  +      6.38
  7.Lewandowski Piotr        ATZ Racibórz         ATZ           27.32  +      7.51
  8.Bodzek Krzysztof         Bielsko-Biała O-Team BBO           28.10  +      8.29
  9.Kubicki Grzegorz         LUKS Azymek Zdzieszo O47           33.13  +     13.32
 10.Milik Aleksander         UKS Trójka Mikołów   S04           35.22  +     15.41
 11.Matula Pavel             SKOB Frýdek - Místek BFM           35.25  +     15.44
 12.Bjolek Lukáš             SKOB Frýdek - Místek BFM           36.32  +     16.51
    Tomanek Artur            Skrbeńsko Team       SKT       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45        11.0km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Navrátil Rostislav       TJ TŽ Třinec         TRI           15.35  +      0.00
  2.Porada Robert            UKS Reflex Rybnik    S51           17.32  +      1.57
  3.Skorupa Stanisław        MUKS Gliwice         MUK           19.09  +      3.34
  4.Forystek Józef           WKS Wawel Kraków     K30           21.16  +      5.41
  5.Hyjek Adam               LUKS Azymek Zdzieszo O47           24.42  +      9.07
  6.Oleszek Maciej           UKS Lotna Zdzieszowi O27           31.59  +     16.24
  7.Rýc-Bednář René          SKOB Ostrava         MOV           33.54  +     18.19
  8.Chudík Michael           SKOB Frýdek - Místek BFM           39.47  +     24.12
 
Końcowe wyniki zawodów: M55        11.7km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wojarski Krzyszto        Bielsko-Biała O-Team BBO           15.55  +      0.00
  2.Petr Václav              SKOB Ostrava         MOV           19.48  +      3.53
  3.Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM           21.12  +      5.17
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN       12.3km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kohoutek Milan           Indywidulanie        IND           20.49  +      0.00
  2.Fišer Daniel             SKOB Frýdek - Místek BFM           29.28  +      8.39
  3.Nováková Lenka           SKOB Frýdek - Místek BFM           29.43  +      8.54
  4.Matloch Aleš             SKOB Frýdek - Místek BFM           38.10  +     17.21
  5.Vavříková Iveta          SKOB Ostrava         MOV           42.12  +     21.23
  6.Tomanek Krzysztof        Skrbeńsko Team       SKT           51.56  +     31.07
  7.Kubicka Gizela           LUKS Azymek Zdzieszo O47           58.34  +     37.45
    Tomanek Beata            Skrbeńsko Team       SKT       NKl               
    Caniboł Michał           Skrbeńsko Team       SKT       NKl