Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2017-05-01 16:33:01
                                                                                            Euromajówka 2017 - E2
===SZBnO===================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: HDR         6.3km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-61      3-32      4-98      5-45      6-37      7-38      8-40      9-100   
  1 Stanny Daniel i Kasia           9.37  1.09/     1.59/     3.07/     5.37/     6.37/     6.54/     7.50/     8.52/     9.13/     9.37/   
    SDG Bładnice Dolne                    1.09/     0.50/     1.08/     2.30/     1.00/     0.17/     0.56/     1.02/     0.21/     0.24/   
  2 Marszałek Dawid                12.23  1.50/     2.39/     5.21/     7.56/     9.26/     9.42/    10.54/    11.54/    12.11/    12.23/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                1.50/     0.49/     2.42/     2.35/     1.30/     0.16/     1.12/     1.00/     0.17/     0.12/   
  3 Lippa  Anna                    12.40  2.52/     4.05/     5.23/     7.51/     9.05/     9.33/    10.27/    11.42/    12.13/    12.40/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.52/     1.13/     1.18/     2.28/     1.14/     0.28/     0.54/     1.15/     0.31/     0.27/   
  4 Porada Jagoda                  12.49  1.37/     2.26/     6.17/     8.40/     9.44/    10.13/    11.09/    12.17/    12.37/    12.49/   
    UKS Reflex Rybnik                     1.37/     0.49/     3.51/     2.23/     1.04/     0.29/     0.56/     1.08/     0.20/     0.12/   
  5 Masny Przemysław               14.08  3.19/     4.34/     6.22/     9.08/    10.23/    10.49/    12.00/    13.33/    13.51/    14.08/   
    SKOB Ostrava                          3.19/     1.15/     1.48/     2.46/     1.15/     0.26/     1.11/     1.33/     0.18/     0.17/   
  6 Hyla Natalia                   14.19  2.09/     3.03/     5.38/     8.42/     9.47/    10.18/    11.53/    13.24/    14.07/    14.19/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.09/     0.54/     2.35/     3.04/     1.05/     0.31/     1.35/     1.31/     0.43/     0.12/   
  7 Zdziebło Lena, Edyta           15.15  2.35/     4.02/     5.37/     9.19/    10.43/    11.25/    13.04/    14.29/    14.59/    15.15/   
    Eventyr Team Żory                     2.35/     1.27/     1.35/     3.42/     1.24/     0.42/     1.39/     1.25/     0.30/     0.16/   
  8 Letal  Jonas                   19.46  4.02/     4.51/     6.49/    12.33/    13.27/    13.59/    15.32/    17.16/    19.34/    19.46/   
    TJ Sokol Frýdek - Místek              4.02/     0.49/     1.58/     5.44/     0.54/     0.32/     1.33/     1.44/     2.18/     0.12/   
  9 Dzik Zosia                     21.38  3.48/     5.03/     7.52/    11.44/    13.52/    14.37/    17.13/    19.59/    21.19/    21.38/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            3.48/     1.15/     2.49/     3.52/     2.08/     0.45/     2.36/     2.46/     1.20/     0.19/   
 10 Kročová Anna                   22.34  3.07/     4.12/     8.44/    13.06/    15.32/    16.06/    19.23/    21.18/    22.13/    22.34/   
    SKOB Frýdek - Místek                  3.07/     1.05/     4.32/     4.22/     2.26/     0.34/     3.17/     1.55/     0.55/     0.21/   
 11 Żmij Szymon                    22.38  1.42/     2.29/     4.02/    15.16/    16.30/    16.56/    17.54/    21.36/    22.26/    22.38/   
    Indywidulanie                         1.42/     0.47/     1.33/    11.14/     1.14/     0.26/     0.58/     3.42/     0.50/     0.12/   
 12 Letalova  Eva                  23.11  3.36/     6.08/     9.19/    14.33/    16.24/    17.15/    19.19/    21.56/    22.45/    23.11/   
    TJ Sokol Frýdek - Místek              3.36/     2.32/     3.11/     5.14/     1.51/     0.51/     2.04/     2.37/     0.49/     0.26/   
 13 Bartecka Emilia i Dominik      29.14  2.06/     5.17/     7.18/    15.51/    17.57/    18.40/    21.51/    26.20/    28.20/    29.14/   
    ATZ Racibórz                          2.06/     3.11/     2.01/     8.33/     2.06/     0.43/     3.11/     4.29/     2.00/     0.54/   
 14 Lewandowska Gosia i Justyna      29.49  2.58/     6.00/     7.59/    16.23/    18.34/    19.12/    23.10/    27.15/    29.11/    29.49/   
    ATZ Racibórz                          2.58/     3.02/     1.59/     8.24/     2.11/     0.38/     3.58/     4.05/     1.56/     0.38/   
 15 Burak Grzegorz                 30.13  3.34/     5.33/     8.00/    16.21/    18.53/    19.38/    22.57/    27.06/    29.27/    30.13/   
    ATZ Racibórz                          3.34/     1.59/     2.27/     8.21/     2.32/     0.45/     3.19/     4.09/     2.21/     0.46/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         8.1km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-61      3-57      4-55      5-53      6-60      7-47      8-44      9-32     10-63     11-100   
  1 Stanny Karolina                16.49  1.02/     2.18/     3.54/     5.59/     6.37/     7.00/     8.58/     9.36/    12.16/    16.01/    16.38/    16.49/   
    GTE Cieszyn                           1.02/     1.16/     1.36/     2.05/     0.38/     0.23/     1.58/     0.38/     2.40/     3.45/     0.37/     0.11/   
  2 Polewka Julianna               17.32  1.08/     2.21/     3.48/     6.26/     7.11/     7.33/     9.47/    10.24/    12.57/    16.53/    17.22/    17.32/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.08/     1.13/     1.27/     2.38/     0.45/     0.22/     2.14/     0.37/     2.33/     3.56/     0.29/     0.10/   
  3 Jagieła Kornelia               20.35  0.56/     2.05/     3.44/     7.15/     8.43/     9.12/    12.37/    13.23/    16.21/    19.40/    20.22/    20.35/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  0.56/     1.09/     1.39/     3.31/     1.28/     0.29/     3.25/     0.46/     2.58/     3.19/     0.42/     0.13/   
  4 Kochoń Julia                   23.33  0.45/     1.20/     3.54/     5.27/     6.32/     9.43/    11.57/    13.31/    18.11/    22.09/    23.22/    23.33/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.45/     0.35/     2.34/     1.33/     1.05/     3.11/     2.14/     1.34/     4.40/     3.58/     1.13/     0.11/   
  5 Jarosz Oliwia                  24.17  1.10/     1.55/     4.23/     8.50/     9.38/    10.08/    15.06/    15.41/    19.51/    23.17/    24.06/    24.17/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.10/     0.45/     2.28/     4.27/     0.48/     0.30/     4.58/     0.35/     4.10/     3.26/     0.49/     0.11/   
  6 Matulová Valérie               24.52  1.01/     1.43/     3.18/     5.21/    10.05/    10.20/    14.35/    15.48/    22.03/    24.04/    24.42/    24.52/   
    SKOB Frýdek - Místek                  1.01/     0.42/     1.35/     2.03/     4.44/     0.15/     4.15/     1.13/     6.15/     2.01/     0.38/     0.10/   
  7 Czyż Zuzanna                   27.06  1.18/     2.10/     7.22/    15.09/    15.52/    16.13/    18.12/    18.54/    22.01/    26.10/    26.54/    27.06/   
    SP 6 Ruda Śląska                      1.18/     0.52/     5.12/     7.47/     0.43/     0.21/     1.59/     0.42/     3.07/     4.09/     0.44/     0.12/   
  8 Hilaszek Amelia                29.25  0.57/     2.05/    10.20/    14.47/    15.40/    16.09/    21.08/    21.39/    25.41/    28.40/    29.13/    29.25/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.57/     1.08/     8.15/     4.27/     0.53/     0.29/     4.59/     0.31/     4.02/     2.59/     0.33/     0.12/   
  9 Dąbrowska Martyna              29.38  1.14/     2.23/    12.31/    16.21/    17.52/    18.18/    21.43/    22.29/    25.30/    28.44/    29.25/    29.38/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  1.14/     1.09/    10.08/     3.50/     1.31/     0.26/     3.25/     0.46/     3.01/     3.14/     0.41/     0.13/   
 10 Ametrano Elisa                 30.53  1.27/     2.24/     4.27/    13.26/    14.31/    15.03/    19.13/    20.09/    26.34/    29.53/    30.40/    30.53/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  1.27/     0.57/     2.03/     8.59/     1.05/     0.32/     4.10/     0.56/     6.25/     3.19/     0.47/     0.13/   
 11 Pieszczek Julia                31.35  3.15/     4.20/     7.00/    12.31/    14.26/    14.54/    19.14/    20.06/    26.14/    30.18/    31.23/    31.35/   
    UKS Trójka Mikołów                    3.15/     1.05/     2.40/     5.31/     1.55/     0.28/     4.20/     0.52/     6.08/     4.04/     1.05/     0.12/   
 12 Furgoł Anna                    33.52  1.08/     1.54/    14.59/    18.37/    19.40/    20.11/    23.10/    27.16/    30.27/    33.08/    33.35/    33.52/   
    UKS Trójka Mikołów                    1.08/     0.46/    13.05/     3.38/     1.03/     0.31/     2.59/     4.06/     3.11/     2.41/     0.27/     0.17/   
 13 Strzelczyk Barbara             34.53  5.22/     6.16/     8.29/    18.54/    20.19/    21.08/    24.43/    25.40/    30.29/    33.52/    34.40/    34.53/   
    UKS Trójka Mikołów                    5.22/     0.54/     2.13/    10.25/     1.25/     0.49/     3.35/     0.57/     4.49/     3.23/     0.48/     0.13/   
 14 Stanny Agnieszka               37.01  2.12/     3.07/     5.10/    13.03/    13.38/    14.13/    25.43/    26.18/    30.28/    36.28/    36.48/    37.01/   
    SP 6 Ustroń                           2.12/     0.55/     2.03/     7.53/     0.35/     0.35/    11.30/     0.35/     4.10/     6.00/     0.20/     0.13/   
 15 Niedziela Wioletta             38.14  3.53/     6.04/     9.20/    24.24/    24.59/    25.30/    29.33/    30.39/    34.10/    37.38/    38.00/    38.14/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  3.53/     2.11/     3.16/    15.04/     0.35/     0.31/     4.03/     1.06/     3.31/     3.28/     0.22/     0.14/   
 16 Oprządek Oliwia                38.28  2.44/     3.47/    14.43/    23.00/    24.44/    25.13/    28.44/    29.49/    34.38/    37.39/    38.11/    38.28/   
    UKS Trójka Mikołów                    2.44/     1.03/    10.56/     8.17/     1.44/     0.29/     3.31/     1.05/     4.49/     3.01/     0.32/     0.17/   
 17 Kapler Paulina                 40.35  1.11/     2.05/     3.57/    10.44/    17.13/    17.37/    20.39/    21.24/    35.11/    39.22/    40.23/    40.35/   
    UKS Trójka Mikołów                    1.11/     0.54/     1.52/     6.47/     6.29/     0.24/     3.02/     0.45/    13.47/     4.11/     1.01/     0.12/   
 18 Kozłowska Karolina             41.53  0.56/     1.39/    12.39/    18.19/    19.26/    20.03/    23.53/    24.37/    27.58/    38.23/    41.40/    41.53/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  0.56/     0.43/    11.00/     5.40/     1.07/     0.37/     3.50/     0.44/     3.21/    10.25/     3.17/     0.13/   
 19 Szczygieł Sandra               41.57  2.10/     3.16/     6.15/    11.57/    13.33/    14.02/    26.25/    28.07/    33.00/    40.25/    41.47/    41.57/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  2.10/     1.06/     2.59/     5.42/     1.36/     0.29/    12.23/     1.42/     4.53/     7.25/     1.22/     0.10/   
 20 Kokot Aleksandra               45.05  1.59/     3.11/     8.54/    19.42/    20.46/    21.15/    25.16/    26.15/    31.29/    41.30/    44.49/    45.05/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  1.59/     1.12/     5.43/    10.48/     1.04/     0.29/     4.01/     0.59/     5.14/    10.01/     3.19/     0.16/   
 21 Wiktor Wiktoria                46.32  1.03/     1.51/    18.38/    22.18/    23.27/    24.00/    27.51/    28.46/    32.04/    45.43/    46.16/    46.32/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.03/     0.48/    16.47/     3.40/     1.09/     0.33/     3.51/     0.55/     3.18/    13.39/     0.33/     0.16/   
 22 Kapusta Kamila                 49.00  1.13/     2.18/    20.41/    24.21/    25.30/    26.05/    29.50/    30.54/    34.26/    47.49/    48.47/    49.00/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  1.13/     1.05/    18.23/     3.40/     1.09/     0.35/     3.45/     1.04/     3.32/    13.23/     0.58/     0.13/   
 23 Bochnak Julia                  50.59  2.02/     3.03/    22.43/    26.26/    27.34/    28.10/    31.47/    32.58/    36.31/    49.45/    50.30/    50.59/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  2.02/     1.01/    19.40/     3.43/     1.08/     0.36/     3.37/     1.11/     3.33/    13.14/     0.45/     0.29/   
 24 Jaskulska Zuzanna              51.00  5.58/     6.47/    17.34/    21.14/    22.36/    23.06/    36.06/    37.10/    41.56/    49.20/    50.48/    51.00/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  5.58/     0.49/    10.47/     3.40/     1.22/     0.30/    13.00/     1.04/     4.46/     7.24/     1.28/     0.12/   
    Kapitulčínová Daniela      NKl       17.29/    18.08/    20.03/    22.27/    23.17/    23.41/    28.58/    30.07/    34.44/         /    40.20/    40.38/   
    SKOB Frýdek - Místek                 17.29/     0.39/     1.55/     2.24/     0.50/     0.24/     5.17/     1.09/     4.37/         /         /     0.18/   
    Wojtowicz Iga              NKl        3.29/     4.12/     6.33/    22.26/    11.15/    23.36/    27.23/    28.26/    32.05/    35.50/    36.29/    36.44/   
    UKS Kometa Gliwice                    3.29/     0.43/     2.21/    15.53/         /    12.21/     3.47/     1.03/     3.39/     3.45/     0.39/     0.15/   
    Pijar Maja                 NKl        2.27/     3.12/     5.43/     9.02/    10.20/    11.03/    13.30/    14.17/    18.24/         /    26.16/    26.28/   
    UKS Trójka Mikołów                    2.27/     0.45/     2.31/     3.19/     1.18/     0.43/     2.27/     0.47/     4.07/         /         /     0.12/   
    Kampa Magdalena            NKl        5.19/     6.37/    10.31/         /    24.00/    25.28/    31.01/    32.02/    42.13/    43.08/    44.32/    44.43/   
    UKS Trójka Mikołów                    5.19/     1.18/     3.54/         /         /     1.28/     5.33/     1.01/    10.11/     0.55/     1.24/     0.11/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14        10.3km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-44      3-47      4-31      5-65      6-60      7-53      8-55      9-61     10-40     11-63     12-100   
  1 Papszun Julia                  15.40  2.31/     3.02/     3.41/     5.26/     6.01/     7.39/     7.59/     9.05/    11.31/    14.39/    15.03/    15.27/    15.40/   
    SP 3 Jastrzębie-Zdrój                 2.31/     0.31/     0.39/     1.45/     0.35/     1.38/     0.20/     1.06/     2.26/     3.08/     0.24/     0.24/     0.13/   
  2 Oleśniewicz  Nina              20.02  2.21/     3.58/     4.31/     6.04/     6.45/     8.32/     8.50/     9.55/    13.20/    15.30/    19.32/    19.53/    20.02/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.21/     1.37/     0.33/     1.33/     0.41/     1.47/     0.18/     1.05/     3.25/     2.10/     4.02/     0.21/     0.09/   
  3 Żmij Karolina                  22.55  4.48/     5.07/     5.52/     7.39/     8.23/    10.24/    10.44/    13.14/    16.11/    20.59/    21.14/    22.45/    22.55/   
    Indywidulanie                         4.48/     0.19/     0.45/     1.47/     0.44/     2.01/     0.20/     2.30/     2.57/     4.48/     0.15/     1.31/     0.10/   
  4 Szumiał Katarzyna              22.56  4.50/     7.13/     8.02/    10.30/    11.33/    13.20/    13.50/    15.41/    19.05/    21.19/    21.46/    22.41/    22.56/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                4.50/     2.23/     0.49/     2.28/     1.03/     1.47/     0.30/     1.51/     3.24/     2.14/     0.27/     0.55/     0.15/   
  5 Stajer Małgorzata              23.23  3.32/     5.08/     5.58/     8.47/     9.33/    11.58/    12.19/    13.32/    16.52/    22.08/    22.32/    23.12/    23.23/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                3.32/     1.36/     0.50/     2.49/     0.46/     2.25/     0.21/     1.13/     3.20/     5.16/     0.24/     0.40/     0.11/   
  6 Górowicz Martyna               26.43  7.27/     7.53/     8.43/    11.46/    12.29/    14.28/    14.58/    18.36/    23.17/    25.53/    26.12/    26.32/    26.43/   
    Studzionka                            7.27/     0.26/     0.50/     3.03/     0.43/     1.59/     0.30/     3.38/     4.41/     2.36/     0.19/     0.20/     0.11/   
  7 Bartáková Justýna              28.49  6.31/     6.47/     7.49/    11.34/    12.17/    14.59/    15.16/    16.30/    24.56/    27.29/    28.12/    28.30/    28.49/   
    SKOB Frýdek - Místek                  6.31/     0.16/     1.02/     3.45/     0.43/     2.42/     0.17/     1.14/     8.26/     2.33/     0.43/     0.18/     0.19/   
  8 Diak Martyna                   30.06  6.11/     9.56/    10.39/    16.08/    16.48/    18.36/    18.56/    19.59/    23.20/    25.28/    29.35/    29.55/    30.06/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              6.11/     3.45/     0.43/     5.29/     0.40/     1.48/     0.20/     1.03/     3.21/     2.08/     4.07/     0.20/     0.11/   
  9 Pawlica Julia                  31.01  4.54/     5.32/     7.37/    11.12/    12.13/    16.09/    16.45/    18.29/    25.33/    28.28/    29.48/    30.33/    31.01/   
    UKS Kometa Gliwice                    4.54/     0.38/     2.05/     3.35/     1.01/     3.56/     0.36/     1.44/     7.04/     2.55/     1.20/     0.45/     0.28/   
 10 Całka Zuzanna                  31.08  8.23/     8.55/    10.45/    13.14/    14.13/    17.07/    17.24/    19.04/    27.00/    29.45/    30.35/    30.57/    31.08/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                8.23/     0.32/     1.50/     2.29/     0.59/     2.54/     0.17/     1.40/     7.56/     2.45/     0.50/     0.22/     0.11/   
 11 Golenia Julia                  33.01  9.16/     9.52/    11.03/    14.06/    15.09/    18.05/    18.47/    20.55/    27.37/    30.27/    31.50/    32.33/    33.01/   
    UKS Kometa Gliwice                    9.16/     0.36/     1.11/     3.03/     1.03/     2.56/     0.42/     2.08/     6.42/     2.50/     1.23/     0.43/     0.28/   
 12 Kajdas Sara                    34.10 11.07/    11.33/    13.33/    16.04/    17.03/    20.06/    20.23/    22.42/    29.54/    32.31/    33.36/    33.58/    34.10/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój               11.07/     0.26/     2.00/     2.31/     0.59/     3.03/     0.17/     2.19/     7.12/     2.37/     1.05/     0.22/     0.12/   
 13 Milik Inga                     36.41  8.41/     9.12/    10.29/    13.32/    14.57/    18.00/    18.23/    20.05/    31.13/    33.40/    34.07/    36.30/    36.41/   
    UKS Trójka Mikołów                    8.41/     0.31/     1.17/     3.03/     1.25/     3.03/     0.23/     1.42/    11.08/     2.27/     0.27/     2.23/     0.11/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         9.5km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-47      3-44      4-57      5-55      6-60      7-53      8-97      9-48     10-62     11-38     12-40     13-100   
  1 Polewka Aleksandra             15.06  2.15/     3.41/     4.15/     4.41/     6.00/     6.46/     7.01/    12.04/    12.55/    13.24/    13.52/    14.39/    14.56/    15.06/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.15/     1.26/     0.34/     0.26/     1.19/     0.46/     0.15/     5.03/     0.51/     0.29/     0.28/     0.47/     0.17/     0.10/   
  2 Ogrodnik Magdalena             16.50  2.58/     4.45/     5.18/     5.40/     7.12/     7.52/     8.11/    13.31/    14.34/    15.03/    15.33/    16.23/    16.41/    16.50/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.58/     1.47/     0.33/     0.22/     1.32/     0.40/     0.19/     5.20/     1.03/     0.29/     0.30/     0.50/     0.18/     0.09/   
  3 Navrátilová Adéla              18.02  2.49/     4.40/     5.18/     5.43/     7.09/     8.29/     8.48/    14.28/    15.24/    15.57/    16.34/    17.28/    17.49/    18.02/   
    TJ TŽ Třinec                          2.49/     1.51/     0.38/     0.25/     1.26/     1.20/     0.19/     5.40/     0.56/     0.33/     0.37/     0.54/     0.21/     0.13/   
  4 Bartoń Natalia                 18.15  2.47/     4.28/     5.04/     5.32/     7.41/     8.43/     8.58/    14.25/    15.12/    15.42/    16.25/    17.23/    18.07/    18.15/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.47/     1.41/     0.36/     0.28/     2.09/     1.02/     0.15/     5.27/     0.47/     0.30/     0.43/     0.58/     0.44/     0.08/   
  5 Łakomska Aleksandra            18.55  3.13/     5.08/     5.42/     6.03/     7.25/     8.20/     8.42/    14.17/    16.18/    16.43/    17.32/    18.26/    18.44/    18.55/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.13/     1.55/     0.34/     0.21/     1.22/     0.55/     0.22/     5.35/     2.01/     0.25/     0.49/     0.54/     0.18/     0.11/   
  6 Dammfeld Karolina              18.56  4.10/     5.41/     6.09/     6.40/     8.04/     9.02/     9.14/    14.54/    15.57/    16.32/    17.04/    18.10/    18.47/    18.56/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              4.10/     1.31/     0.28/     0.31/     1.24/     0.58/     0.12/     5.40/     1.03/     0.35/     0.32/     1.06/     0.37/     0.09/   
  7 Koncka Laura                   30.48  4.15/     7.02/     8.05/     8.29/    10.42/    12.22/    12.44/    24.16/    25.57/    26.36/    27.31/    29.54/    30.34/    30.48/   
    UKS Reflex Rybnik                     4.15/     2.47/     1.03/     0.24/     2.13/     1.40/     0.22/    11.32/     1.41/     0.39/     0.55/     2.23/     0.40/     0.14/   
  8 Kajdas Nikoletta               58.48 20.44/    25.16/    25.50/    26.18/    31.11/    33.31/    33.47/    51.37/    52.52/    55.47/    56.17/    58.12/    58.36/    58.48/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój               20.44/     4.32/     0.34/     0.28/     4.53/     2.20/     0.16/    17.50/     1.15/     2.55/     0.30/     1.55/     0.24/     0.12/   
  9 Krauz Laura                    63.05 25.06/    27.49/    29.56/    30.28/    35.14/    37.27/    37.53/    55.41/    57.06/    59.52/    60.27/    62.14/    62.47/    63.05/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój               25.06/     2.43/     2.07/     0.32/     4.46/     2.13/     0.26/    17.48/     1.25/     2.46/     0.35/     1.47/     0.33/     0.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18        11.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-55      3-53      4-60      5-31      6-41      7-47      8-57      9-58     10-61     11-32     12-38     13-62     14-97     15-63     16-40    
                                      17-100   
  1 Bodzek Sabina                  22.51  4.14/     5.50/     6.36/     6.56/     9.17/    10.40/    11.47/    12.32/    14.19/    16.19/    17.37/    18.42/    20.24/    21.10/    21.55/    22.13/   
    Bielsko-Biała O-Team                  4.14/     1.36/     0.46/     0.20/     2.21/     1.23/     1.07/     0.45/     1.47/     2.00/     1.18/     1.05/     1.42/     0.46/     0.45/     0.18/   
                                         22.38/    22.51/   
                                          0.25/     0.13/   
  2 Łabuda Wiktoria                22.55  4.21/     5.45/     6.29/     7.01/     9.24/    11.00/    12.15/    13.02/    14.46/    16.49/    18.02/    19.13/    19.59/    20.53/    22.08/    22.31/   
    UKS Kometa Gliwice                    4.21/     1.24/     0.44/     0.32/     2.23/     1.36/     1.15/     0.47/     1.44/     2.03/     1.13/     1.11/     0.46/     0.54/     1.15/     0.23/   
                                         22.45/    22.55/   
                                          0.14/     0.10/   
  3 Górowicz Monika                25.50  3.45/     5.29/     6.23/     6.50/     9.46/    11.40/    13.40/    14.25/    16.24/    18.32/    19.49/    21.07/    23.04/    23.55/    24.49/    25.13/   
    Studzionka                            3.45/     1.44/     0.54/     0.27/     2.56/     1.54/     2.00/     0.45/     1.59/     2.08/     1.17/     1.18/     1.57/     0.51/     0.54/     0.24/   
                                         25.41/    25.50/   
                                          0.28/     0.09/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21        12.7km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-53      3-60      4-65      5-31      6-41      7-47      8-56      9-57     10-58     11-51     12-98     13-45     14-37     15-48     16-62    
                                      17-40     18-100   
  1 Sanocka Barbara                20.26  1.25/     4.00/     4.21/     5.58/     6.35/     7.43/     8.36/     9.41/    10.19/    11.37/    13.47/    16.22/    17.04/    17.23/    18.15/    18.44/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.25/     2.35/     0.21/     1.37/     0.37/     1.08/     0.53/     1.05/     0.38/     1.18/     2.10/     2.35/     0.42/     0.19/     0.52/     0.29/   
                                         19.57/    20.15/    20.26/   
                                          1.13/     0.18/     0.11/   
  2 Letalova  Sona                 20.41  1.07/     4.02/     4.19/     6.03/     6.38/     8.52/     9.51/    10.45/    11.14/    12.32/    14.48/    16.48/    17.37/    17.54/    18.32/    18.59/   
    TJ Sokol Frýdek - Místek              1.07/     2.55/     0.17/     1.44/     0.35/     2.14/     0.59/     0.54/     0.29/     1.18/     2.16/     2.00/     0.49/     0.17/     0.38/     0.27/   
                                         20.07/    20.32/    20.41/   
                                          1.08/     0.25/     0.09/   
  3 Harasymiuk Kinga               22.39  1.29/     4.21/     4.43/     6.38/     7.18/     8.34/     9.31/    10.31/    11.08/    12.35/    15.01/    18.01/    18.53/    19.13/    20.07/    20.47/   
    Jastrzębie-Zdrój                      1.29/     2.52/     0.22/     1.55/     0.40/     1.16/     0.57/     1.00/     0.37/     1.27/     2.26/     3.00/     0.52/     0.20/     0.54/     0.40/   
                                         22.09/    22.28/    22.39/   
                                          1.22/     0.19/     0.11/   
  4 Marszałek Hanna                24.06  2.03/     5.51/     6.10/     8.02/     8.38/     9.48/    10.38/    11.26/    12.01/    13.16/    15.13/    17.17/    18.05/    18.31/    19.30/    22.16/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  2.03/     3.48/     0.19/     1.52/     0.36/     1.10/     0.50/     0.48/     0.35/     1.15/     1.57/     2.04/     0.48/     0.26/     0.59/     2.46/   
                                         23.34/    23.55/    24.06/   
                                          1.18/     0.21/     0.11/   
  5 Dzik Justyna                   24.26  1.15/     4.10/     4.28/     6.49/     7.35/     9.03/    10.13/    11.16/    11.53/    13.32/    16.16/    19.05/    19.58/    20.15/    21.27/    22.24/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            1.15/     2.55/     0.18/     2.21/     0.46/     1.28/     1.10/     1.03/     0.37/     1.39/     2.44/     2.49/     0.53/     0.17/     1.12/     0.57/   
                                         23.52/    24.14/    24.26/   
                                          1.28/     0.22/     0.12/   
  6 Fišerová Klára                 25.54  1.27/     4.33/     4.54/     6.50/     7.28/     8.59/     9.59/    11.17/    12.11/    13.36/    15.54/    18.25/    19.17/    19.36/    20.31/    22.59/   
    SKOB Frýdek - Místek                  1.27/     3.06/     0.21/     1.56/     0.38/     1.31/     1.00/     1.18/     0.54/     1.25/     2.18/     2.31/     0.52/     0.19/     0.55/     2.28/   
                                         25.17/    25.45/    25.54/   
                                          2.18/     0.28/     0.09/   
  7 Kocikowska Anna                72.56  1.23/     5.41/     6.07/     8.40/     9.38/    14.10/    15.20/    17.47/    18.37/    20.46/    24.10/    44.53/    46.07/    46.42/    68.42/    69.49/   
    Indywidulanie                         1.23/     4.18/     0.26/     2.33/     0.58/     4.32/     1.10/     2.27/     0.50/     2.09/     3.24/    20.43/     1.14/     0.35/    22.00/     1.07/   
                                         71.51/    72.43/    72.56/   
                                          2.02/     0.52/     0.13/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35        11.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-55      3-53      4-60      5-31      6-41      7-47      8-57      9-58     10-61     11-32     12-38     13-62     14-97     15-63     16-40    
                                      17-100   
  1 Horáčková Vladimíra            17.49  2.55/     4.00/     4.43/     5.00/     6.49/     7.56/     8.50/     9.27/    10.56/    12.25/    13.17/    14.11/    14.42/    15.17/    17.14/    17.24/   
    SKOB Ostrava                          2.55/     1.05/     0.43/     0.17/     1.49/     1.07/     0.54/     0.37/     1.29/     1.29/     0.52/     0.54/     0.31/     0.35/     1.57/     0.10/   
                                         17.39/    17.49/   
                                          0.15/     0.10/   
  2 Chudíková  Pavla               21.22  3.28/     4.44/     5.29/     5.56/     7.53/     9.18/    10.15/    11.20/    12.49/    14.38/    15.58/    17.01/    18.12/    19.02/    20.22/    20.51/   
    SKOB Frýdek - Místek                  3.28/     1.16/     0.45/     0.27/     1.57/     1.25/     0.57/     1.05/     1.29/     1.49/     1.20/     1.03/     1.11/     0.50/     1.20/     0.29/   
                                         21.11/    21.22/   
                                          0.20/     0.11/   
  3 Syryjczyk Marta                22.47  3.53/     5.39/     6.35/     6.56/     9.01/    10.22/    11.20/    12.14/    14.23/    16.49/    17.57/    19.15/    19.53/    20.36/    21.37/    22.01/   
    UKS Trójka Mikołów                    3.53/     1.46/     0.56/     0.21/     2.05/     1.21/     0.58/     0.54/     2.09/     2.26/     1.08/     1.18/     0.38/     0.43/     1.01/     0.24/   
                                         22.33/    22.47/   
                                          0.32/     0.14/   
  4 Masny Anna                     24.49  3.51/     5.20/     6.12/     6.34/     8.58/    11.15/    12.24/    13.14/    15.15/    17.50/    19.02/    20.16/    21.21/    22.15/    23.28/    23.55/   
    SKOB Ostrava                          3.51/     1.29/     0.52/     0.22/     2.24/     2.17/     1.09/     0.50/     2.01/     2.35/     1.12/     1.14/     1.05/     0.54/     1.13/     0.27/   
                                         24.37/    24.49/   
                                          0.42/     0.12/   
  5 Dammfeld Iwona                 25.59  4.16/     6.10/     7.04/     7.26/     9.38/    11.18/    12.32/    13.23/    15.15/    17.42/    19.17/    20.31/    21.34/    22.33/    23.41/    24.16/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                4.16/     1.54/     0.54/     0.22/     2.12/     1.40/     1.14/     0.51/     1.52/     2.27/     1.35/     1.14/     1.03/     0.59/     1.08/     0.35/   
                                         25.48/    25.59/   
                                          1.32/     0.11/   
  6 Milik Izabela                  32.40  5.56/     7.46/     8.39/     9.01/    11.28/    16.39/    17.44/    18.23/    20.31/    22.41/    24.28/    25.53/    29.19/    30.06/    31.15/    32.10/   
    UKS Trójka Mikołów                    5.56/     1.50/     0.53/     0.22/     2.27/     5.11/     1.05/     0.39/     2.08/     2.10/     1.47/     1.25/     3.26/     0.47/     1.09/     0.55/   
                                         32.27/    32.40/   
                                          0.17/     0.13/   
  7 Fišerová Iveta                 33.03  8.26/     9.46/    11.02/    11.21/    15.17/    17.53/    18.57/    20.01/    21.54/    24.06/    25.54/    27.18/    29.42/    30.41/    31.49/    32.23/   
    SKOB Frýdek - Místek                  8.26/     1.20/     1.16/     0.19/     3.56/     2.36/     1.04/     1.04/     1.53/     2.12/     1.48/     1.24/     2.24/     0.59/     1.08/     0.34/   
                                         32.49/    33.03/   
                                          0.26/     0.14/   
  8 Pijar Karolina                 43.17 12.59/    14.49/    15.39/    18.57/    21.22/    22.59/    25.12/    27.35/    29.53/    31.41/    33.09/    36.20/    37.05/    41.09/    41.50/    42.30/   
    UKS Trójka Mikołów                   12.59/     1.50/     0.50/     3.18/     2.25/     1.37/     2.13/     2.23/     2.18/     1.48/     1.28/     3.11/     0.45/     4.04/     0.41/     0.40/   
                                         43.02/    43.17/   
                                          0.32/     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45        11.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-41      3-65      4-60      5-53      6-56      7-47      8-58      9-61     10-32     11-62     12-97     13-63     14-100   
  1 Bogucka-Jaroszek Anna          22.52  3.21/     5.21/     6.57/     9.29/     9.51/    11.33/    12.31/    14.37/    16.35/    17.51/    19.53/    20.49/    22.02/    22.37/    22.52/   
    Team360 Warszawa                      3.21/     2.00/     1.36/     2.32/     0.22/     1.42/     0.58/     2.06/     1.58/     1.16/     2.02/     0.56/     1.13/     0.35/     0.15/   
  2 Wojarska Kamilla               31.43  3.47/     6.08/     8.29/    11.08/    11.33/    13.49/    15.02/    21.08/    24.34/    25.56/    28.08/    29.21/    30.51/    31.28/    31.43/   
    Bielsko-Biała O-Team                  3.47/     2.21/     2.21/     2.39/     0.25/     2.16/     1.13/     6.06/     3.26/     1.22/     2.12/     1.13/     1.30/     0.37/     0.15/   
    Holmanová Radmila          NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SKOB Ostrava                              /    13.34/         /     8.11/         /         /         /         /         /    17.32/    29.58/         /         /    22.29/     0.25/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         5.2km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-61      3-32      4-38      5-97      6-63      7-40      8-100   
  1 Dammfeld Adam                  10.06  1.06/     2.25/     3.47/     5.11/     6.44/     7.42/     9.29/     9.51/    10.06/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.06/     1.19/     1.22/     1.24/     1.33/     0.58/     1.47/     0.22/     0.15/   
  2 Masny Tadeusz                  25.19  1.02/     3.14/     5.38/     7.52/    23.07/    24.13/    24.44/    25.06/    25.19/   
    SKOB Ostrava                          1.02/     2.12/     2.24/     2.14/    15.15/     1.06/     0.31/     0.22/     0.13/   
  3 Kołeczko Maksymilian           27.18  5.49/     6.37/     8.06/     9.55/    25.17/    26.19/    26.48/    27.06/    27.18/   
    SP 1 Jastrzębie-Zdrój                 5.49/     0.48/     1.29/     1.49/    15.22/     1.02/     0.29/     0.18/     0.12/   
  4 Czok Teodor                    37.08  2.44/     3.41/     5.11/     7.05/    22.56/    32.33/    33.07/    36.55/    37.08/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.44/     0.57/     1.30/     1.54/    15.51/     9.37/     0.34/     3.48/     0.13/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         7.3km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-61      3-44      4-47      5-60      6-53      7-55      8-57      9-32     10-40     11-100   
  1 Marszałek Patryk                9.33  0.33/     1.06/     2.38/     3.19/     4.39/     4.53/     5.38/     6.37/     8.23/     9.05/     9.24/     9.33/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.33/     0.33/     1.32/     0.41/     1.20/     0.14/     0.45/     0.59/     1.46/     0.42/     0.19/     0.09/   
  2 Bjolek Jan                     10.31  0.28/     1.06/     2.32/     3.11/     4.52/     5.10/     6.11/     7.26/     9.21/    10.07/    10.23/    10.31/   
    SKOB Frýdek - Místek                  0.28/     0.38/     1.26/     0.39/     1.41/     0.18/     1.01/     1.15/     1.55/     0.46/     0.16/     0.08/   
  3 Tymon Socha                    12.42  0.52/     1.50/     3.47/     4.32/     6.21/     6.40/     8.03/     8.57/    11.20/    12.10/    12.30/    12.42/   
    SP 6 Ruda Śląska                      0.52/     0.58/     1.57/     0.45/     1.49/     0.19/     1.23/     0.54/     2.23/     0.50/     0.20/     0.12/   
  4 Czok Klemens                   16.28  1.18/     2.11/     3.42/     4.37/     6.48/     7.22/     9.13/    10.36/    13.34/    15.26/    16.18/    16.28/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.18/     0.53/     1.31/     0.55/     2.11/     0.34/     1.51/     1.23/     2.58/     1.52/     0.52/     0.10/   
  5 Smyček David                   16.59  1.15/     2.17/     3.55/     5.00/     8.04/     8.19/     9.32/    10.57/    14.45/    15.58/    16.49/    16.59/   
    SKOB Frýdek - Místek                  1.15/     1.02/     1.38/     1.05/     3.04/     0.15/     1.13/     1.25/     3.48/     1.13/     0.51/     0.10/   
  6 Nyga Juliusz                   17.03  1.04/     2.51/     5.18/     6.32/     9.05/     9.26/    10.56/    12.20/    15.15/    16.34/    16.51/    17.03/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.04/     1.47/     2.27/     1.14/     2.33/     0.21/     1.30/     1.24/     2.55/     1.19/     0.17/     0.12/   
  7 Pytlarski Dawid                17.38  1.05/     1.42/     3.36/     5.30/     8.57/     9.14/    10.25/    12.07/    14.56/    16.54/    17.25/    17.38/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.05/     0.37/     1.54/     1.54/     3.27/     0.17/     1.11/     1.42/     2.49/     1.58/     0.31/     0.13/   
  8 Kordiaczyński Oskar            20.12  1.26/     2.17/     4.50/     6.18/    10.11/    10.36/    12.16/    14.20/    17.50/    19.30/    19.58/    20.12/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  1.26/     0.51/     2.33/     1.28/     3.53/     0.25/     1.40/     2.04/     3.30/     1.40/     0.28/     0.14/   
  9 Sarna Bartosz                  21.05  1.18/     1.54/     9.54/    10.47/    12.31/    12.54/    14.31/    16.43/    19.12/    20.29/    20.53/    21.05/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                1.18/     0.36/     8.00/     0.53/     1.44/     0.23/     1.37/     2.12/     2.29/     1.17/     0.24/     0.12/   
 10 Grabiński Paweł                22.55  2.29/     3.21/     8.40/    10.29/    14.07/    14.26/    15.50/    17.18/    20.05/    21.55/    22.36/    22.55/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.29/     0.52/     5.19/     1.49/     3.38/     0.19/     1.24/     1.28/     2.47/     1.50/     0.41/     0.19/   
 11 Borawski Dominik               24.18  1.44/     2.21/     8.29/     9.50/    12.24/    12.41/    14.31/    17.58/    21.57/    23.25/    24.09/    24.18/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.44/     0.37/     6.08/     1.21/     2.34/     0.17/     1.50/     3.27/     3.59/     1.28/     0.44/     0.09/   
 12 Bartoń Bartosz                 26.21  2.08/     2.48/     4.34/     9.01/    10.56/    11.45/    13.38/    15.07/    23.56/    25.27/    26.11/    26.21/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.08/     0.40/     1.46/     4.27/     1.55/     0.49/     1.53/     1.29/     8.49/     1.31/     0.44/     0.10/   
 13 Kołatek Radosław               27.48  0.57/     1.46/     9.36/    11.35/    15.06/    15.37/    17.45/    19.19/    26.02/    26.58/    27.32/    27.48/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                0.57/     0.49/     7.50/     1.59/     3.31/     0.31/     2.08/     1.34/     6.43/     0.56/     0.34/     0.16/   
 14 Łabuda Mateusz                 30.22  0.56/     2.05/     5.04/     8.12/    11.05/    11.21/    12.36/    13.55/    27.35/    29.19/    30.08/    30.22/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.56/     1.09/     2.59/     3.08/     2.53/     0.16/     1.15/     1.19/    13.40/     1.44/     0.49/     0.14/   
 15 Pachałko Mateusz               32.59  1.26/     4.38/    11.39/    13.40/    17.10/    17.40/    19.54/    22.00/    30.47/    32.04/    32.44/    32.59/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                1.26/     3.12/     7.01/     2.01/     3.30/     0.30/     2.14/     2.06/     8.47/     1.17/     0.40/     0.15/   
 16 Kurek Bartosz                  35.44  2.14/     3.22/     5.40/     6.56/     9.16/     9.56/    11.38/    13.43/    17.56/    35.06/    35.30/    35.44/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  2.14/     1.08/     2.18/     1.16/     2.20/     0.40/     1.42/     2.05/     4.13/    17.10/     0.24/     0.14/   
 17 Mazur Łukasz                   43.44  0.46/     1.29/     8.33/         /    12.02/    12.17/    17.25/    18.58/    21.58/    24.28/         /    43.44/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  0.46/     0.43/     7.04/         /         /     0.15/     5.08/     1.33/     3.00/     2.30/         /         /   
 18 Buczak Maksymilian             50.42  2.56/     4.12/     7.35/    13.42/    19.55/    22.15/    25.03/    28.28/    36.26/    49.48/    50.22/    50.42/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  2.56/     1.16/     3.23/     6.07/     6.13/     2.20/     2.48/     3.25/     7.58/    13.22/     0.34/     0.20/   
 19 Buczak Dominik                 52.35  0.54/     1.43/    10.51/    15.39/    21.47/    25.03/    27.06/    30.26/    38.20/    51.43/    52.20/    52.35/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  0.54/     0.49/     9.08/     4.48/     6.08/     3.16/     2.03/     3.20/     7.54/    13.23/     0.37/     0.15/   
    Lukanek Natan              NKl        0.53/     1.32/     8.48/     9.27/    20.04/    19.43/    22.11/    32.43/    35.00/    35.47/    36.17/    36.58/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                0.53/     0.39/     7.16/     0.39/    10.37/         /     2.28/    10.32/     2.17/     0.47/     0.30/     0.41/   
    Ruparewicz Kevin           NKl        1.53/     2.50/     7.22/     8.47/    11.26/         /    13.47/    15.41/    19.08/    21.52/    22.55/    23.10/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.53/     0.57/     4.32/     1.25/     2.39/         /         /     1.54/     3.27/     2.44/     1.03/     0.15/   
    Szczepański Bartosz        NKl        3.30/     4.22/    25.35/    30.16/    46.27/    46.53/         /    55.14/    60.04/    61.21/    62.31/    62.47/   
    UKS Kometa Gliwice                    3.30/     0.52/    21.13/     4.41/    16.11/     0.26/         /         /     4.50/     1.17/     1.10/     0.16/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         9.1km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-47      3-60      4-53      5-55      6-61      7-32      8-38      9-48     10-97     11-63     12-100   
  1 Bjolek Michal                  10.42  1.50/     2.28/     3.36/     3.47/     5.10/     6.38/     7.33/     8.24/     9.03/     9.35/    10.14/    10.32/    10.42/   
    SKOB Frýdek - Místek                  1.50/     0.38/     1.08/     0.11/     1.23/     1.28/     0.55/     0.51/     0.39/     0.32/     0.39/     0.18/     0.10/   
  2 Skowron Wojciech               14.00  2.05/     2.45/     4.09/     4.24/     5.27/     8.45/     9.43/    10.37/    12.04/    12.41/    13.27/    13.49/    14.00/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.05/     0.40/     1.24/     0.15/     1.03/     3.18/     0.58/     0.54/     1.27/     0.37/     0.46/     0.22/     0.11/   
  3 Jacheć Tomasz                  14.38  2.21/     3.12/     4.38/     4.53/     5.43/     8.10/     8.50/     9.39/    12.29/    13.06/    13.59/    14.29/    14.38/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.21/     0.51/     1.26/     0.15/     0.50/     2.27/     0.40/     0.49/     2.50/     0.37/     0.53/     0.30/     0.09/   
  4 Zapart Patryk                  18.03  3.02/     3.54/     6.11/     6.29/     8.48/    11.14/    13.09/    14.17/    15.21/    16.22/    17.28/    17.51/    18.03/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                3.02/     0.52/     2.17/     0.18/     2.19/     2.26/     1.55/     1.08/     1.04/     1.01/     1.06/     0.23/     0.12/   
  5 Prawdziuk Tomasz               19.13  3.09/     4.08/     6.07/     6.20/     7.30/    10.52/    12.54/    13.51/    16.19/    17.20/    18.18/    19.04/    19.13/   
    UKS Trójka Mikołów                    3.09/     0.59/     1.59/     0.13/     1.10/     3.22/     2.02/     0.57/     2.28/     1.01/     0.58/     0.46/     0.09/   
  6 Pijar Jakub                    19.58  2.44/     3.31/     5.34/     6.00/     7.01/     9.29/    12.53/    14.18/    17.09/    18.20/    19.27/    19.48/    19.58/   
    UKS Trójka Mikołów                    2.44/     0.47/     2.03/     0.26/     1.01/     2.28/     3.24/     1.25/     2.51/     1.11/     1.07/     0.21/     0.10/   
  7 Tylek Mateusz                  20.11  3.49/     4.59/     7.17/     7.46/    10.27/    13.26/    15.02/    16.18/    17.32/    18.26/    19.34/    19.58/    20.11/   
    UKS Kometa Gliwice                    3.49/     1.10/     2.18/     0.29/     2.41/     2.59/     1.36/     1.16/     1.14/     0.54/     1.08/     0.24/     0.13/   
  8 Kubicki Jakub                  20.27  3.01/     3.52/     5.51/     6.11/     7.18/     9.48/    10.55/    12.01/    13.21/    14.10/    19.56/    20.18/    20.27/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.01/     0.51/     1.59/     0.20/     1.07/     2.30/     1.07/     1.06/     1.20/     0.49/     5.46/     0.22/     0.09/   
  9 Szabat Szymon                  22.00  2.45/     3.42/     5.42/     6.00/     7.40/    10.19/    12.04/    13.05/    14.46/    15.54/    21.00/    21.49/    22.00/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.45/     0.57/     2.00/     0.18/     1.40/     2.39/     1.45/     1.01/     1.41/     1.08/     5.06/     0.49/     0.11/   
 10 Kobierski Władysław            23.40  4.12/     5.01/     8.16/     8.28/    10.24/    12.56/    14.27/    15.55/    20.59/    21.46/    22.52/    23.29/    23.40/   
    UKS Kometa Gliwice                    4.12/     0.49/     3.15/     0.12/     1.56/     2.32/     1.31/     1.28/     5.04/     0.47/     1.06/     0.37/     0.11/   
 11 Skwarek Filip                  29.18 10.53/    12.04/    14.05/    14.28/    15.47/    18.55/    20.05/    23.22/    26.52/    27.40/    28.40/    29.06/    29.18/   
    UKS Trójka Mikołów                   10.53/     1.11/     2.01/     0.23/     1.19/     3.08/     1.10/     3.17/     3.30/     0.48/     1.00/     0.26/     0.12/   
 12 Dutkiewicz Artur               31.59  6.47/     9.39/    13.19/    13.31/    14.53/    16.53/    25.33/    26.48/    28.54/    30.22/    31.24/    31.49/    31.59/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                6.47/     2.52/     3.40/     0.12/     1.22/     2.00/     8.40/     1.15/     2.06/     1.28/     1.02/     0.25/     0.10/   
 13 Kapitulčín David               32.58  7.25/     8.30/    11.27/    12.05/    17.04/    22.17/    24.41/    26.01/    28.44/    29.16/    30.19/    32.50/    32.58/   
    SKOB Frýdek - Místek                  7.25/     1.05/     2.57/     0.38/     4.59/     5.13/     2.24/     1.20/     2.43/     0.32/     1.03/     2.31/     0.08/   
 14 Witczak Bartosz                33.17  3.19/     4.24/     7.21/     7.53/    17.46/    20.47/    26.56/    28.39/    30.50/    31.38/    32.38/    33.04/    33.17/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  3.19/     1.05/     2.57/     0.32/     9.53/     3.01/     6.09/     1.43/     2.11/     0.48/     1.00/     0.26/     0.13/   
 15 Kącki Damian                   44.34 11.23/    12.37/    15.24/    15.59/    25.53/    29.01/    32.12/    34.01/    40.05/    41.29/    42.51/    44.21/    44.34/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                 11.23/     1.14/     2.47/     0.35/     9.54/     3.08/     3.11/     1.49/     6.04/     1.24/     1.22/     1.30/     0.13/   
    Haratek Maksymilian        NKl            /         /         /         /         /         /     8.10/         /         /         /         /    12.13/    12.44/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.31/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         9.5km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-47      3-44      4-57      5-55      6-60      7-53      8-97      9-48     10-62     11-38     12-40     13-100   
  1 Hyla Damian                    12.57  2.10/     3.32/     4.02/     4.18/     5.26/     6.06/     6.21/    10.17/    11.06/    11.30/    11.49/    12.37/    12.49/    12.57/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.10/     1.22/     0.30/     0.16/     1.08/     0.40/     0.15/     3.56/     0.49/     0.24/     0.19/     0.48/     0.12/     0.08/   
  2 Kucharczyk Jakub               13.28  3.17/     4.34/     5.02/     5.20/     6.23/     7.03/     7.15/    11.03/    11.42/    12.11/    12.29/    13.07/    13.20/    13.28/   
    UKS Kometa Gliwice                    3.17/     1.17/     0.28/     0.18/     1.03/     0.40/     0.12/     3.48/     0.39/     0.29/     0.18/     0.38/     0.13/     0.08/   
  3 Sikorski Marcin                13.33  2.10/     3.33/     4.00/     4.16/     5.21/     6.02/     6.17/    10.21/    11.10/    11.37/    12.08/    13.08/    13.23/    13.33/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.10/     1.23/     0.27/     0.16/     1.05/     0.41/     0.15/     4.04/     0.49/     0.27/     0.31/     1.00/     0.15/     0.10/   
  4 Skoczykłoda Bartosz            13.58  2.14/     3.46/     4.13/     4.32/     5.42/     6.40/     6.50/    11.12/    12.00/    12.29/    12.53/    13.33/    13.50/    13.58/   
    UKS Trójka Mikołów                    2.14/     1.32/     0.27/     0.19/     1.10/     0.58/     0.10/     4.22/     0.48/     0.29/     0.24/     0.40/     0.17/     0.08/   
  5 Woźniak Maciej                 14.19  2.03/     3.30/     3.58/     4.21/     5.35/     6.20/     6.35/    10.24/    11.06/    11.38/    12.16/    13.46/    14.11/    14.19/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.03/     1.27/     0.28/     0.23/     1.14/     0.45/     0.15/     3.49/     0.42/     0.32/     0.38/     1.30/     0.25/     0.08/   
  6 Baron Dawid                    15.47  2.47/     4.19/     4.59/     5.19/     6.33/     7.29/     7.44/    13.01/    14.00/    14.22/    14.47/    15.26/    15.38/    15.47/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.47/     1.32/     0.40/     0.20/     1.14/     0.56/     0.15/     5.17/     0.59/     0.22/     0.25/     0.39/     0.12/     0.09/   
  7 Obstoj Piotr                   20.18  3.33/     6.02/     6.53/     7.14/     9.22/    10.05/    10.22/    16.21/    17.16/    17.55/    18.22/    19.47/    20.04/    20.18/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                3.33/     2.29/     0.51/     0.21/     2.08/     0.43/     0.17/     5.59/     0.55/     0.39/     0.27/     1.25/     0.17/     0.14/   
  8 Kozak Filip                    20.23  3.35/     5.40/     6.13/     6.34/     8.24/     9.18/     9.40/    15.50/    17.18/    18.10/    18.54/    19.53/    20.14/    20.23/   
    UKS Reflex Rybnik                     3.35/     2.05/     0.33/     0.21/     1.50/     0.54/     0.22/     6.10/     1.28/     0.52/     0.44/     0.59/     0.21/     0.09/   
  9 Kampa Łukasz                   20.34  3.06/     4.35/     5.09/     5.31/     6.43/     7.25/     7.43/    16.38/    17.20/    18.02/    18.25/    19.43/    20.23/    20.34/   
    UKS Trójka Mikołów                    3.06/     1.29/     0.34/     0.22/     1.12/     0.42/     0.18/     8.55/     0.42/     0.42/     0.23/     1.18/     0.40/     0.11/   
 10 Kot Klaudiusz                  21.38  3.21/     5.25/     6.02/     6.30/     8.07/     9.30/     9.46/    16.33/    17.58/    19.07/    19.57/    21.06/    21.27/    21.38/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                3.21/     2.04/     0.37/     0.28/     1.37/     1.23/     0.16/     6.47/     1.25/     1.09/     0.50/     1.09/     0.21/     0.11/   
 11 Świtaj Dawid                   21.47  3.19/     4.51/     5.23/     5.40/     8.38/     9.49/    10.05/    17.35/    18.28/    19.23/    20.26/    21.21/    21.38/    21.47/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                3.19/     1.32/     0.32/     0.17/     2.58/     1.11/     0.16/     7.30/     0.53/     0.55/     1.03/     0.55/     0.17/     0.09/   
 12 Kołeczko Błażej                21.56  3.39/     6.07/     6.48/     7.12/     9.03/    10.17/    10.38/    17.52/    19.07/    19.36/    20.10/    21.30/    21.46/    21.56/   
    Jastrzębie-Zdrój                      3.39/     2.28/     0.41/     0.24/     1.51/     1.14/     0.21/     7.14/     1.15/     0.29/     0.34/     1.20/     0.16/     0.10/   
 13 Ćmok Mikołaj                   23.37  6.06/     8.31/     9.14/     9.38/    11.27/    12.26/    12.47/    19.16/    20.13/    21.04/    22.12/    23.04/    23.26/    23.37/   
    UKS Reflex Rybnik                     6.06/     2.25/     0.43/     0.24/     1.49/     0.59/     0.21/     6.29/     0.57/     0.51/     1.08/     0.52/     0.22/     0.11/   
 14 Dąbrowski Kacper               26.09  3.17/     5.28/     6.17/     6.48/     8.38/    10.06/    10.35/    18.30/    21.06/    22.13/    23.10/    24.58/    25.56/    26.09/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                3.17/     2.11/     0.49/     0.31/     1.50/     1.28/     0.29/     7.55/     2.36/     1.07/     0.57/     1.48/     0.58/     0.13/   
 15 Wodecki Konrad                 27.01  3.04/     5.14/     5.59/     6.30/     8.33/     9.40/    10.07/    17.30/    18.38/    19.17/    24.03/    26.23/    26.49/    27.01/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                3.04/     2.10/     0.45/     0.31/     2.03/     1.07/     0.27/     7.23/     1.08/     0.39/     4.46/     2.20/     0.26/     0.12/   
 16 Gidel Samuel                   27.39  4.58/     7.45/     8.33/     9.16/    11.19/    13.04/    13.33/    22.07/    23.53/    24.32/    25.26/    26.44/    27.25/    27.39/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                4.58/     2.47/     0.48/     0.43/     2.03/     1.45/     0.29/     8.34/     1.46/     0.39/     0.54/     1.18/     0.41/     0.14/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18        12.7km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-53      3-60      4-65      5-31      6-41      7-47      8-56      9-57     10-58     11-51     12-98     13-45     14-37     15-48     16-62    
                                      17-40     18-100   
  1 Vavřík Tomáš                   16.20  1.15/     3.08/     3.24/     5.05/     5.35/     6.30/     7.09/     7.59/     8.31/     9.31/    11.07/    12.52/    13.36/    13.53/    14.25/    14.58/   
    SKOB Ostrava                          1.15/     1.53/     0.16/     1.41/     0.30/     0.55/     0.39/     0.50/     0.32/     1.00/     1.36/     1.45/     0.44/     0.17/     0.32/     0.33/   
                                         15.55/    16.10/    16.20/   
                                          0.57/     0.15/     0.10/   
  2 Pieniak Krystian               18.44  1.06/     3.21/     3.37/     5.30/     6.16/     7.20/     8.07/     8.50/     9.21/    10.37/    12.20/    15.11/    15.44/    15.58/    16.34/    17.10/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.06/     2.15/     0.16/     1.53/     0.46/     1.04/     0.47/     0.43/     0.31/     1.16/     1.43/     2.51/     0.33/     0.14/     0.36/     0.36/   
                                         18.25/         /    18.44/   
                                          1.15/         /         /   
  3 Śmieja Sebastian               20.53  1.16/     3.46/     4.08/     5.42/     6.18/     7.33/     8.20/     9.08/     9.40/    10.54/    13.23/    15.30/    16.22/    16.42/    17.27/    17.57/   
    Indywidulanie                         1.16/     2.30/     0.22/     1.34/     0.36/     1.15/     0.47/     0.48/     0.32/     1.14/     2.29/     2.07/     0.52/     0.20/     0.45/     0.30/   
                                         19.20/    20.43/    20.53/   
                                          1.23/     1.23/     0.10/   
  4 Kołeczko Bartosz               23.11  1.11/     4.21/     4.44/     7.21/     7.52/     9.44/    10.31/    11.17/    11.59/    14.26/    16.23/    18.28/    19.12/    19.26/    20.15/    20.46/   
    Jastrzębie-Zdrój                      1.11/     3.10/     0.23/     2.37/     0.31/     1.52/     0.47/     0.46/     0.42/     2.27/     1.57/     2.05/     0.44/     0.14/     0.49/     0.31/   
                                         22.42/    23.02/    23.11/   
                                          1.56/     0.20/     0.09/   
  5 Kubaszczyk Dominik             27.43  1.24/     4.49/     5.19/     7.25/     8.14/     9.56/    10.55/    11.54/    12.40/    14.35/    16.39/    19.27/    20.28/    20.58/    23.24/    24.04/   
    ZSZ Jastrzębie-Zdrój                  1.24/     3.25/     0.30/     2.06/     0.49/     1.42/     0.59/     0.59/     0.46/     1.55/     2.04/     2.48/     1.01/     0.30/     2.26/     0.40/   
                                         26.57/    27.27/    27.43/   
                                          2.53/     0.30/     0.16/   
  6 Skrzypczak Krystian            28.36  2.01/     6.04/     6.21/     8.23/     8.55/    10.58/    11.57/    12.52/    13.34/    15.34/    17.58/    20.32/    21.29/    21.55/    24.32/    25.02/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                2.01/     4.03/     0.17/     2.02/     0.32/     2.03/     0.59/     0.55/     0.42/     2.00/     2.24/     2.34/     0.57/     0.26/     2.37/     0.30/   
                                         27.56/    28.24/    28.36/   
                                          2.54/     0.28/     0.12/   
  7 Majda Bartłomiej               30.46  1.42/     4.36/     4.56/     6.43/     7.14/    11.31/    12.33/    13.41/    16.27/    19.38/    21.34/    24.13/    25.41/    26.45/    27.26/    28.12/   
    ZS 2 Jastrzębie-Zdrój                 1.42/     2.54/     0.20/     1.47/     0.31/     4.17/     1.02/     1.08/     2.46/     3.11/     1.56/     2.39/     1.28/     1.04/     0.41/     0.46/   
                                         30.01/    30.37/    30.46/   
                                          1.49/     0.36/     0.09/   
  8 Navrátil Adam                  31.21  1.59/     5.31/     5.50/     8.34/     9.22/    11.41/    13.03/    14.20/    15.10/    17.00/    20.37/    26.26/    27.27/    27.46/    28.37/    29.49/   
    TJ TŽ Třinec                          1.59/     3.32/     0.19/     2.44/     0.48/     2.19/     1.22/     1.17/     0.50/     1.50/     3.37/     5.49/     1.01/     0.19/     0.51/     1.12/   
                                         30.53/    31.09/    31.21/   
                                          1.04/     0.16/     0.12/   
  9 Klecha Mateusz                 34.09  2.27/     5.58/     6.38/     8.39/     9.19/    10.53/    12.20/    13.38/    14.21/    16.27/    18.59/    27.43/    28.21/    28.42/    30.07/    31.24/   
    ZSZ Jastrzębie-Zdrój                  2.27/     3.31/     0.40/     2.01/     0.40/     1.34/     1.27/     1.18/     0.43/     2.06/     2.32/     8.44/     0.38/     0.21/     1.25/     1.17/   
                                         33.24/    33.55/    34.09/   
                                          2.00/     0.31/     0.14/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21        16.5km    0m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-60      3-65      4-41      5-58      6-57      7-44      8-47      9-56     10-55     11-31     12-51     13-98     14-45     15-37     16-38    
                                      17-62     18-97     19-63     20-40     21-100   
  1 Jaroszek Jakub                 18.01  2.07/     3.18/     4.34/     5.31/     7.15/     8.13/     8.31/     9.01/     9.37/    10.28/    11.44/    13.11/    14.45/    15.18/    15.31/    16.00/   
    Team360 Warszawa                      2.07/     1.11/     1.16/     0.57/     1.44/     0.58/     0.18/     0.30/     0.36/     0.51/     1.16/     1.27/     1.34/     0.33/     0.13/     0.29/   
                                         16.22/    16.58/    17.28/    17.38/    17.53/    18.01/   
                                          0.22/     0.36/     0.30/     0.10/     0.15/     0.08/   
  2 Skorupa Piotr                  18.34  2.15/     3.08/     4.32/     5.39/     7.43/     8.41/     8.57/     9.32/    10.08/    11.02/    12.14/    13.37/    15.35/    16.07/    16.19/    16.41/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            2.15/     0.53/     1.24/     1.07/     2.04/     0.58/     0.16/     0.35/     0.36/     0.54/     1.12/     1.23/     1.58/     0.32/     0.12/     0.22/   
                                         17.02/    17.28/    18.00/    18.12/    18.26/    18.34/   
                                          0.21/     0.26/     0.32/     0.12/     0.14/     0.08/   
  3 Mański Krzysztof               20.46  2.35/     3.39/     5.12/     6.19/     8.25/     9.27/     9.46/    10.24/    11.06/    12.00/    13.25/    15.06/    17.14/    17.48/    18.04/    18.38/   
    Eventyr Team Żory                     2.35/     1.04/     1.33/     1.07/     2.06/     1.02/     0.19/     0.38/     0.42/     0.54/     1.25/     1.41/     2.08/     0.34/     0.16/     0.34/   
                                         19.03/    19.33/    20.07/    20.21/    20.37/    20.46/   
                                          0.25/     0.30/     0.34/     0.14/     0.16/     0.09/   
  4 Dzik Mirosław                  21.05  2.26/     3.29/     4.55/     6.04/     7.58/     9.12/     9.33/    10.08/    10.51/    12.07/    13.44/    15.32/    17.28/    18.06/    18.26/    19.01/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            2.26/     1.03/     1.26/     1.09/     1.54/     1.14/     0.21/     0.35/     0.43/     1.16/     1.37/     1.48/     1.56/     0.38/     0.20/     0.35/   
                                         19.24/    19.58/    20.30/    20.41/    20.55/    21.05/   
                                          0.23/     0.34/     0.32/     0.11/     0.14/     0.10/   
  5 Bluza Łukasz                   21.19  2.38/     3.59/     5.27/     6.44/     8.46/     9.48/    10.07/    10.41/    11.24/    12.23/    13.55/    15.45/    17.37/    18.18/    18.37/    19.04/   
    Indywidulanie                         2.38/     1.21/     1.28/     1.17/     2.02/     1.02/     0.19/     0.34/     0.43/     0.59/     1.32/     1.50/     1.52/     0.41/     0.19/     0.27/   
                                         19.36/    20.09/    20.41/    20.52/    21.09/    21.19/   
                                          0.32/     0.33/     0.32/     0.11/     0.17/     0.10/   
  6 Kaźmierczak Mateusz            21.50  3.35/     4.37/     5.59/     7.08/     8.29/     9.49/    10.07/    10.36/    11.12/    12.05/    13.40/    15.22/    17.30/    18.01/    18.16/    18.49/   
    Eventyr Team Żory                     3.35/     1.02/     1.22/     1.09/     1.21/     1.20/     0.18/     0.29/     0.36/     0.53/     1.35/     1.42/     2.08/     0.31/     0.15/     0.33/   
                                         19.24/    19.56/    20.43/    21.01/    21.40/    21.50/   
                                          0.35/     0.32/     0.47/     0.18/     0.39/     0.10/   
  7 Garbacz Łukasz                 23.50  3.47/     5.04/     6.45/     8.04/    10.02/    11.08/    11.28/    12.04/    12.48/    13.52/    15.19/    16.59/    18.58/    19.40/    20.05/    21.09/   
    Indywidulanie                         3.47/     1.17/     1.41/     1.19/     1.58/     1.06/     0.20/     0.36/     0.44/     1.04/     1.27/     1.40/     1.59/     0.42/     0.25/     1.04/   
                                         21.32/    22.06/    22.45/    22.57/    23.40/    23.50/   
                                          0.23/     0.34/     0.39/     0.12/     0.43/     0.10/   
  8 Marszałek Piotr                24.02  2.53/     4.11/     5.31/     6.45/     8.52/     9.58/    10.23/    11.05/    11.57/    13.13/    14.41/    16.32/    19.43/    20.26/    20.45/    21.19/   
    Indywidulanie                         2.53/     1.18/     1.20/     1.14/     2.07/     1.06/     0.25/     0.42/     0.52/     1.16/     1.28/     1.51/     3.11/     0.43/     0.19/     0.34/   
                                         21.48/    22.22/    23.13/    23.34/    23.51/    24.02/   
                                          0.29/     0.34/     0.51/     0.21/     0.17/     0.11/   
  9 Mutina Václav                  24.13  3.16/     4.46/     6.29/     7.45/     9.15/    10.54/    11.10/    11.49/    12.34/    13.47/    15.11/    17.34/    19.30/    20.43/    21.01/    21.47/   
    SKOB Frýdek - Místek                  3.16/     1.30/     1.43/     1.16/     1.30/     1.39/     0.16/     0.39/     0.45/     1.13/     1.24/     2.23/     1.56/     1.13/     0.18/     0.46/   
                                         22.15/    22.52/    23.36/    23.48/    24.04/    24.13/   
                                          0.28/     0.37/     0.44/     0.12/     0.16/     0.09/   
 10 Niezgoda Przemysław            26.22  2.56/     4.21/     6.10/     7.21/    12.04/    13.27/    13.48/    14.21/    15.04/    16.20/    18.08/    20.20/    22.09/    22.50/    23.06/    23.39/   
    ATZ Racibórz                          2.56/     1.25/     1.49/     1.11/     4.43/     1.23/     0.21/     0.33/     0.43/     1.16/     1.48/     2.12/     1.49/     0.41/     0.16/     0.33/   
                                         24.07/    24.40/    25.37/    25.56/    26.11/    26.22/   
                                          0.28/     0.33/     0.57/     0.19/     0.15/     0.11/   
    Roter Patryk               NKl        3.51/     5.27/     7.44/     9.26/    14.41/    16.03/    16.29/    17.10/    18.16/    20.31/    22.40/    25.05/    27.28/    28.35/         /    29.38/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            3.51/     1.36/     2.17/     1.42/     5.15/     1.22/     0.26/     0.41/     1.06/     2.15/     2.09/     2.25/     2.23/     1.07/         /         /   
                                         33.00/    34.09/    34.56/    35.51/    36.06/    36.16/   
                                          3.22/     1.09/     0.47/     0.55/     0.15/     0.10/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35        12.9km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-60      3-47      4-41      5-31      6-65      7-55      8-56      9-57     10-58     11-51     12-98     13-45     14-37     15-48     16-62    
                                      17-38     18-63     19-100   
  1 Zdziebło Marcin                17.51  2.41/     2.57/     4.17/     4.58/     6.13/     6.39/     7.53/     8.50/     9.27/    10.28/    12.41/    14.14/    14.48/    15.02/    15.37/    16.02/   
    Eventyr Team Żory                     2.41/     0.16/     1.20/     0.41/     1.15/     0.26/     1.14/     0.57/     0.37/     1.01/     2.13/     1.33/     0.34/     0.14/     0.35/     0.25/   
                                         16.26/    17.21/    17.41/    17.51/   
                                          0.24/     0.55/     0.20/     0.10/   
  2 Polewka Tomasz                 18.32  2.56/     3.11/     4.37/     5.18/     6.16/     6.45/     8.05/     8.55/     9.24/    10.28/    12.12/    14.10/    14.50/    15.16/    15.53/    16.43/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.56/     0.15/     1.26/     0.41/     0.58/     0.29/     1.20/     0.50/     0.29/     1.04/     1.44/     1.58/     0.40/     0.26/     0.37/     0.50/   
                                         17.05/    18.02/    18.21/    18.32/   
                                          0.22/     0.57/     0.19/     0.11/   
  3 Lippa Grzegorz                 19.43  3.26/     3.42/     4.59/     5.43/     6.46/     7.15/     8.29/         /     9.48/    10.53/    12.26/    14.15/    14.54/    15.15/    16.12/    17.40/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.26/     0.16/     1.17/     0.44/     1.03/     0.29/     1.14/         /         /     1.05/     1.33/     1.49/     0.39/     0.21/     0.57/     1.28/   
                                         17.56/    19.17/    19.34/    19.43/   
                                          0.16/     1.21/     0.17/     0.09/   
  4 Stanny Jakub                   21.39  4.14/     4.30/     6.02/     7.10/     8.30/     9.05/    10.38/    11.40/    12.15/    13.25/    15.03/    17.09/    17.49/    18.08/    19.05/    19.42/   
    SDG Bładnice Dolne                    4.14/     0.16/     1.32/     1.08/     1.20/     0.35/     1.33/     1.02/     0.35/     1.10/     1.38/     2.06/     0.40/     0.19/     0.57/     0.37/   
                                         20.03/    20.57/    21.30/    21.39/   
                                          0.21/     0.54/     0.33/     0.09/   
  5 Masny Krzysztof                22.07  3.24/     3.43/     5.30/     6.23/     7.41/     8.14/     9.56/    10.58/    11.31/    12.50/    15.08/    17.07/    17.58/    18.17/    18.56/    20.03/   
    SKOB Ostrava                          3.24/     0.19/     1.47/     0.53/     1.18/     0.33/     1.42/     1.02/     0.33/     1.19/     2.18/     1.59/     0.51/     0.19/     0.39/     1.07/   
                                         20.32/    21.35/    21.56/    22.07/   
                                          0.29/     1.03/     0.21/     0.11/   
  6 Bodzek Krzysztof               23.37  3.50/     4.09/     5.54/     6.42/     7.58/     8.35/    10.12/    11.30/    12.00/    13.20/    15.28/    17.37/    18.25/    18.47/    19.32/    21.38/   
    Bielsko-Biała O-Team                  3.50/     0.19/     1.45/     0.48/     1.16/     0.37/     1.37/     1.18/     0.30/     1.20/     2.08/     2.09/     0.48/     0.22/     0.45/     2.06/   
                                         22.00/    22.50/    23.26/    23.37/   
                                          0.22/     0.50/     0.36/     0.11/   
  7 Żmij Jacek                     24.34  4.33/     5.07/     6.55/     7.47/     8.59/     9.36/    11.22/    12.56/    13.34/    14.56/    17.01/    19.19/    20.06/    20.23/    21.21/    21.57/   
    Indywidulanie                         4.33/     0.34/     1.48/     0.52/     1.12/     0.37/     1.46/     1.34/     0.38/     1.22/     2.05/     2.18/     0.47/     0.17/     0.58/     0.36/   
                                         22.35/    24.04/    24.25/    24.34/   
                                          0.38/     1.29/     0.21/     0.09/   
  8 Lewandowski Piotr              25.03  4.48/     5.06/     7.00/     7.52/     9.11/     9.51/    11.32/    12.44/    13.23/    14.44/    16.58/    19.13/    19.59/    20.19/    21.11/    21.53/   
    ATZ Racibórz                          4.48/     0.18/     1.54/     0.52/     1.19/     0.40/     1.41/     1.12/     0.39/     1.21/     2.14/     2.15/     0.46/     0.20/     0.52/     0.42/   
                                         22.20/    23.53/    24.54/    25.03/   
                                          0.27/     1.33/     1.01/     0.09/   
  9 Kubicki Grzegorz               27.19  3.30/     3.53/     5.33/     6.26/     7.40/     8.20/     9.59/    11.07/    11.49/    13.18/    15.22/    17.46/    18.38/    18.59/    21.47/    22.27/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.30/     0.23/     1.40/     0.53/     1.14/     0.40/     1.39/     1.08/     0.42/     1.29/     2.04/     2.24/     0.52/     0.21/     2.48/     0.40/   
                                         24.51/    26.38/    27.08/    27.19/   
                                          2.24/     1.47/     0.30/     0.11/   
 10 Bjolek Lukáš                   29.34  4.39/     4.59/     6.59/     8.54/    10.19/    11.11/    13.20/    14.54/    15.42/    17.34/    19.51/    22.47/    23.53/    24.23/    25.23/    26.04/   
    SKOB Frýdek - Místek                  4.39/     0.20/     2.00/     1.55/     1.25/     0.52/     2.09/     1.34/     0.48/     1.52/     2.17/     2.56/     1.06/     0.30/     1.00/     0.41/   
                                         26.54/    28.54/    29.21/    29.34/   
                                          0.50/     2.00/     0.27/     0.13/   
 11 Matula Pavel                   30.38  4.01/     4.21/     6.08/     7.01/     8.19/     8.58/    10.52/    13.17/    13.55/    15.15/    17.33/    20.59/    22.34/    22.56/    24.41/    27.52/   
    SKOB Frýdek - Místek                  4.01/     0.20/     1.47/     0.53/     1.18/     0.39/     1.54/     2.25/     0.38/     1.20/     2.18/     3.26/     1.35/     0.22/     1.45/     3.11/   
                                         28.37/    30.00/    30.26/    30.38/   
                                          0.45/     1.23/     0.26/     0.12/   
 12 Milik Aleksander               33.50  4.39/     5.05/     7.25/     8.42/    10.34/    11.22/    13.20/    15.08/    16.18/    17.55/    20.40/    24.56/    26.18/    26.50/    28.35/    29.19/   
    UKS Trójka Mikołów                    4.39/     0.26/     2.20/     1.17/     1.52/     0.48/     1.58/     1.48/     1.10/     1.37/     2.45/     4.16/     1.22/     0.32/     1.45/     0.44/   
                                         30.17/    32.39/    33.35/    33.50/   
                                          0.58/     2.22/     0.56/     0.15/   
    Tomanek Artur              NKl        3.01/     3.16/     4.42/     5.33/     6.33/     7.09/     8.29/     9.28/     9.57/    11.05/    12.56/    15.08/    15.49/    16.06/    16.49/    18.13/   
    Skrbeńsko Team                        3.01/     0.15/     1.26/     0.51/     1.00/     0.36/     1.20/     0.59/     0.29/     1.08/     1.51/     2.12/     0.41/     0.17/     0.43/     1.24/   
                                         18.37/         /    19.51/    20.00/   
                                          0.24/         /         /     0.09/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45        12.7km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-53      3-60      4-65      5-31      6-41      7-47      8-56      9-57     10-58     11-51     12-98     13-45     14-37     15-48     16-62    
                                      17-40     18-100   
  1 Navrátil Rostislav             17.15  1.20/     3.54/     4.08/     5.30/     5.58/     6.57/     7.43/     8.25/     8.53/    10.00/    11.43/    13.45/    14.32/    14.49/    15.22/    15.50/   
    TJ TŽ Třinec                          1.20/     2.34/     0.14/     1.22/     0.28/     0.59/     0.46/     0.42/     0.28/     1.07/     1.43/     2.02/     0.47/     0.17/     0.33/     0.28/   
                                         16.49/    17.05/    17.15/   
                                          0.59/     0.16/     0.10/   
  2 Porada Robert                  18.06  1.05/     3.19/     3.40/     5.16/     5.50/     6.53/     7.42/     8.21/     8.49/    10.12/    12.09/    14.16/    15.00/    15.21/    16.00/    16.32/   
    UKS Reflex Rybnik                     1.05/     2.14/     0.21/     1.36/     0.34/     1.03/     0.49/     0.39/     0.28/     1.23/     1.57/     2.07/     0.44/     0.21/     0.39/     0.32/   
                                         17.39/    17.56/    18.06/   
                                          1.07/     0.17/     0.10/   
  3 Skorupa Stanisław              19.13  1.09/     3.31/     3.49/     5.34/     6.11/     7.30/     8.16/     9.03/     9.33/    10.46/    12.37/    14.36/    15.19/    15.37/    16.18/    17.45/   
    MUKS Gliwice                          1.09/     2.22/     0.18/     1.45/     0.37/     1.19/     0.46/     0.47/     0.30/     1.13/     1.51/     1.59/     0.43/     0.18/     0.41/     1.27/   
                                         18.45/    19.04/    19.13/   
                                          1.00/     0.19/     0.09/   
  4 Forystek Józef                 21.33  1.33/     4.09/     4.27/     6.20/     6.53/     8.02/     8.51/     9.42/    10.26/    11.39/    13.46/    15.57/    16.41/    16.57/    17.38/    19.54/   
    WKS Wawel Kraków                      1.33/     2.36/     0.18/     1.53/     0.33/     1.09/     0.49/     0.51/     0.44/     1.13/     2.07/     2.11/     0.44/     0.16/     0.41/     2.16/   
                                         21.08/    21.24/    21.33/   
                                          1.14/     0.16/     0.09/   
  5 Hyjek Adam                     26.39  1.44/     5.28/     5.52/     8.03/     8.48/    10.25/    11.35/    13.38/    14.23/    16.04/    18.46/    21.24/    22.26/    22.53/    23.47/    24.27/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.44/     3.44/     0.24/     2.11/     0.45/     1.37/     1.10/     2.03/     0.45/     1.41/     2.42/     2.38/     1.02/     0.27/     0.54/     0.40/   
                                         26.04/    26.26/    26.39/   
                                          1.37/     0.22/     0.13/   
  6 Oleszek Maciej                 30.38  1.50/     5.50/     6.13/     9.22/    10.22/    12.09/    13.27/    14.33/    15.25/    17.29/    20.42/    23.55/    25.14/    25.52/    26.55/    27.54/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.50/     4.00/     0.23/     3.09/     1.00/     1.47/     1.18/     1.06/     0.52/     2.04/     3.13/     3.13/     1.19/     0.38/     1.03/     0.59/   
                                         29.54/    30.23/    30.38/   
                                          2.00/     0.29/     0.15/   
  7 Chudík Michael                 36.13  2.12/     6.07/     6.31/     8.30/     9.15/    11.35/    12.42/    13.41/    14.16/    16.20/    18.29/    26.47/    28.09/    28.44/    30.19/    33.00/   
    SKOB Frýdek - Místek                  2.12/     3.55/     0.24/     1.59/     0.45/     2.20/     1.07/     0.59/     0.35/     2.04/     2.09/     8.18/     1.22/     0.35/     1.35/     2.41/   
                                         35.38/    35.59/    36.13/   
                                          2.38/     0.21/     0.14/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55        11.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-55      3-53      4-60      5-31      6-41      7-47      8-57      9-58     10-61     11-32     12-38     13-62     14-97     15-63     16-40    
                                      17-100   
  1 Wojarski Krzyszto              16.24  2.51/     4.02/     4.39/     4.57/     6.38/     7.52/     8.47/     9.25/    10.35/    12.11/    13.01/    13.50/    14.23/    14.57/    15.38/    15.58/   
    Bielsko-Biała O-Team                  2.51/     1.11/     0.37/     0.18/     1.41/     1.14/     0.55/     0.38/     1.10/     1.36/     0.50/     0.49/     0.33/     0.34/     0.41/     0.20/   
                                         16.14/    16.24/   
                                          0.16/     0.10/   
  2 Petr Václav                    22.03  3.41/     5.02/     5.45/     6.04/     8.22/     9.55/    11.05/    11.54/    13.44/    15.51/    17.19/    18.39/    19.14/    19.50/    21.11/    21.33/   
    SKOB Ostrava                          3.41/     1.21/     0.43/     0.19/     2.18/     1.33/     1.10/     0.49/     1.50/     2.07/     1.28/     1.20/     0.35/     0.36/     1.21/     0.22/   
                                         21.52/    22.03/   
                                          0.19/     0.11/   
  3 Mutina Vlastimil               23.22  4.04/     5.30/     6.27/     6.47/     9.22/    10.56/    12.04/    12.58/    14.49/    17.11/    18.20/    19.43/    20.25/    21.17/    22.20/    22.40/   
    SKOB Frýdek - Místek                  4.04/     1.26/     0.57/     0.20/     2.35/     1.34/     1.08/     0.54/     1.51/     2.22/     1.09/     1.23/     0.42/     0.52/     1.03/     0.20/   
                                         23.05/    23.22/   
                                          0.25/     0.17/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN       11.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-41      3-65      4-60      5-53      6-56      7-47      8-58      9-61     10-32     11-62     12-97     13-63     14-100   
  1 Fišer Daniel                   23.11  4.34/     5.27/     6.31/     7.50/     8.07/    10.22/    10.55/    12.22/    13.36/    14.51/    21.06/    21.45/    22.26/    23.03/    23.11/   
    SKOB Frýdek - Místek                  4.34/     0.53/     1.04/     1.19/     0.17/     2.15/     0.33/     1.27/     1.14/     1.15/     6.15/     0.39/     0.41/     0.37/     0.08/   
  2 Tomanek Krzysztof              23.18  4.58/     6.25/     8.57/    11.01/    11.23/    13.16/    14.12/    16.06/    17.57/    19.33/    21.06/    21.43/    22.45/    23.09/    23.18/   
    Skrbeńsko Team                        4.58/     1.27/     2.32/     2.04/     0.22/     1.53/     0.56/     1.54/     1.51/     1.36/     1.33/     0.37/     1.02/     0.24/     0.09/   
  3 Nováková Lenka                 27.01  4.33/     6.08/     7.58/    10.03/    10.26/    13.14/    14.00/    17.54/    20.51/    22.02/    24.04/    24.55/    26.20/    26.49/    27.01/   
    SKOB Frýdek - Místek                  4.33/     1.35/     1.50/     2.05/     0.23/     2.48/     0.46/     3.54/     2.57/     1.11/     2.02/     0.51/     1.25/     0.29/     0.12/   
  4 Caniboł Michał                 27.53  4.44/     5.57/     9.12/    11.20/    11.42/    13.48/    14.36/    16.57/    18.50/    20.44/    23.07/    23.59/    24.46/    27.43/    27.53/   
    Skrbeńsko Team                        4.44/     1.13/     3.15/     2.08/     0.22/     2.06/     0.48/     2.21/     1.53/     1.54/     2.23/     0.52/     0.47/     2.57/     0.10/   
  5 Vavříková Iveta                29.13  5.59/     7.40/     9.23/    11.56/    12.22/    14.29/    16.01/    19.52/    22.11/    23.39/    26.08/    26.58/    28.36/    28.58/    29.13/   
    SKOB Ostrava                          5.59/     1.41/     1.43/     2.33/     0.26/     2.07/     1.32/     3.51/     2.19/     1.28/     2.29/     0.50/     1.38/     0.22/     0.15/   
  6 Matloch Aleš                   40.11  4.14/     7.20/     9.30/    12.50/    13.10/    16.57/    21.10/    23.32/    27.54/    29.18/    35.02/    36.35/    37.36/    39.57/    40.11/   
    SKOB Frýdek - Místek                  4.14/     3.06/     2.10/     3.20/     0.20/     3.47/     4.13/     2.22/     4.22/     1.24/     5.44/     1.33/     1.01/     2.21/     0.14/   
  7 Tomanek Beata                  42.43  6.43/     8.42/    10.52/    13.22/    13.52/    16.03/    16.58/    23.58/    26.14/    35.05/    37.50/    40.53/    41.52/    42.29/    42.43/   
    Skrbeńsko Team                        6.43/     1.59/     2.10/     2.30/     0.30/     2.11/     0.55/     7.00/     2.16/     8.51/     2.45/     3.03/     0.59/     0.37/     0.14/   
  8 Kubicka Gizela                 56.26 10.42/    12.21/    14.53/    17.46/    18.07/    20.54/    23.54/    44.53/    48.06/    49.28/    53.19/    54.33/    55.43/    56.13/    56.26/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice             10.42/     1.39/     2.32/     2.53/     0.21/     2.47/     3.00/    20.59/     3.13/     1.22/     3.51/     1.14/     1.10/     0.30/     0.13/   
    Duk-Bochnak Izabela        NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /