Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2017-05-01 16:33:38
                                                                                            Euromajówka 2017 - E1
===SZBnO===================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: HDR         7.1km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-60      3-54      4-57      5-31      6-59      7-61      8-48      9-100   
  1 Marszałek Dawid                12.37  2.39/     3.23/     3.58/     6.44/     8.06/     9.29/    10.03/    12.03/    12.19/    12.37/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                2.39/     0.44/     0.35/     2.46/     1.22/     1.23/     0.34/     2.00/     0.16/     0.18/   
  2 Masny Przemysław               14.40  3.10/     4.01/     4.54/     7.09/     8.55/    10.52/    11.38/    13.58/    14.17/    14.40/   
    SKOB Ostrava                          3.10/     0.51/     0.53/     2.15/     1.46/     1.57/     0.46/     2.20/     0.19/     0.23/   
  3 Porada Jagoda                  14.49  4.08/     5.12/     5.53/     7.39/     9.01/    10.34/    11.10/    13.38/    14.24/    14.49/   
    UKS Reflex Rybnik                     4.08/     1.04/     0.41/     1.46/     1.22/     1.33/     0.36/     2.28/     0.46/     0.25/   
  4 Hyla Natalia                   16.13  2.45/     3.10/     4.28/     8.21/     9.47/    11.32/    12.05/    15.24/    15.56/    16.13/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.45/     0.25/     1.18/     3.53/     1.26/     1.45/     0.33/     3.19/     0.32/     0.17/   
  5 Lippa  Anna                    17.05  3.22/     4.15/     5.04/     7.38/     8.52/    10.11/    10.43/    16.02/    16.27/    17.05/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.22/     0.53/     0.49/     2.34/     1.14/     1.19/     0.32/     5.19/     0.25/     0.38/   
  6 Żmij Szymon                    18.06  6.06/     6.38/     7.35/    11.29/    12.27/    13.47/    14.19/    17.02/    17.39/    18.06/   
    Indywidulanie                         6.06/     0.32/     0.57/     3.54/     0.58/     1.20/     0.32/     2.43/     0.37/     0.27/   
  7 Letal  Jonas                   18.23  5.07/     6.11/     7.29/    10.55/    12.43/    14.38/    15.30/    17.49/    18.02/    18.23/   
    TJ Sokol Frýdek - Místek              5.07/     1.04/     1.18/     3.26/     1.48/     1.55/     0.52/     2.19/     0.13/     0.21/   
  8 Dzik Zosia                     20.14  5.04/     5.39/     7.00/     9.54/    12.04/    14.16/    14.56/    19.22/    19.45/    20.14/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            5.04/     0.35/     1.21/     2.54/     2.10/     2.12/     0.40/     4.26/     0.23/     0.29/   
  9 Kozieł Szymon                  20.58  5.11/     6.00/     7.02/    10.17/    12.15/    14.56/    15.43/    19.35/    20.14/    20.58/   
    Indywidulanie                         5.11/     0.49/     1.02/     3.15/     1.58/     2.41/     0.47/     3.52/     0.39/     0.44/   
 10 Masztalski Aleksander          21.01  7.29/     8.18/     9.10/    12.04/    13.48/    15.54/    16.39/    19.34/    20.09/    21.01/   
    UKS Trójka Mikołów                    7.29/     0.49/     0.52/     2.54/     1.44/     2.06/     0.45/     2.55/     0.35/     0.52/   
 11 Kozieł Borys                   21.06  5.10/     6.00/     7.03/    10.20/    12.13/    14.56/    15.46/    19.43/    20.23/    21.06/   
    Indywidulanie                         5.10/     0.50/     1.03/     3.17/     1.53/     2.43/     0.50/     3.57/     0.40/     0.43/   
 12 Zdziebło Lena, Edyta           23.33  5.02/     5.39/     6.49/    10.51/    15.40/    17.16/    18.00/    21.44/    22.10/    23.33/   
    Eventyr Team Żory                     5.02/     0.37/     1.10/     4.02/     4.49/     1.36/     0.44/     3.44/     0.26/     1.23/   
 13 Letalova  Eva                  25.30  6.40/     7.31/     8.47/    12.44/    14.37/    17.55/    19.16/    24.02/    24.48/    25.30/   
    TJ Sokol Frýdek - Místek              6.40/     0.51/     1.16/     3.57/     1.53/     3.18/     1.21/     4.46/     0.46/     0.42/   
 14 Stanny Daniel i Kasia          28.16 12.41/    13.21/    14.40/    17.50/    20.40/    22.25/    23.01/    25.51/    27.51/    28.16/   
    SDG Bładnice Dolne                   12.41/     0.40/     1.19/     3.10/     2.50/     1.45/     0.36/     2.50/     2.00/     0.25/   
 15 Kročová Anna                   32.54  3.43/    10.10/    10.46/    22.42/    24.17/    26.03/    27.36/    31.24/    32.03/    32.54/   
    SKOB Frýdek - Místek                  3.43/     6.27/     0.36/    11.56/     1.35/     1.46/     1.33/     3.48/     0.39/     0.51/   
 16 Lewandowska Gosia i Justyna      49.56 11.19/    12.55/    14.42/    33.48/    36.53/    41.33/    42.53/    48.07/    48.43/    49.56/   
    ATZ Racibórz                         11.19/     1.36/     1.47/    19.06/     3.05/     4.40/     1.20/     5.14/     0.36/     1.13/   
 17 Bartecka Emilia i Dominik      53.13 14.48/    16.10/    17.42/    37.18/    40.26/    44.34/    46.20/    51.15/    52.20/    53.13/   
    ATZ Racibórz                         14.48/     1.22/     1.32/    19.36/     3.08/     4.08/     1.46/     4.55/     1.05/     0.53/   
 18 Burak Grzegorz                 82.07 17.15/    19.34/    31.25/    48.54/    52.19/    66.17/    67.12/    76.54/    81.25/    82.07/   
    ATZ Racibórz                         17.15/     2.19/    11.51/    17.29/     3.25/    13.58/     0.55/     9.42/     4.31/     0.42/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         7.8km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-55      3-31      4-57      5-61      6-54      7-60      8-41      9-47     10-48     11-100   
  1 Polewka Julianna               14.40  2.28/     4.15/     5.00/     6.32/     7.46/     8.48/    10.06/    10.23/    12.42/    14.05/    14.20/    14.40/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.28/     1.47/     0.45/     1.32/     1.14/     1.02/     1.18/     0.17/     2.19/     1.23/     0.15/     0.20/   
  2 Kochoń Julia                   15.46  2.59/     5.10/     5.51/     6.55/     8.00/     9.05/    10.07/    10.40/    12.38/    15.09/    15.26/    15.46/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.59/     2.11/     0.41/     1.04/     1.05/     1.05/     1.02/     0.33/     1.58/     2.31/     0.17/     0.20/   
  3 Matulová Valérie               15.50  2.10/     2.58/     3.37/     4.28/     7.49/     8.56/     9.32/     9.47/    12.06/    15.19/    15.32/    15.50/   
    SKOB Frýdek - Místek                  2.10/     0.48/     0.39/     0.51/     3.21/     1.07/     0.36/     0.15/     2.19/     3.13/     0.13/     0.18/   
  4 Furgoł Anna                    18.17  3.55/     4.52/     5.44/     8.36/    10.06/    11.02/    12.12/    12.40/    14.55/    17.23/    17.44/    18.17/   
    UKS Trójka Mikołów                    3.55/     0.57/     0.52/     2.52/     1.30/     0.56/     1.10/     0.28/     2.15/     2.28/     0.21/     0.33/   
  5 Stanny Karolina                18.32  1.47/     2.24/     3.02/     4.14/     5.15/    14.00/    14.29/    14.49/    16.17/    17.28/    18.15/    18.32/   
    GTE Cieszyn                           1.47/     0.37/     0.38/     1.12/     1.01/     8.45/     0.29/     0.20/     1.28/     1.11/     0.47/     0.17/   
  6 Kokot Aleksandra               18.57  3.20/     4.27/     6.06/     8.08/    10.04/    11.19/    12.12/    12.53/    15.59/    17.27/    18.21/    18.57/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  3.20/     1.07/     1.39/     2.02/     1.56/     1.15/     0.53/     0.41/     3.06/     1.28/     0.54/     0.36/   
  7 Jagieła Kornelia               19.15  2.45/     3.43/    10.48/    11.48/    13.17/    14.11/    15.09/    15.29/    17.14/    18.23/    18.53/    19.15/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  2.45/     0.58/     7.05/     1.00/     1.29/     0.54/     0.58/     0.20/     1.45/     1.09/     0.30/     0.22/   
  8 Czyż Zuzanna                   21.56  5.33/     5.53/     6.32/     7.13/     8.13/    12.54/    13.22/    13.42/    15.28/    21.22/    21.36/    21.56/   
    SP 6 Ruda Śląska                      5.33/     0.20/     0.39/     0.41/     1.00/     4.41/     0.28/     0.20/     1.46/     5.54/     0.14/     0.20/   
  9 Kapler Paulina                 22.13  7.16/     8.08/     9.14/    11.41/    13.47/    15.21/    16.41/    17.02/    18.50/    21.13/    21.48/    22.13/   
    UKS Trójka Mikołów                    7.16/     0.52/     1.06/     2.27/     2.06/     1.34/     1.20/     0.21/     1.48/     2.23/     0.35/     0.25/   
 10 Řeháková Klára                 22.51  6.34/     6.53/     7.51/     9.20/    11.08/    13.03/    13.55/    15.42/    20.35/    22.12/    22.29/    22.51/   
    SKOB Frýdek - Místek                  6.34/     0.19/     0.58/     1.29/     1.48/     1.55/     0.52/     1.47/     4.53/     1.37/     0.17/     0.22/   
 11 Pijar Maja                     22.54 10.04/    10.44/    11.42/    13.24/    14.29/    17.01/    19.00/    19.17/    21.01/    22.15/    22.27/    22.54/   
    UKS Trójka Mikołów                   10.04/     0.40/     0.58/     1.42/     1.05/     2.32/     1.59/     0.17/     1.44/     1.14/     0.12/     0.27/   
 12 Kozłowska Karolina             23.38  6.46/     7.07/     8.57/    10.01/    12.12/    13.19/    15.39/    15.56/    21.46/    22.51/    23.18/    23.38/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  6.46/     0.21/     1.50/     1.04/     2.11/     1.07/     2.20/     0.17/     5.50/     1.05/     0.27/     0.20/   
 13 Wiktor Wiktoria                25.23  4.50/     5.18/     5.59/     6.53/     8.07/    13.31/    19.53/    20.17/    22.24/    24.53/    25.03/    25.23/   
    UKS Kometa Gliwice                    4.50/     0.28/     0.41/     0.54/     1.14/     5.24/     6.22/     0.24/     2.07/     2.29/     0.10/     0.20/   
 14 Oprządek Oliwia                29.47 10.58/    12.28/    13.27/    14.53/    19.43/    22.16/    23.14/    23.44/    26.16/    27.52/    29.28/    29.47/   
    UKS Trójka Mikołów                   10.58/     1.30/     0.59/     1.26/     4.50/     2.33/     0.58/     0.30/     2.32/     1.36/     1.36/     0.19/   
 15 Pieszczek Julia                31.30 17.01/    17.55/    19.00/    20.28/    23.09/    24.19/    26.12/    26.34/    28.57/    30.46/    31.02/    31.30/   
    UKS Trójka Mikołów                   17.01/     0.54/     1.05/     1.28/     2.41/     1.10/     1.53/     0.22/     2.23/     1.49/     0.16/     0.28/   
 16 Kapusta Kamila                 33.34  9.41/    11.03/         /    14.05/    19.43/    26.37/    27.36/    28.18/    30.33/    32.34/    32.59/    33.34/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  9.41/     1.22/         /         /     5.38/     6.54/     0.59/     0.42/     2.15/     2.01/     0.25/     0.35/   
 17 Dąbrowska Martyna              35.38  7.30/    10.32/    11.53/    14.03/    16.07/    17.26/    18.51/    19.27/    33.46/    34.37/    34.52/    35.38/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  7.30/     3.02/     1.21/     2.10/     2.04/     1.19/     1.25/     0.36/    14.19/     0.51/     0.15/     0.46/   
 18 Matuszczak Natalia             37.00  5.43/     6.47/     7.44/    23.18/    28.24/    29.12/    31.11/    32.22/    34.32/    35.46/    36.12/    37.00/   
    SP 10 Jastrzębie-Zdrój                5.43/     1.04/     0.57/    15.34/     5.06/     0.48/     1.59/     1.11/     2.10/     1.14/     0.26/     0.48/   
 19 Szczygieł Sandra               37.27  4.48/     6.42/    16.40/    17.47/    19.04/    25.41/    29.37/    29.54/    35.59/    36.37/    36.50/    37.27/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  4.48/     1.54/     9.58/     1.07/     1.17/     6.37/     3.56/     0.17/     6.05/     0.38/     0.13/     0.37/   
 20 Hilaszek Amelia                39.03  7.59/     8.41/     9.48/    21.44/    25.49/    26.40/    28.25/    29.03/    32.29/    38.30/    38.44/    39.03/   
    UKS Kometa Gliwice                    7.59/     0.42/     1.07/    11.56/     4.05/     0.51/     1.45/     0.38/     3.26/     6.01/     0.14/     0.19/   
 21 Kapitulčínová Daniela          40.51 24.44/    25.09/    27.44/    28.56/    30.32/    32.59/    34.33/    34.48/    37.03/    40.21/    40.33/    40.51/   
    SKOB Frýdek - Místek                 24.44/     0.25/     2.35/     1.12/     1.36/     2.27/     1.34/     0.15/     2.15/     3.18/     0.12/     0.18/   
 22 Kampa Magdalena                42.16 11.55/    12.38/    13.26/    20.05/    22.02/    25.08/    33.27/    35.59/    38.37/    41.44/    41.56/    42.16/   
    UKS Trójka Mikołów                   11.55/     0.43/     0.48/     6.39/     1.57/     3.06/     8.19/     2.32/     2.38/     3.07/     0.12/     0.20/   
 23 Jarosz Oliwia                  44.54 19.49/    21.36/    22.29/    26.07/    31.45/    32.30/    39.10/    39.38/    41.21/    43.51/    44.06/    44.54/   
    UKS Kometa Gliwice                   19.49/     1.47/     0.53/     3.38/     5.38/     0.45/     6.40/     0.28/     1.43/     2.30/     0.15/     0.48/   
 24 Jagieła Wiktoria               51.39 17.15/    18.09/    20.02/    21.04/    23.15/    25.22/    35.55/    42.28/    49.40/    50.35/    50.50/    51.39/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                 17.15/     0.54/     1.53/     1.02/     2.11/     2.07/    10.33/     6.33/     7.12/     0.55/     0.15/     0.49/   
 25 Stanny Agnieszka               55.21 27.59/    28.30/    36.14/    37.14/    43.18/    44.13/    44.45/    45.11/    54.09/    54.49/    55.02/    55.21/   
    SP 6 Ustroń                          27.59/     0.31/     7.44/     1.00/     6.04/     0.55/     0.32/     0.26/     8.58/     0.40/     0.13/     0.19/   
 26 Jaskulska Zuzanna              55.56  8.16/    10.05/    34.29/    35.58/    38.12/    39.08/    40.47/    41.07/    53.19/    54.49/    55.31/    55.56/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  8.16/     1.49/    24.24/     1.29/     2.14/     0.56/     1.39/     0.20/    12.12/     1.30/     0.42/     0.25/   
 27 Wojtowicz Iga                  61.10  5.55/     7.06/     8.29/    10.23/    11.40/    50.00/    51.22/    52.00/    57.55/    59.59/    60.44/    61.10/   
    UKS Kometa Gliwice                    5.55/     1.11/     1.23/     1.54/     1.17/    38.20/     1.22/     0.38/     5.55/     2.04/     0.45/     0.26/   
    Mastela Hanna              NKl        2.57/     3.47/     5.59/     9.33/    13.20/    15.01/    18.29/    16.53/    22.21/    24.09/    25.07/    26.08/   
    SP 1 Jastrzębie-Zdrój                 2.57/     0.50/     2.12/     3.34/     3.47/     1.41/     3.28/         /     5.28/     1.48/     0.58/     1.01/   
    Świerzy Vanessa            NKl       15.49/    16.44/    17.49/    29.45/     8.11/    34.42/    36.28/         /    40.34/    46.28/    46.47/    47.07/   
    SP 10 Jastrzębie-Zdrój               15.49/     0.55/     1.05/    11.56/         /    26.31/     1.46/         /         /     5.54/     0.19/     0.20/   
    Ametrano Elisa             NKl        9.35/    10.04/    11.18/    13.32/         /    16.44/    19.10/         /    29.02/    30.06/    30.20/    30.41/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  9.35/     0.29/     1.14/     2.14/         /         /     2.26/         /         /     1.04/     0.14/     0.21/   
    Bochnak Julia              NKl       10.10/    12.08/    21.50/    23.22/         /    27.36/    36.12/    29.00/    42.00/    46.55/    47.19/    47.43/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                 10.10/     1.58/     9.42/     1.32/         /         /     8.36/         /    13.00/     4.55/     0.24/     0.24/   
    Szczypka Klaudia           NKl       11.19/    20.43/    22.06/    23.59/         /    29.22/    30.38/    31.17/    33.30/    35.35/    35.51/    36.34/   
    SP 10 Jastrzębie-Zdrój               11.19/     9.24/     1.23/     1.53/         /         /     1.16/     0.39/     2.13/     2.05/     0.16/     0.43/   
    Strzelczyk Barbara         NKl            /         /         /         /     3.10/         /         /         /         /         /    33.44/    34.07/   
    UKS Trójka Mikołów                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.23/   
    Niedziela Wioletta         DNF        1.46/     4.25/     6.17/     7.15/    10.45/    14.14/    15.44/    16.04/    24.59/    34.59/    35.18/         /   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  1.46/     2.39/     1.52/     0.58/     3.30/     3.29/     1.30/     0.20/     8.55/    10.00/     0.19/         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         8.6km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-62      3-97      4-63      5-59      6-55      7-31      8-57      9-61     10-65     11-60     12-41     13-38     14-37     15-100   
  1 Papszun Julia                  15.59  0.55/     3.56/     5.35/     6.13/     8.19/     8.42/     9.14/     9.59/    11.09/    12.35/    12.57/    13.16/    14.10/    15.23/    15.40/    15.59/   
    SP 3 Jastrzębie-Zdrój                 0.55/     3.01/     1.39/     0.38/     2.06/     0.23/     0.32/     0.45/     1.10/     1.26/     0.22/     0.19/     0.54/     1.13/     0.17/     0.19/   
  2 Golenia Julia                  31.59  1.41/     7.03/    11.00/    11.51/    17.59/    18.22/    19.24/    20.53/    22.14/    24.09/    25.31/    25.50/    28.42/    31.07/    31.43/    31.59/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.41/     5.22/     3.57/     0.51/     6.08/     0.23/     1.02/     1.29/     1.21/     1.55/     1.22/     0.19/     2.52/     2.25/     0.36/     0.16/   
  3 Żmij Karolina                  34.00  2.56/     8.59/    13.07/    13.58/    19.54/    20.23/    21.26/    22.57/    24.17/    26.13/    27.34/    27.52/    30.41/    33.15/    33.45/    34.00/   
    Indywidulanie                         2.56/     6.03/     4.08/     0.51/     5.56/     0.29/     1.03/     1.31/     1.20/     1.56/     1.21/     0.18/     2.49/     2.34/     0.30/     0.15/   
  4 Kajdas Sara                    38.14  1.54/     9.35/    12.28/    14.34/    18.06/    19.04/    20.09/    21.24/    22.50/    24.48/    25.20/    25.42/    29.53/    37.33/    37.54/    38.14/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                1.54/     7.41/     2.53/     2.06/     3.32/     0.58/     1.05/     1.15/     1.26/     1.58/     0.32/     0.22/     4.11/     7.40/     0.21/     0.20/   
  5 Całka Zuzanna                  42.35  6.00/    13.40/    16.44/    18.33/    24.40/    24.59/    25.44/    27.31/    30.36/    34.01/    34.40/    35.23/    39.56/    41.41/    42.12/    42.35/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                6.00/     7.40/     3.04/     1.49/     6.07/     0.19/     0.45/     1.47/     3.05/     3.25/     0.39/     0.43/     4.33/     1.45/     0.31/     0.23/   
  6 Bartáková Justýna              45.31  2.38/    11.46/    15.59/    16.24/    21.46/    22.03/    24.48/    25.55/    27.21/    29.40/    30.00/    30.23/    42.29/    44.38/    45.12/    45.31/   
    SKOB Frýdek - Místek                  2.38/     9.08/     4.13/     0.25/     5.22/     0.17/     2.45/     1.07/     1.26/     2.19/     0.20/     0.23/    12.06/     2.09/     0.34/     0.19/   
  7 Diak Martyna                   47.01  2.49/    33.18/    35.06/    35.35/    37.57/    38.18/    38.46/    39.41/    40.38/    41.48/    42.12/    42.31/    44.35/    46.27/    46.43/    47.01/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.49/    30.29/     1.48/     0.29/     2.22/     0.21/     0.28/     0.55/     0.57/     1.10/     0.24/     0.19/     2.04/     1.52/     0.16/     0.18/   
  8 Stajer Małgorzata              48.40  5.08/     9.40/    13.20/    14.35/    16.47/    17.27/    22.19/    23.25/    24.37/    39.23/    39.57/    40.20/    45.06/    47.38/    48.15/    48.40/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                5.08/     4.32/     3.40/     1.15/     2.12/     0.40/     4.52/     1.06/     1.12/    14.46/     0.34/     0.23/     4.46/     2.32/     0.37/     0.25/   
  9 Oleśniewicz  Nina              48.59  0.58/    35.21/    37.03/    37.45/    39.55/    40.19/    40.47/    41.38/    42.40/    43.49/    44.13/    44.32/    46.34/    48.24/    48.41/    48.59/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              0.58/    34.23/     1.42/     0.42/     2.10/     0.24/     0.28/     0.51/     1.02/     1.09/     0.24/     0.19/     2.02/     1.50/     0.17/     0.18/   
 10 Górowicz Martyna               49.50  2.10/    23.20/    24.59/    32.10/    34.29/    35.14/    36.05/    37.04/    38.45/    41.24/    41.44/    41.58/    47.10/    49.09/    49.30/    49.50/   
    Studzionka                            2.10/    21.10/     1.39/     7.11/     2.19/     0.45/     0.51/     0.59/     1.41/     2.39/     0.20/     0.14/     5.12/     1.59/     0.21/     0.20/   
 11 Szumiał Katarzyna              52.07  2.45/    29.07/    30.48/    31.31/    38.36/    39.06/    42.07/    42.54/    43.59/    45.41/    47.00/    47.29/    49.13/    51.13/    51.48/    52.07/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                2.45/    26.22/     1.41/     0.43/     7.05/     0.30/     3.01/     0.47/     1.05/     1.42/     1.19/     0.29/     1.44/     2.00/     0.35/     0.19/   
 12 Milik Inga                     70.28  1.27/    36.33/    44.45/    47.37/    51.38/    52.22/    53.56/    57.08/    59.57/    62.30/    63.25/    64.03/    67.20/    69.35/    70.10/    70.28/   
    UKS Trójka Mikołów                    1.27/    35.06/     8.12/     2.52/     4.01/     0.44/     1.34/     3.12/     2.49/     2.33/     0.55/     0.38/     3.17/     2.15/     0.35/     0.18/   
    Gołąbek Maria, Stępień Barbara  NKl       43.05/    28.42/    21.17/    16.19/    10.50/         /     8.27/         /    11.20/    25.31/    37.26/    37.47/    42.25/    45.38/    46.15/    46.32/   
    SP 10 Jastrzębie-Zdrój               43.05/         /         /         /         /         /         /         /         /    14.11/    11.55/     0.21/     4.38/     3.13/     0.37/     0.17/   
    Pawlica Julia              NKl        4.50/    13.15/    16.28/    17.53/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    25.04/   
    UKS Kometa Gliwice                    4.50/     8.25/     3.13/     1.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16        11.3km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-61      3-32      4-44      5-63      6-97      7-65      8-62      9-54     10-60     11-41     12-38     13-47     14-98     15-48     16-37    
                                      17-100   
  1 Polewka Aleksandra             13.12  1.21/     2.23/     3.47/     4.47/     5.15/     5.47/     6.40/     7.50/     8.49/     9.15/     9.33/    10.24/    11.01/    11.50/    12.19/    12.38/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.21/     1.02/     1.24/     1.00/     0.28/     0.32/     0.53/     1.10/     0.59/     0.26/     0.18/     0.51/     0.37/     0.49/     0.29/     0.19/   
                                         12.57/    13.12/   
                                          0.19/     0.15/   
  2 Łakomska Aleksandra            19.03  2.04/     3.15/     5.13/     6.09/     6.45/     7.22/     8.19/    12.28/    13.51/    14.21/    14.41/    15.37/    16.12/    17.01/    18.17/    18.30/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.04/     1.11/     1.58/     0.56/     0.36/     0.37/     0.57/     4.09/     1.23/     0.30/     0.20/     0.56/     0.35/     0.49/     1.16/     0.13/   
                                         18.45/    19.03/   
                                          0.15/     0.18/   
  3 Dammfeld Karolina              19.31  1.31/     2.56/     4.28/     5.01/     5.36/     8.10/    11.33/    12.36/    14.04/    14.41/    15.07/    16.22/    16.59/    17.39/    18.34/    18.56/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.31/     1.25/     1.32/     0.33/     0.35/     2.34/     3.23/     1.03/     1.28/     0.37/     0.26/     1.15/     0.37/     0.40/     0.55/     0.22/   
                                         19.14/    19.31/   
                                          0.18/     0.17/   
  4 Ogrodnik Magdalena             21.31  3.21/     4.35/     6.18/     6.58/     7.34/    10.14/    13.32/    14.39/    16.15/    16.42/    17.11/    18.24/    18.57/    19.40/    20.39/    20.55/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.21/     1.14/     1.43/     0.40/     0.36/     2.40/     3.18/     1.07/     1.36/     0.27/     0.29/     1.13/     0.33/     0.43/     0.59/     0.16/   
                                         21.15/    21.31/   
                                          0.20/     0.16/   
  5 Bartoń Natalia                 22.07  3.30/     5.08/     6.45/     7.21/     7.50/     9.07/    11.09/    12.31/    15.01/    15.25/    15.42/    17.26/    17.53/    18.55/    21.20/    21.30/   
    UKS Kometa Gliwice                    3.30/     1.38/     1.37/     0.36/     0.29/     1.17/     2.02/     1.22/     2.30/     0.24/     0.17/     1.44/     0.27/     1.02/     2.25/     0.10/   
                                         21.52/    22.07/   
                                          0.22/     0.15/   
  6 Koncka Laura                   33.17  6.02/     7.23/    10.02/    11.02/    11.50/    13.43/    16.03/    20.16/    23.21/    23.51/    24.12/    26.31/    27.38/    29.40/    32.05/    32.25/   
    UKS Reflex Rybnik                     6.02/     1.21/     2.39/     1.00/     0.48/     1.53/     2.20/     4.13/     3.05/     0.30/     0.21/     2.19/     1.07/     2.02/     2.25/     0.20/   
                                         32.56/    33.17/   
                                          0.31/     0.21/   
  7 Kajdas Nikoletta               56.30 16.42/    21.15/    26.18/    27.08/    28.07/    29.27/    32.22/    36.40/    38.29/    47.58/    48.18/    51.02/    52.05/    53.16/    55.16/    55.47/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój               16.42/     4.33/     5.03/     0.50/     0.59/     1.20/     2.55/     4.18/     1.49/     9.29/     0.20/     2.44/     1.03/     1.11/     2.00/     0.31/   
                                         56.11/    56.30/   
                                          0.24/     0.19/   
    Navrátilová Adéla          NKl        2.32/     3.38/     5.38/     6.20/     6.54/     8.02/    10.03/    11.24/    13.57/    14.29/    14.49/    16.03/    16.47/    17.42/         /    20.44/   
    TJ TŽ Třinec                          2.32/     1.06/     2.00/     0.42/     0.34/     1.08/     2.01/     1.21/     2.33/     0.32/     0.20/     1.14/     0.44/     0.55/         /         /   
                                         21.05/    21.22/   
                                          0.21/     0.17/   
    Krauz Laura                NKl       14.44/    19.18/    24.17/    25.06/    26.16/    27.24/    30.35/    34.35/    36.45/    46.09/    46.29/    49.44/    50.35/         /    53.22/    53.58/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój               14.44/     4.34/     4.59/     0.49/     1.10/     1.08/     3.11/     4.00/     2.10/     9.24/     0.20/     3.15/     0.51/         /         /     0.36/   
                                         54.19/    54.41/   
                                          0.21/     0.22/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18        11.7km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-60      3-97      4-63      5-44      6-32      7-65      8-59      9-55     10-31     11-57     12-61     13-47     14-98     15-54     16-62    
                                      17-37     18-100   
  1 Łabuda Wiktoria                26.29  1.49/     2.11/     4.15/     4.53/     5.32/     6.29/     9.10/    10.45/    11.19/    12.11/    13.30/    14.50/    16.16/    17.33/    19.29/    22.57/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.49/     0.22/     2.04/     0.38/     0.39/     0.57/     2.41/     1.35/     0.34/     0.52/     1.19/     1.20/     1.26/     1.17/     1.56/     3.28/   
                                         25.46/    26.13/    26.29/   
                                          2.49/     0.27/     0.16/   
  2 Górowicz Monika                28.36  3.40/     4.15/     6.13/     6.44/     7.27/     8.20/    11.06/    12.43/    13.16/    14.08/    15.27/    16.46/    18.12/    19.30/    21.26/    24.58/   
    Studzionka                            3.40/     0.35/     1.58/     0.31/     0.43/     0.53/     2.46/     1.37/     0.33/     0.52/     1.19/     1.19/     1.26/     1.18/     1.56/     3.32/   
                                         27.54/    28.21/    28.36/   
                                          2.56/     0.27/     0.15/   
  3 Bodzek Sabina                  28.40  2.02/     2.26/    10.27/    11.08/    11.56/    12.50/    15.24/    17.00/    17.32/    18.10/    19.10/    20.23/    21.38/    22.40/    24.35/    25.57/   
    Bielsko-Biała O-Team                  2.02/     0.24/     8.01/     0.41/     0.48/     0.54/     2.34/     1.36/     0.32/     0.38/     1.00/     1.13/     1.15/     1.02/     1.55/     1.22/   
                                         27.54/    28.18/    28.40/   
                                          1.57/     0.24/     0.22/   
  4 Michewicz Wiktoria             59.50  9.49/    10.15/    26.24/    27.21/    28.07/    31.19/    35.30/    38.48/    39.23/    40.34/    41.43/    43.11/    45.00/    49.20/    52.02/    54.52/   
    II LO Cieszyn                         9.49/     0.26/    16.09/     0.57/     0.46/     3.12/     4.11/     3.18/     0.35/     1.11/     1.09/     1.28/     1.49/     4.20/     2.42/     2.50/   
                                         58.57/    59.19/    59.50/   
                                          4.05/     0.22/     0.31/   
  5 Budzińska-Lipka Wiktoria       63.47  2.51/     3.41/    29.54/    30.38/    32.01/    35.12/    39.22/    42.40/    43.13/    44.25/    45.29/    47.06/    48.51/    52.53/    55.54/    58.37/   
    II LO Cieszyn                         2.51/     0.50/    26.13/     0.44/     1.23/     3.11/     4.10/     3.18/     0.33/     1.12/     1.04/     1.37/     1.45/     4.02/     3.01/     2.43/   
                                         62.31/    63.11/    63.47/   
                                          3.54/     0.40/     0.36/   
    Kaizer Julia               DNF       11.27/    12.08/    28.26/    29.32/    30.10/    33.16/    37.35/    40.44/    41.18/    42.32/    43.35/    45.10/    47.02/    51.14/    53.57/    56.57/   
    II LO Cieszyn                        11.27/     0.41/    16.18/     1.06/     0.38/     3.06/     4.19/     3.09/     0.34/     1.14/     1.03/     1.35/     1.52/     4.12/     2.43/     3.00/   
                                         60.49/    61.38/         /   
                                          3.52/     0.49/         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21        11.0km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-41      3-57      4-31      5-59      6-97      7-63      8-44      9-32     10-65     11-98     12-62     13-53     14-45     15-37     16-48    
                                      17-100   
  1 Letalova  Sona                 19.10  1.48/     2.42/     4.33/     5.24/     6.14/     7.58/     8.24/     8.59/     9.49/    11.25/    13.04/    14.55/    15.48/    16.35/    18.21/    18.35/   
    TJ Sokol Frýdek - Místek              1.48/     0.54/     1.51/     0.51/     0.50/     1.44/     0.26/     0.35/     0.50/     1.36/     1.39/     1.51/     0.53/     0.47/     1.46/     0.14/   
                                         18.49/    19.10/   
                                          0.14/     0.21/   
  2 Sanocka Barbara                21.20  0.59/     1.47/     3.05/     3.55/     5.01/     6.47/     7.20/     7.53/     8.35/    10.26/    14.53/    17.30/    18.25/    19.04/    20.32/    20.47/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.59/     0.48/     1.18/     0.50/     1.06/     1.46/     0.33/     0.33/     0.42/     1.51/     4.27/     2.37/     0.55/     0.39/     1.28/     0.15/   
                                         20.59/    21.20/   
                                          0.12/     0.21/   
  3 Marszałek Hanna                22.58  1.12/     2.08/     3.37/     4.42/     5.35/     7.18/     7.52/     8.36/     9.29/    11.14/    13.33/    17.01/    19.14/    20.04/    22.06/    22.21/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  1.12/     0.56/     1.29/     1.05/     0.53/     1.43/     0.34/     0.44/     0.53/     1.45/     2.19/     3.28/     2.13/     0.50/     2.02/     0.15/   
                                         22.38/    22.58/   
                                          0.17/     0.20/   
  4 Harasymiuk Kinga               23.11  1.08/     2.04/     3.36/     4.30/     5.35/     7.16/     7.50/     8.32/     9.25/    11.29/    13.40/    16.52/    18.11/    19.22/    22.07/    22.40/   
    Jastrzębie-Zdrój                      1.08/     0.56/     1.32/     0.54/     1.05/     1.41/     0.34/     0.42/     0.53/     2.04/     2.11/     3.12/     1.19/     1.11/     2.45/     0.33/   
                                         22.53/    23.11/   
                                          0.13/     0.18/   
  5 Piguła Marta                   24.54  1.28/     2.37/     4.35/     5.51/     6.44/     9.26/     9.56/    10.41/    11.23/    13.37/    17.05/    19.17/    21.05/    22.10/    24.02/    24.17/   
    II LO Cieszyn                         1.28/     1.09/     1.58/     1.16/     0.53/     2.42/     0.30/     0.45/     0.42/     2.14/     3.28/     2.12/     1.48/     1.05/     1.52/     0.15/   
                                         24.35/    24.54/   
                                          0.18/     0.19/   
  6 Dzik Justyna                   27.30  1.00/     1.58/     3.49/     5.15/     6.47/    13.39/    14.09/    14.52/    15.50/    18.06/    20.19/    23.05/    24.11/    25.15/    26.45/    26.59/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            1.00/     0.58/     1.51/     1.26/     1.32/     6.52/     0.30/     0.43/     0.58/     2.16/     2.13/     2.46/     1.06/     1.04/     1.30/     0.14/   
                                         27.12/    27.30/   
                                          0.13/     0.18/   
  7 Fišerová Klára                 27.38  2.09/     3.13/     5.33/     6.20/     7.30/    11.43/    12.33/    13.12/    14.02/    16.26/    19.12/    22.06/    23.51/    24.56/    26.49/    27.02/   
    SKOB Frýdek - Místek                  2.09/     1.04/     2.20/     0.47/     1.10/     4.13/     0.50/     0.39/     0.50/     2.24/     2.46/     2.54/     1.45/     1.05/     1.53/     0.13/   
                                         27.20/    27.38/   
                                          0.18/     0.18/   
  8 Wojtynek Daria                 32.51  1.31/     2.52/     4.57/     6.04/     7.04/     9.06/    10.00/    10.41/    11.29/    16.43/    20.35/    26.54/    28.16/    29.17/    31.37/    32.01/   
    II LO Cieszyn                         1.31/     1.21/     2.05/     1.07/     1.00/     2.02/     0.54/     0.41/     0.48/     5.14/     3.52/     6.19/     1.22/     1.01/     2.20/     0.24/   
                                         32.35/    32.51/   
                                          0.34/     0.16/   
  9 Żebrok Justyna                 40.51  1.35/     9.55/    11.47/    12.43/    14.08/    23.00/    23.47/    24.35/    25.33/    27.49/    30.30/    33.33/    35.03/    37.57/    39.35/    40.03/   
    II LO Cieszyn                         1.35/     8.20/     1.52/     0.56/     1.25/     8.52/     0.47/     0.48/     0.58/     2.16/     2.41/     3.03/     1.30/     2.54/     1.38/     0.28/   
                                         40.35/    40.51/   
                                          0.32/     0.16/   
 10 Cieślar Noemi                  51.35  1.19/     3.33/    17.20/    18.45/    30.25/    35.19/    36.13/    37.09/    37.44/    40.00/    43.32/    47.12/    47.55/    48.45/    50.08/    50.43/   
    II LO Cieszyn                         1.19/     2.14/    13.47/     1.25/    11.40/     4.54/     0.54/     0.56/     0.35/     2.16/     3.32/     3.40/     0.43/     0.50/     1.23/     0.35/   
                                         50.56/    51.35/   
                                          0.13/     0.39/   
    Kocikowska Anna            NKl        7.50/         /         /    18.05/    21.02/    28.17/    40.21/    41.09/    42.01/    49.48/    59.03/    81.40/    82.58/    84.04/    85.55/    86.44/   
    Indywidulanie                         7.50/         /         /         /     2.57/     7.15/    12.04/     0.48/     0.52/     7.47/     9.15/    22.37/     1.18/     1.06/     1.51/     0.49/   
                                         86.56/    87.15/   
                                          0.12/     0.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35        11.7km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-60      3-97      4-63      5-44      6-32      7-65      8-59      9-55     10-31     11-57     12-61     13-47     14-98     15-54     16-62    
                                      17-37     18-100   
  1 Horáčková Vladimíra            19.48  1.46/     2.12/     6.27/     6.56/     7.41/     8.23/    10.22/    11.27/    11.47/    12.09/    12.47/    13.43/    14.34/    15.25/    16.37/    17.39/   
    SKOB Ostrava                          1.46/     0.26/     4.15/     0.29/     0.45/     0.42/     1.59/     1.05/     0.20/     0.22/     0.38/     0.56/     0.51/     0.51/     1.12/     1.02/   
                                         19.19/    19.32/    19.48/   
                                          1.40/     0.13/     0.16/   
  2 Dammfeld Iwona                 21.47  2.15/     2.50/     4.19/     5.11/     6.05/     6.51/     9.02/    10.16/    10.51/    11.28/    12.26/    13.38/    15.01/    16.01/    17.34/    18.49/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.15/     0.35/     1.29/     0.52/     0.54/     0.46/     2.11/     1.14/     0.35/     0.37/     0.58/     1.12/     1.23/     1.00/     1.33/     1.15/   
                                         21.02/    21.25/    21.47/   
                                          2.13/     0.23/     0.22/   
  3 Masny Anna                     24.42  2.16/     2.49/     4.24/     5.28/     6.27/     7.29/    10.23/    11.58/    12.33/    13.23/    14.31/    15.36/    16.43/    17.58/    19.49/    21.31/   
    SKOB Ostrava                          2.16/     0.33/     1.35/     1.04/     0.59/     1.02/     2.54/     1.35/     0.35/     0.50/     1.08/     1.05/     1.07/     1.15/     1.51/     1.42/   
                                         23.58/    24.23/    24.42/   
                                          2.27/     0.25/     0.19/   
  4 Syryjczyk Marta                25.18  3.10/     3.30/     5.07/     7.57/     8.45/     9.31/    11.38/    12.46/    13.27/    14.18/    15.26/    16.22/    18.11/    19.11/    21.30/    22.53/   
    UKS Trójka Mikołów                    3.10/     0.20/     1.37/     2.50/     0.48/     0.46/     2.07/     1.08/     0.41/     0.51/     1.08/     0.56/     1.49/     1.00/     2.19/     1.23/   
                                         24.32/    24.59/    25.18/   
                                          1.39/     0.27/     0.19/   
  5 Chudíková  Pavla               29.28  1.58/     2.18/     5.22/     6.17/     9.49/    10.30/    12.28/    18.45/    19.08/    19.41/    20.29/    21.30/    22.37/    23.30/    24.51/    26.57/   
    SKOB Frýdek - Místek                  1.58/     0.20/     3.04/     0.55/     3.32/     0.41/     1.58/     6.17/     0.23/     0.33/     0.48/     1.01/     1.07/     0.53/     1.21/     2.06/   
                                         28.47/    29.08/    29.28/   
                                          1.50/     0.21/     0.20/   
  6 Fišerová Iveta                 33.36  3.12/     3.53/     8.04/     8.50/    11.32/    14.02/    17.27/    19.42/    20.17/    21.01/    22.08/    23.34/    25.09/    26.30/    28.13/    30.50/   
    SKOB Frýdek - Místek                  3.12/     0.41/     4.11/     0.46/     2.42/     2.30/     3.25/     2.15/     0.35/     0.44/     1.07/     1.26/     1.35/     1.21/     1.43/     2.37/   
                                         32.52/    33.12/    33.36/   
                                          2.02/     0.20/     0.24/   
  7 Pijar Karolina                 35.23  8.49/     9.25/    14.37/    17.58/    18.43/    19.32/    21.42/    23.07/    23.40/    24.26/    25.29/    26.30/    28.15/    29.19/    31.02/    32.44/   
    UKS Trójka Mikołów                    8.49/     0.36/     5.12/     3.21/     0.45/     0.49/     2.10/     1.25/     0.33/     0.46/     1.03/     1.01/     1.45/     1.04/     1.43/     1.42/   
                                         34.35/    35.00/    35.23/   
                                          1.51/     0.25/     0.23/   
  8 Milik Izabela                  38.15  3.40/     4.54/    10.46/    11.21/    12.14/    13.05/    15.33/    20.27/    20.48/    21.11/    22.11/    23.41/    26.04/    27.30/    29.31/    30.47/   
    UKS Trójka Mikołów                    3.40/     1.14/     5.52/     0.35/     0.53/     0.51/     2.28/     4.54/     0.21/     0.23/     1.00/     1.30/     2.23/     1.26/     2.01/     1.16/   
                                         37.36/    37.56/    38.15/   
                                          6.49/     0.20/     0.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45        11.3km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-61      3-32      4-44      5-63      6-97      7-65      8-62      9-54     10-60     11-41     12-38     13-47     14-98     15-48     16-37    
                                      17-100   
  1 Bogucka-Jaroszek Anna          23.11  4.21/     5.52/     7.53/     9.07/     9.49/    10.56/    12.11/    13.59/    17.03/    17.57/    18.16/    19.19/    20.04/    21.17/    21.58/    22.16/   
    Team360 Warszawa                      4.21/     1.31/     2.01/     1.14/     0.42/     1.07/     1.15/     1.48/     3.04/     0.54/     0.19/     1.03/     0.45/     1.13/     0.41/     0.18/   
                                         22.48/    23.11/   
                                          0.32/     0.23/   
  2 Wojarska Kamilla               24.46  3.04/     4.55/     7.33/     8.32/     9.21/    10.34/    12.44/    14.40/    16.14/    16.56/    17.22/    19.03/    20.13/    22.08/    22.47/    23.41/   
    Bielsko-Biała O-Team                  3.04/     1.51/     2.38/     0.59/     0.49/     1.13/     2.10/     1.56/     1.34/     0.42/     0.26/     1.41/     1.10/     1.55/     0.39/     0.54/   
                                         24.20/    24.46/   
                                          0.39/     0.26/   
  3 Řeháková Jana                  29.17  2.20/     6.36/    12.08/    12.48/    13.29/    14.50/    17.53/    19.55/    23.23/    23.59/    24.23/    25.25/    26.07/    27.11/    27.55/    28.22/   
    SKOB Frýdek - Místek                  2.20/     4.16/     5.32/     0.40/     0.41/     1.21/     3.03/     2.02/     3.28/     0.36/     0.24/     1.02/     0.42/     1.04/     0.44/     0.27/   
                                         28.51/    29.17/   
                                          0.29/     0.26/   
  4 Holmanová Radmila              69.50  5.34/     7.36/    25.08/    44.46/    46.56/    48.48/    52.15/    55.06/    57.19/    60.26/    60.47/    62.09/    63.16/    65.23/    67.02/    68.59/   
    SKOB Ostrava                          5.34/     2.02/    17.32/    19.38/     2.10/     1.52/     3.27/     2.51/     2.13/     3.07/     0.21/     1.22/     1.07/     2.07/     1.39/     1.57/   
                                         69.25/    69.50/   
                                          0.26/     0.25/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         7.3km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-59      3-55      4-31      5-57      6-54      7-41      8-47      9-48     10-100   
  1 Dammfeld Adam                  17.29  4.32/     5.18/     6.12/     6.57/     7.59/    10.16/    10.54/    12.45/    16.59/    17.11/    17.29/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                4.32/     0.46/     0.54/     0.45/     1.02/     2.17/     0.38/     1.51/     4.14/     0.12/     0.18/   
  1 Czok Teodor                    17.29  3.39/     4.20/     5.06/     6.01/     7.07/     9.27/     9.59/    11.53/    16.21/    16.53/    17.29/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                3.39/     0.41/     0.46/     0.55/     1.06/     2.20/     0.32/     1.54/     4.28/     0.32/     0.36/   
  3 Masny Tadeusz                  19.17  5.37/     6.30/     7.08/     7.53/     9.14/    11.24/    11.56/    14.17/    18.27/    18.50/    19.17/   
    SKOB Ostrava                          5.37/     0.53/     0.38/     0.45/     1.21/     2.10/     0.32/     2.21/     4.10/     0.23/     0.27/   
    Kołeczko Maksymilian       NKl       15.28/    17.22/    17.39/    18.47/    19.42/    21.38/    22.16/    29.43/         /    31.18/    31.45/   
    SP 1 Jastrzębie-Zdrój                15.28/     1.54/     0.17/     1.08/     0.55/     1.56/     0.38/     7.27/         /         /     0.27/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         7.6km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-59      3-55      4-31      5-57      6-54      7-60      8-65      9-47     10-48     11-100   
  1 Bjolek Jan                      8.48  1.05/     1.34/     1.58/     2.28/     3.07/     4.38/     5.09/     5.56/     7.13/     8.20/     8.33/     8.48/   
    SKOB Frýdek - Místek                  1.05/     0.29/     0.24/     0.30/     0.39/     1.31/     0.31/     0.47/     1.17/     1.07/     0.13/     0.15/   
  2 Marszałek Patryk               10.28  1.00/     1.21/     1.40/     2.13/     3.14/     4.33/     5.01/     5.44/     7.06/    10.02/    10.13/    10.28/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.00/     0.21/     0.19/     0.33/     1.01/     1.19/     0.28/     0.43/     1.22/     2.56/     0.11/     0.15/   
  3 Sarna Bartosz                  11.35  1.51/     2.38/     3.05/     3.56/     5.17/     7.11/     7.43/     8.30/    10.10/    10.59/    11.16/    11.35/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                1.51/     0.47/     0.27/     0.51/     1.21/     1.54/     0.32/     0.47/     1.40/     0.49/     0.17/     0.19/   
  4 Czok Klemens                   15.29  1.54/     3.20/     3.53/     4.37/     5.50/     8.13/     8.49/    11.07/    13.23/    14.32/    14.51/    15.29/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.54/     1.26/     0.33/     0.44/     1.13/     2.23/     0.36/     2.18/     2.16/     1.09/     0.19/     0.38/   
  5 Tymon Socha                    16.25  1.54/     2.22/     2.59/     3.41/     4.34/     6.24/     7.21/    13.13/    14.53/    15.47/    16.02/    16.25/   
    SP 6 Ruda Śląska                      1.54/     0.28/     0.37/     0.42/     0.53/     1.50/     0.57/     5.52/     1.40/     0.54/     0.15/     0.23/   
  6 Łabuda Mateusz                 18.32  3.38/     5.00/     5.47/     6.51/     8.14/    10.48/    12.20/    13.54/    16.25/    17.35/    17.56/    18.32/   
    UKS Kometa Gliwice                    3.38/     1.22/     0.47/     1.04/     1.23/     2.34/     1.32/     1.34/     2.31/     1.10/     0.21/     0.36/   
  7 Białecki Tomasz                18.41  3.08/     3.51/     4.45/     5.40/     8.35/    10.09/    11.12/    13.10/    15.02/    17.57/    18.08/    18.41/   
    SP 10 Jastrzębie-Zdrój                3.08/     0.43/     0.54/     0.55/     2.55/     1.34/     1.03/     1.58/     1.52/     2.55/     0.11/     0.33/   
  8 Nyga Juliusz                   19.13  2.33/     2.57/     3.49/     4.36/     5.43/     7.45/     8.42/    13.40/    15.44/    18.39/    18.49/    19.13/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.33/     0.24/     0.52/     0.47/     1.07/     2.02/     0.57/     4.58/     2.04/     2.55/     0.10/     0.24/   
  9 Smyček David                   21.55  5.38/     8.55/     9.19/    10.09/    11.34/    16.04/    16.32/    16.50/    19.13/    21.08/    21.36/    21.55/   
    SKOB Frýdek - Místek                  5.38/     3.17/     0.24/     0.50/     1.25/     4.30/     0.28/     0.18/     2.23/     1.55/     0.28/     0.19/   
 10 Lukanek Natan                  22.48  4.26/     9.25/     8.24/    10.20/    11.46/    19.52/    16.36/    17.05/    20.53/    22.01/    22.28/    22.48/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                4.26/     4.59/         /     1.56/     1.26/     8.06/         /     0.29/     3.48/     1.08/     0.27/     0.20/   
 11 Mazur Łukasz                   26.51  5.19/    10.09/    10.34/    13.44/    15.25/    19.24/    20.31/    21.45/    23.48/    25.43/    26.30/    26.51/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  5.19/     4.50/     0.25/     3.10/     1.41/     3.59/     1.07/     1.14/     2.03/     1.55/     0.47/     0.21/   
 12 Bartoń Bartosz                 26.59  5.10/     6.25/     6.48/     9.21/    10.26/    13.32/    19.49/    21.21/    24.42/    26.10/    26.33/    26.59/   
    UKS Kometa Gliwice                    5.10/     1.15/     0.23/     2.33/     1.05/     3.06/     6.17/     1.32/     3.21/     1.28/     0.23/     0.26/   
 13 Grabiński Paweł                27.48  4.35/    12.02/    12.38/    13.33/    15.14/    18.13/    19.07/    20.16/    24.17/    26.13/    26.53/    27.48/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                4.35/     7.27/     0.36/     0.55/     1.41/     2.59/     0.54/     1.09/     4.01/     1.56/     0.40/     0.55/   
 14 Kurek Bartosz                  29.22  2.49/     4.21/     6.58/     7.28/     8.42/    12.58/    13.39/    14.37/    26.26/    28.08/    28.54/    29.22/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  2.49/     1.32/     2.37/     0.30/     1.14/     4.16/     0.41/     0.58/    11.49/     1.42/     0.46/     0.28/   
 15 Pytlarski Dawid                31.01  3.31/     7.18/     7.36/     8.50/     9.44/    11.19/    12.49/    21.30/    27.23/    30.15/    30.42/    31.01/   
    UKS Kometa Gliwice                    3.31/     3.47/     0.18/     1.14/     0.54/     1.35/     1.30/     8.41/     5.53/     2.52/     0.27/     0.19/   
 16 Ruparewicz Kevin               31.19  3.30/     4.29/     5.46/     7.18/    12.26/    18.52/    24.04/    25.13/    28.50/    30.20/    30.52/    31.19/   
    UKS Kometa Gliwice                    3.30/     0.59/     1.17/     1.32/     5.08/     6.26/     5.12/     1.09/     3.37/     1.30/     0.32/     0.27/   
 17 Buczak Dominik                 32.40  8.16/    11.27/    11.58/    12.59/    15.14/    18.37/    21.07/    21.33/    30.38/    32.07/    32.22/    32.40/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  8.16/     3.11/     0.31/     1.01/     2.15/     3.23/     2.30/     0.26/     9.05/     1.29/     0.15/     0.18/   
 18 Kordiaczyński Oskar            34.39  2.13/     3.31/     4.35/     6.37/     7.56/    10.19/    10.53/    26.42/    29.55/    34.04/    34.18/    34.39/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  2.13/     1.18/     1.04/     2.02/     1.19/     2.23/     0.34/    15.49/     3.13/     4.09/     0.14/     0.21/   
 19 Pachałko Mateusz               35.10  7.50/     9.01/    10.49/    11.59/    13.15/    25.43/    26.50/    27.55/    31.55/    34.29/    34.50/    35.10/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój                7.50/     1.11/     1.48/     1.10/     1.16/    12.28/     1.07/     1.05/     4.00/     2.34/     0.21/     0.20/   
 20 Szczepański Bartosz            36.19  4.59/    10.07/    10.32/    12.14/    17.38/    22.42/    29.22/    30.29/    33.46/    35.37/    35.55/    36.19/   
    UKS Kometa Gliwice                    4.59/     5.08/     0.25/     1.42/     5.24/     5.04/     6.40/     1.07/     3.17/     1.51/     0.18/     0.24/   
 21 Kołatek Radosław               43.08 12.41/    13.58/    15.47/    16.55/    17.57/    34.36/    35.04/    36.50/    39.58/    42.22/    42.45/    43.08/   
    SP 17 Jastrzębie-Zdrój               12.41/     1.17/     1.49/     1.08/     1.02/    16.39/     0.28/     1.46/     3.08/     2.24/     0.23/     0.23/   
 22 Borawski Dominik               43.43  6.49/     7.17/     8.41/     9.20/    13.55/    15.57/    16.57/    21.52/    38.20/    43.12/    43.25/    43.43/   
    UKS Kometa Gliwice                    6.49/     0.28/     1.24/     0.39/     4.35/     2.02/     1.00/     4.55/    16.28/     4.52/     0.13/     0.18/   
 23 Buczak Maksymilian             48.22  3.42/     4.44/     5.53/     6.36/     8.03/    27.36/    34.53/    35.23/    37.45/    47.24/    47.52/    48.22/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  3.42/     1.02/     1.09/     0.43/     1.27/    19.33/     7.17/     0.30/     2.22/     9.39/     0.28/     0.30/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14        10.2km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-38      3-97      4-63      5-44      6-32      7-59      8-55      9-31     10-57     11-61     12-65     13-41     14-54     15-37     16-100   
                                     
  1 Bjolek Michal                  10.30  0.38/     1.07/     2.46/     3.08/     3.38/     4.12/     5.30/     5.46/     6.13/     6.42/     7.32/     8.18/     8.47/     9.11/    10.03/    10.16/   
    SKOB Frýdek - Místek                  0.38/     0.29/     1.39/     0.22/     0.30/     0.34/     1.18/     0.16/     0.27/     0.29/     0.50/     0.46/     0.29/     0.24/     0.52/     0.13/   
                                         10.30/   
                                          0.14/   
  2 Jacheć Tomasz                  14.08  1.08/     1.44/     4.37/     5.11/     5.47/     6.28/     8.13/     8.32/     8.59/     9.35/    10.58/    11.44/    12.21/    12.48/    13.42/    13.54/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.08/     0.36/     2.53/     0.34/     0.36/     0.41/     1.45/     0.19/     0.27/     0.36/     1.23/     0.46/     0.37/     0.27/     0.54/     0.12/   
                                         14.08/   
                                          0.14/   
  3 Skowron Wojciech               18.20  1.59/     2.42/     5.02/     5.35/     6.11/     6.48/     8.57/     9.30/     9.54/    10.37/    11.34/    13.04/    13.47/    14.25/    17.47/    18.01/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.59/     0.43/     2.20/     0.33/     0.36/     0.37/     2.09/     0.33/     0.24/     0.43/     0.57/     1.30/     0.43/     0.38/     3.22/     0.14/   
                                         18.20/   
                                          0.19/   
  4 Prawdziuk Tomasz               19.33  1.28/     2.09/     5.15/     6.03/     6.45/     7.34/     9.54/    10.18/    10.55/    11.48/    13.22/    15.13/    15.51/    16.34/    18.57/    19.18/   
    UKS Trójka Mikołów                    1.28/     0.41/     3.06/     0.48/     0.42/     0.49/     2.20/     0.24/     0.37/     0.53/     1.34/     1.51/     0.38/     0.43/     2.23/     0.21/   
                                         19.33/   
                                          0.15/   
  5 Kubicki Jakub                  20.18  1.19/     2.16/     7.50/     8.19/     8.58/    10.21/    14.14/    14.30/    15.11/    15.53/    16.53/    17.42/    18.22/    18.49/    19.48/    20.01/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.19/     0.57/     5.34/     0.29/     0.39/     1.23/     3.53/     0.16/     0.41/     0.42/     1.00/     0.49/     0.40/     0.27/     0.59/     0.13/   
                                         20.18/   
                                          0.17/   
  6 Zapart Patryk                  21.54  1.25/     2.11/     4.30/     5.36/     6.20/     7.03/    12.17/    12.37/    13.07/    13.52/    15.15/    16.07/    16.39/    20.03/    21.03/    21.37/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.25/     0.46/     2.19/     1.06/     0.44/     0.43/     5.14/     0.20/     0.30/     0.45/     1.23/     0.52/     0.32/     3.24/     1.00/     0.34/   
                                         21.54/   
                                          0.17/   
  7 Szabat Szymon                  23.00  1.35/     6.10/     9.40/    10.39/    11.23/    12.21/    14.30/    15.04/    16.05/    17.04/    18.35/    19.33/    20.03/    20.43/    22.05/    22.41/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.35/     4.35/     3.30/     0.59/     0.44/     0.58/     2.09/     0.34/     1.01/     0.59/     1.31/     0.58/     0.30/     0.40/     1.22/     0.36/   
                                         23.00/   
                                          0.19/   
  8 Tylek Mateusz                  23.11  2.19/     3.09/     5.36/     6.31/     7.10/     8.08/    13.19/    13.42/    14.09/    14.57/    16.18/    17.14/    17.52/    21.13/    22.24/    22.48/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.19/     0.50/     2.27/     0.55/     0.39/     0.58/     5.11/     0.23/     0.27/     0.48/     1.21/     0.56/     0.38/     3.21/     1.11/     0.24/   
                                         23.11/   
                                          0.23/   
  9 Kobierski Władysław            24.03  5.32/     6.08/    10.25/    11.06/    12.13/    13.06/    15.32/    16.05/    17.06/    17.55/    19.39/    20.40/    21.18/    21.49/    23.08/    23.44/   
    UKS Kometa Gliwice                    5.32/     0.36/     4.17/     0.41/     1.07/     0.53/     2.26/     0.33/     1.01/     0.49/     1.44/     1.01/     0.38/     0.31/     1.19/     0.36/   
                                         24.03/   
                                          0.19/   
 10 Pijar Jakub                    25.02  3.32/     4.17/    10.29/    11.09/    11.53/    13.41/    16.27/    17.00/    18.09/    18.52/    19.54/    21.14/    21.44/    22.37/    24.23/    24.40/   
    UKS Trójka Mikołów                    3.32/     0.45/     6.12/     0.40/     0.44/     1.48/     2.46/     0.33/     1.09/     0.43/     1.02/     1.20/     0.30/     0.53/     1.46/     0.17/   
                                         25.02/   
                                          0.22/   
 11 Witczak Bartosz                30.05  2.24/     5.32/    16.59/    17.51/    18.38/    19.17/    21.36/    22.10/    22.38/    23.22/    24.16/    25.31/    26.02/    26.40/    29.28/    29.42/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  2.24/     3.08/    11.27/     0.52/     0.47/     0.39/     2.19/     0.34/     0.28/     0.44/     0.54/     1.15/     0.31/     0.38/     2.48/     0.14/   
                                         30.05/   
                                          0.23/   
 12 Skwarek Filip                  30.09  1.01/     2.01/    15.54/    16.24/    17.05/    18.46/    21.31/    22.06/    23.06/    23.53/    25.05/    26.21/    26.47/    27.33/    29.32/    29.49/   
    UKS Trójka Mikołów                    1.01/     1.00/    13.53/     0.30/     0.41/     1.41/     2.45/     0.35/     1.00/     0.47/     1.12/     1.16/     0.26/     0.46/     1.59/     0.17/   
                                         30.09/   
                                          0.20/   
 13 Wróż Jakub                     35.59  1.46/     2.37/    14.51/    15.33/    16.07/    17.43/    20.01/    20.37/    21.26/    22.32/    25.15/    27.51/    28.13/    28.59/    35.27/    35.40/   
    SP 10 Jastrzębie-Zdrój                1.46/     0.51/    12.14/     0.42/     0.34/     1.36/     2.18/     0.36/     0.49/     1.06/     2.43/     2.36/     0.22/     0.46/     6.28/     0.13/   
                                         35.59/   
                                          0.19/   
 14 Kupiec Jakub                   37.56  2.31/     3.51/    16.43/    17.28/    18.12/    19.39/    21.58/    22.44/    23.16/    24.10/    27.20/    29.49/    30.11/    30.57/    37.12/    37.33/   
    SP 10 Jastrzębie-Zdrój                2.31/     1.20/    12.52/     0.45/     0.44/     1.27/     2.19/     0.46/     0.32/     0.54/     3.10/     2.29/     0.22/     0.46/     6.15/     0.21/   
                                         37.56/   
                                          0.23/   
 15 Haratek Maksymilian            39.15  1.30/     2.21/    15.29/    26.48/    27.41/    28.20/    30.34/    31.12/    31.39/    32.23/    33.26/    34.33/    35.01/    35.35/    38.36/    38.50/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  1.30/     0.51/    13.08/    11.19/     0.53/     0.39/     2.14/     0.38/     0.27/     0.44/     1.03/     1.07/     0.28/     0.34/     3.01/     0.14/   
                                         39.15/   
                                          0.25/   
 16 Kapitulčín David               43.38  2.00/     9.00/    11.11/    12.01/    12.55/    14.05/    17.07/    17.27/    18.03/    19.11/    20.31/    27.49/    28.35/    39.35/    43.00/    43.19/   
    SKOB Frýdek - Místek                  2.00/     7.00/     2.11/     0.50/     0.54/     1.10/     3.02/     0.20/     0.36/     1.08/     1.20/     7.18/     0.46/    11.00/     3.25/     0.19/   
                                         43.38/   
                                          0.19/   
 17 Filipczyk Wiktor               43.57  4.25/     6.08/    22.46/    23.30/    24.09/    25.44/    27.59/    28.39/    29.24/    30.20/    33.11/    35.52/    36.15/    36.55/    43.26/    43.38/   
    SP 10 Jastrzębie-Zdrój                4.25/     1.43/    16.38/     0.44/     0.39/     1.35/     2.15/     0.40/     0.45/     0.56/     2.51/     2.41/     0.23/     0.40/     6.31/     0.12/   
                                         43.57/   
                                          0.19/   
 18 Dutkiewicz Artur               54.49  4.01/     4.41/    13.17/    14.04/    14.43/    20.56/    27.24/    31.48/    38.38/    43.28/    44.36/    51.01/    51.44/    52.31/    54.18/    54.32/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                4.01/     0.40/     8.36/     0.47/     0.39/     6.13/     6.28/     4.24/     6.50/     4.50/     1.08/     6.25/     0.43/     0.47/     1.47/     0.14/   
                                         54.49/   
                                          0.17/   
 19 Kącki Damian                   69.44  2.04/     8.49/    25.03/    27.37/    46.15/    47.13/    51.16/    52.13/    53.09/    56.18/    60.46/    62.53/    63.38/    66.54/    68.48/    69.14/   
    SP5 Jastrzębie-Zdrój                  2.04/     6.45/    16.14/     2.34/    18.38/     0.58/     4.03/     0.57/     0.56/     3.09/     4.28/     2.07/     0.45/     3.16/     1.54/     0.26/   
                                         69.44/   
                                          0.30/   
    Tymiński Adrian            NKl            /    25.11/    35.35/    36.15/    36.55/    37.51/     5.52/    17.33/     6.52/     7.34/     1.22/         /    10.01/    11.16/         /         /   
    SP 10 Jastrzębie-Zdrój                    /         /    10.24/     0.40/     0.40/     0.56/         /    11.41/         /     0.42/         /         /         /     1.15/         /         /   
                                         44.58/   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16        11.2km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-60      2-97      3-63      4-44      5-32      6-65      7-55      8-31      9-57     10-59     11-61     12-47     13-54     14-62     15-98     16-37    
                                      17-100   
  1 Kucharczyk Jakub               12.19  1.23/     2.09/     2.33/     2.59/     3.28/     4.45/     5.49/     6.11/     6.41/     7.23/     7.39/     8.20/     9.29/    10.33/    11.27/    11.52/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.23/     0.46/     0.24/     0.26/     0.29/     1.17/     1.04/     0.22/     0.30/     0.42/     0.16/     0.41/     1.09/     1.04/     0.54/     0.25/   
                                         12.06/    12.19/   
                                          0.14/     0.13/   
  2 Hyla Damian                    13.34  1.15/     1.51/     2.15/     2.49/     3.25/     5.01/     6.21/     6.42/     7.37/     8.22/     8.42/     9.26/    10.51/    11.30/    12.47/    13.10/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.15/     0.36/     0.24/     0.34/     0.36/     1.36/     1.20/     0.21/     0.55/     0.45/     0.20/     0.44/     1.25/     0.39/     1.17/     0.23/   
                                         13.20/    13.34/   
                                          0.10/     0.14/   
  3 Sikorski Marcin                16.09  1.24/     3.10/     3.37/     4.06/     4.43/     6.36/     8.56/     9.17/     9.49/    10.31/    10.50/    11.34/    12.47/    13.41/    14.50/    15.39/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.24/     1.46/     0.27/     0.29/     0.37/     1.53/     2.20/     0.21/     0.32/     0.42/     0.19/     0.44/     1.13/     0.54/     1.09/     0.49/   
                                         15.53/    16.09/   
                                          0.14/     0.16/   
  4 Baron Dawid                    17.12  1.44/     3.44/     4.11/     4.47/     5.36/     6.59/     8.16/     8.36/     9.16/     9.58/    10.22/    12.19/    13.39/    15.01/    16.19/    16.45/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.44/     2.00/     0.27/     0.36/     0.49/     1.23/     1.17/     0.20/     0.40/     0.42/     0.24/     1.57/     1.20/     1.22/     1.18/     0.26/   
                                         16.59/    17.12/   
                                          0.14/     0.13/   
  5 Woźniak Maciej                 20.07  1.42/     2.48/     3.16/     3.46/     4.20/     5.59/     7.36/     7.57/     8.33/     9.29/    10.43/    11.25/    12.30/    17.43/    19.07/    19.37/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.42/     1.06/     0.28/     0.30/     0.34/     1.39/     1.37/     0.21/     0.36/     0.56/     1.14/     0.42/     1.05/     5.13/     1.24/     0.30/   
                                         19.54/    20.07/   
                                          0.17/     0.13/   
  6 Świtaj Dawid                   22.05  1.36/     3.03/     3.43/     4.19/     4.52/     6.48/     8.07/     8.44/     9.56/    11.51/    12.05/    14.52/    16.45/    19.00/    21.01/    21.31/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                1.36/     1.27/     0.40/     0.36/     0.33/     1.56/     1.19/     0.37/     1.12/     1.55/     0.14/     2.47/     1.53/     2.15/     2.01/     0.30/   
                                         21.47/    22.05/   
                                          0.16/     0.18/   
  7 Skoczykłoda Bartosz            22.27  1.51/     3.14/     3.48/     4.24/     5.06/     9.43/    12.27/    12.48/    13.36/    14.24/    14.47/    16.57/    18.10/    19.19/    21.30/    21.55/   
    UKS Trójka Mikołów                    1.51/     1.23/     0.34/     0.36/     0.42/     4.37/     2.44/     0.21/     0.48/     0.48/     0.23/     2.10/     1.13/     1.09/     2.11/     0.25/   
                                         22.13/    22.27/   
                                          0.18/     0.14/   
  8 Obstoj Piotr                   24.57  2.06/     5.45/     6.28/     7.08/     8.09/    10.20/    12.01/    12.45/    13.49/    14.48/    15.07/    16.32/    18.52/    20.45/    23.16/    24.13/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.06/     3.39/     0.43/     0.40/     1.01/     2.11/     1.41/     0.44/     1.04/     0.59/     0.19/     1.25/     2.20/     1.53/     2.31/     0.57/   
                                         24.34/    24.57/   
                                          0.21/     0.23/   
  9 Kołeczko Błażej                25.41  2.03/     3.46/     5.42/     6.16/     6.59/     9.36/    10.59/    11.28/    12.17/    13.22/    13.55/    15.03/    16.52/    22.15/    23.53/    25.03/   
    Jastrzębie-Zdrój                      2.03/     1.43/     1.56/     0.34/     0.43/     2.37/     1.23/     0.29/     0.49/     1.05/     0.33/     1.08/     1.49/     5.23/     1.38/     1.10/   
                                         25.24/    25.41/   
                                          0.21/     0.17/   
 10 Kampa Łukasz                   26.16  2.00/     4.52/     5.23/     6.16/     6.54/     9.23/    11.03/    11.55/    13.08/    14.16/    14.49/    16.34/    18.07/    22.02/    24.21/    25.37/   
    UKS Trójka Mikołów                    2.00/     2.52/     0.31/     0.53/     0.38/     2.29/     1.40/     0.52/     1.13/     1.08/     0.33/     1.45/     1.33/     3.55/     2.19/     1.16/   
                                         25.58/    26.16/   
                                          0.21/     0.18/   
 11 Kozak Filip                    26.30  2.07/     3.43/     4.25/     5.10/     6.09/     9.08/    11.01/    11.50/    13.02/    14.05/    14.32/    15.50/    17.32/    19.03/    25.28/    25.58/   
    UKS Reflex Rybnik                     2.07/     1.36/     0.42/     0.45/     0.59/     2.59/     1.53/     0.49/     1.12/     1.03/     0.27/     1.18/     1.42/     1.31/     6.25/     0.30/   
                                         26.12/    26.30/   
                                          0.14/     0.18/   
 12 Wodecki Konrad                 27.05  2.42/     5.09/     6.03/     6.59/     7.52/    10.29/    12.29/    13.07/    14.09/    15.44/    16.25/    17.55/    20.05/    22.04/    25.27/    26.13/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                2.42/     2.27/     0.54/     0.56/     0.53/     2.37/     2.00/     0.38/     1.02/     1.35/     0.41/     1.30/     2.10/     1.59/     3.23/     0.46/   
                                         26.44/    27.05/   
                                          0.31/     0.21/   
 13 Kot Klaudiusz                  27.53  1.32/     3.31/     4.16/     5.04/     6.02/     8.35/     9.54/    10.46/    11.45/    13.10/    13.34/    15.40/    18.30/    20.34/    23.50/    27.16/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                1.32/     1.59/     0.45/     0.48/     0.58/     2.33/     1.19/     0.52/     0.59/     1.25/     0.24/     2.06/     2.50/     2.04/     3.16/     3.26/   
                                         27.37/    27.53/   
                                          0.21/     0.16/   
 14 Ćmok Mikołaj                   28.42  2.17/     5.10/     5.49/     6.54/     8.11/    11.20/    13.16/    13.57/    15.08/    16.14/    16.40/    17.55/    19.43/    21.10/    27.35/    28.08/   
    UKS Reflex Rybnik                     2.17/     2.53/     0.39/     1.05/     1.17/     3.09/     1.56/     0.41/     1.11/     1.06/     0.26/     1.15/     1.48/     1.27/     6.25/     0.33/   
                                         28.24/    28.42/   
                                          0.16/     0.18/   
 15 Gidel Samuel                   37.13  5.06/    11.31/    12.33/    13.33/    14.38/    17.54/    20.03/    20.58/    23.11/    24.25/    25.05/    27.00/    28.51/    31.05/    35.08/    36.15/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                5.06/     6.25/     1.02/     1.00/     1.05/     3.16/     2.09/     0.55/     2.13/     1.14/     0.40/     1.55/     1.51/     2.14/     4.03/     1.07/   
                                         36.54/    37.13/   
                                          0.39/     0.19/   
    Dąbrowski Kacper           NKl        1.55/     4.18/     5.20/     6.01/     7.03/     9.34/    11.19/    11.54/    12.51/    13.55/    14.21/    15.21/    18.07/         /    25.31/    27.42/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                1.55/     2.23/     1.02/     0.41/     1.02/     2.31/     1.45/     0.35/     0.57/     1.04/     0.26/     1.00/     2.46/         /         /     2.11/   
                                         28.10/    28.29/   
                                          0.28/     0.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18        11.0km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-41      3-57      4-31      5-59      6-97      7-63      8-44      9-32     10-65     11-98     12-62     13-53     14-45     15-37     16-48    
                                      17-100   
  1 Vavřík Tomáš                   15.41  0.46/     1.22/     2.29/     3.14/     3.57/     5.25/     5.49/     6.19/     6.57/     9.30/    10.54/    12.25/    13.15/    13.52/    15.01/    15.14/   
    SKOB Ostrava                          0.46/     0.36/     1.07/     0.45/     0.43/     1.28/     0.24/     0.30/     0.38/     2.33/     1.24/     1.31/     0.50/     0.37/     1.09/     0.13/   
                                         15.26/    15.41/   
                                          0.12/     0.15/   
  2 Pieniak Krystian               17.11  0.46/     1.33/     2.49/     3.31/     4.30/     5.57/     6.25/     7.03/     7.41/     9.38/    11.16/    13.21/    14.07/    14.50/    16.33/    16.44/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.46/     0.47/     1.16/     0.42/     0.59/     1.27/     0.28/     0.38/     0.38/     1.57/     1.38/     2.05/     0.46/     0.43/     1.43/     0.11/   
                                         16.57/    17.11/   
                                          0.13/     0.14/   
  3 Kołeczko Bartosz               18.39  1.01/     1.44/     3.02/     4.34/     5.26/     7.36/     8.06/     8.36/     9.19/    10.56/    12.38/    14.58/    15.44/    16.29/    17.59/    18.12/   
    Jastrzębie-Zdrój                      1.01/     0.43/     1.18/     1.32/     0.52/     2.10/     0.30/     0.30/     0.43/     1.37/     1.42/     2.20/     0.46/     0.45/     1.30/     0.13/   
                                         18.25/    18.39/   
                                          0.13/     0.14/   
  4 Padło Michał                   21.48  1.14/     3.16/     4.59/     5.41/     7.07/     9.46/    10.20/    10.56/    11.38/    13.15/    15.34/    17.03/    18.10/    18.56/    21.05/    21.19/   
    II LO Cieszyn                         1.14/     2.02/     1.43/     0.42/     1.26/     2.39/     0.34/     0.36/     0.42/     1.37/     2.19/     1.29/     1.07/     0.46/     2.09/     0.14/   
                                         21.31/    21.48/   
                                          0.12/     0.17/   
  5 Majda Bartłomiej               22.12  1.10/     1.58/     3.31/     4.15/     5.18/     7.59/     8.43/     9.24/    10.12/    11.57/    14.09/    16.49/    17.54/    18.49/    21.20/    21.42/   
    ZS 2 Jastrzębie-Zdrój                 1.10/     0.48/     1.33/     0.44/     1.03/     2.41/     0.44/     0.41/     0.48/     1.45/     2.12/     2.40/     1.05/     0.55/     2.31/     0.22/   
                                         21.56/    22.12/   
                                          0.14/     0.16/   
  6 Śmieja Sebastian               22.46  1.05/     1.49/     3.06/     3.52/     4.40/     6.01/     6.36/     7.09/     7.45/     9.34/    13.38/    15.27/    16.18/    17.01/    21.48/    22.08/   
    Indywidulanie                         1.05/     0.44/     1.17/     0.46/     0.48/     1.21/     0.35/     0.33/     0.36/     1.49/     4.04/     1.49/     0.51/     0.43/     4.47/     0.20/   
                                         22.26/    22.46/   
                                          0.18/     0.20/   
  7 Navrátil Adam                  24.09  1.05/     2.16/     4.22/     5.22/     6.52/     9.21/    10.00/    11.02/    11.46/    14.29/    17.04/    19.48/    20.52/    21.52/    23.16/    23.34/   
    TJ TŽ Třinec                          1.05/     1.11/     2.06/     1.00/     1.30/     2.29/     0.39/     1.02/     0.44/     2.43/     2.35/     2.44/     1.04/     1.00/     1.24/     0.18/   
                                         23.47/    24.09/   
                                          0.13/     0.22/   
  8 Skrzypczak Krystian            25.48  3.03/     4.37/     8.35/     9.20/    11.06/    13.51/    14.23/    15.00/    15.39/    17.19/    19.42/    21.09/    22.13/    23.02/    25.08/    25.21/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                3.03/     1.34/     3.58/     0.45/     1.46/     2.45/     0.32/     0.37/     0.39/     1.40/     2.23/     1.27/     1.04/     0.49/     2.06/     0.13/   
                                         25.33/    25.48/   
                                          0.12/     0.15/   
  9 Gąsior Bartłomiej              31.56  2.49/     4.21/     6.38/     7.42/     8.38/    14.11/    15.39/    17.00/    17.49/    20.13/    22.27/    26.37/    27.38/    28.25/    30.24/    30.56/   
    II LO Cieszyn                         2.49/     1.32/     2.17/     1.04/     0.56/     5.33/     1.28/     1.21/     0.49/     2.24/     2.14/     4.10/     1.01/     0.47/     1.59/     0.32/   
                                         31.38/    31.56/   
                                          0.42/     0.18/   
 10 Bugała Mariusz                 33.06  3.42/     5.49/     9.37/    10.25/    12.04/    14.54/    15.28/    16.06/    16.45/    18.27/    20.48/    22.14/    23.21/    24.04/    26.14/    26.28/   
    II LO Cieszyn                         3.42/     2.07/     3.48/     0.48/     1.39/     2.50/     0.34/     0.38/     0.39/     1.42/     2.21/     1.26/     1.07/     0.43/     2.10/     0.14/   
                                         26.41/    33.06/   
                                          0.13/     6.25/   
 11 Michalik Marcin                40.09  5.38/     6.34/     8.29/     9.39/    10.28/    19.27/    20.06/    21.21/    22.22/    26.26/    29.55/    32.41/    36.13/    37.01/    38.42/    39.04/   
    II LO Cieszyn                         5.38/     0.56/     1.55/     1.10/     0.49/     8.59/     0.39/     1.15/     1.01/     4.04/     3.29/     2.46/     3.32/     0.48/     1.41/     0.22/   
                                         39.56/    40.09/   
                                          0.52/     0.13/   
 12 Bobko Marcin                   43.39  1.46/    11.35/    15.30/    17.03/    18.19/    20.57/    21.57/    22.46/    23.42/    27.49/    32.23/    35.52/    38.14/    39.34/    42.14/    42.35/   
    II LO Cieszyn                         1.46/     9.49/     3.55/     1.33/     1.16/     2.38/     1.00/     0.49/     0.56/     4.07/     4.34/     3.29/     2.22/     1.20/     2.40/     0.21/   
                                         43.16/    43.39/   
                                          0.41/     0.23/   
 13 Mach Remigiusz                 45.13  5.30/    11.32/    13.29/    14.37/    15.30/    24.16/    25.03/    26.24/    27.23/    31.25/    34.56/    37.40/    41.14/    42.03/    43.43/    44.06/   
    II LO Cieszyn                         5.30/     6.02/     1.57/     1.08/     0.53/     8.46/     0.47/     1.21/     0.59/     4.02/     3.31/     2.44/     3.34/     0.49/     1.40/     0.23/   
                                         44.59/    45.13/   
                                          0.53/     0.14/   
    Klecha Mateusz             NKl        5.28/     6.28/     8.37/     9.22/    10.21/    12.32/    13.38/    14.12/    14.56/    16.58/    20.09/    28.20/    27.17/    30.35/    33.55/    34.10/   
    ZSZ Jastrzębie-Zdrój                  5.28/     1.00/     2.09/     0.45/     0.59/     2.11/     1.06/     0.34/     0.44/     2.02/     3.11/     8.11/         /     3.18/     3.20/     0.15/   
                                         34.19/    34.38/   
                                          0.09/     0.19/   
    Kubaszczyk Dominik         NKl        1.12/     2.00/     4.18/     4.54/     6.19/     8.35/     9.10/     9.48/    10.56/    14.19/    16.56/    21.28/    20.01/    23.37/    26.56/    27.05/   
    ZSZ Jastrzębie-Zdrój                  1.12/     0.48/     2.18/     0.36/     1.25/     2.16/     0.35/     0.38/     1.08/     3.23/     2.37/     4.32/         /     3.36/     3.19/     0.09/   
                                         27.16/    27.42/   
                                          0.11/     0.26/   
    Sobik Kamil                NKl        2.14/     3.19/     5.32/     6.14/     7.16/     9.01/     9.58/    10.38/    11.39/    13.09/    14.54/    20.10/    21.06/    22.09/    23.18/    23.37/   
    ZSZ Jastrzębie-Zdrój                  2.14/     1.05/     2.13/     0.42/     1.02/     1.45/     0.57/     0.40/     1.01/     1.30/     1.45/     5.16/     0.56/     1.03/     1.09/     0.19/   
                                              /    24.06/   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21        15.1km    0m 26k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-31      3-51      4-40      5-56      6-58      7-53      8-45      9-37     10-98     11-62     12-97     13-63     14-44     15-32     16-55    
                                      17-59     18-61     19-65     20-60     21-41     22-54     23-38     24-47     25-48     26-100   
  1 Skorupa Piotr                  18.44  0.58/     1.31/     4.18/     4.48/     5.30/     6.22/     7.26/     8.02/     9.11/     9.36/    11.02/    12.08/    12.31/    12.58/    13.32/    14.54/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            0.58/     0.33/     2.47/     0.30/     0.42/     0.52/     1.04/     0.36/     1.09/     0.25/     1.26/     1.06/     0.23/     0.27/     0.34/     1.22/   
                                         15.14/    15.34/    16.13/    16.33/    16.47/    17.10/    17.26/    17.48/    18.20/    18.30/    18.44/   
                                          0.20/     0.20/     0.39/     0.20/     0.14/     0.23/     0.16/     0.22/     0.32/     0.10/     0.14/   
  2 Jaroszek Jakub                 19.46  0.53/     1.31/     4.28/     5.01/     5.52/     6.49/     8.00/     8.31/     9.31/     9.55/    11.23/    12.40/    13.07/    13.36/    14.11/    15.38/   
    Team360 Warszawa                      0.53/     0.38/     2.57/     0.33/     0.51/     0.57/     1.11/     0.31/     1.00/     0.24/     1.28/     1.17/     0.27/     0.29/     0.35/     1.27/   
                                         15.57/    16.18/    16.55/    17.17/    17.32/    17.56/    18.16/    18.41/    19.22/    19.32/    19.46/   
                                          0.19/     0.21/     0.37/     0.22/     0.15/     0.24/     0.20/     0.25/     0.41/     0.10/     0.14/   
  3 Dzik Mirosław                  19.57  0.57/     1.34/     4.18/     4.45/     5.34/     6.29/     7.31/     8.03/     9.01/     9.22/    11.03/    12.23/    12.45/    13.20/    13.56/    15.27/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            0.57/     0.37/     2.44/     0.27/     0.49/     0.55/     1.02/     0.32/     0.58/     0.21/     1.41/     1.20/     0.22/     0.35/     0.36/     1.31/   
                                         15.54/    16.10/    16.57/    17.20/    17.36/    18.03/    18.19/    18.43/    19.27/    19.41/    19.57/   
                                          0.27/     0.16/     0.47/     0.23/     0.16/     0.27/     0.16/     0.24/     0.44/     0.14/     0.16/   
  4 Masztalski Paweł               20.27  1.17/     1.48/     4.24/     4.48/     5.23/     6.07/     7.29/     7.59/     9.07/     9.29/    10.56/    12.18/    12.41/    13.11/    13.53/    15.26/   
    UKS Sparta Czyżowice                  1.17/     0.31/     2.36/     0.24/     0.35/     0.44/     1.22/     0.30/     1.08/     0.22/     1.27/     1.22/     0.23/     0.30/     0.42/     1.33/   
                                         15.45/    16.06/    16.43/    17.01/    17.18/    17.42/    18.42/    19.07/    19.44/    20.15/    20.27/   
                                          0.19/     0.21/     0.37/     0.18/     0.17/     0.24/     1.00/     0.25/     0.37/     0.31/     0.12/   
  5 Mański Krzysztof               21.13  1.18/     1.55/     4.53/     5.19/     6.08/     6.59/     8.07/     8.35/    10.01/    10.30/    12.19/    13.46/    14.13/    14.44/    15.26/    16.59/   
    Eventyr Team Żory                     1.18/     0.37/     2.58/     0.26/     0.49/     0.51/     1.08/     0.28/     1.26/     0.29/     1.49/     1.27/     0.27/     0.31/     0.42/     1.33/   
                                         17.21/    17.42/    18.20/    18.41/    18.56/    19.24/    19.43/    20.08/    20.45/    20.57/    21.13/   
                                          0.22/     0.21/     0.38/     0.21/     0.15/     0.28/     0.19/     0.25/     0.37/     0.12/     0.16/   
  6 Niezgoda Przemysław            23.11  1.20/     2.11/     5.20/     6.23/     7.07/     8.05/     9.26/    10.08/    11.20/    11.45/    13.13/    14.40/    15.06/    15.39/    16.21/    18.09/   
    ATZ Racibórz                          1.20/     0.51/     3.09/     1.03/     0.44/     0.58/     1.21/     0.42/     1.12/     0.25/     1.28/     1.27/     0.26/     0.33/     0.42/     1.48/   
                                         18.32/    18.52/    19.48/    20.34/    20.49/    21.19/    21.39/    22.07/    22.47/    22.58/    23.11/   
                                          0.23/     0.20/     0.56/     0.46/     0.15/     0.30/     0.20/     0.28/     0.40/     0.11/     0.13/   
  7 Marszałek Piotr                25.18  3.23/     4.08/     7.04/     8.34/     9.11/    10.02/    11.28/    12.06/    13.23/    13.49/    15.21/    16.36/    17.25/    17.55/    18.31/    20.17/   
    Indywidulanie                         3.23/     0.45/     2.56/     1.30/     0.37/     0.51/     1.26/     0.38/     1.17/     0.26/     1.32/     1.15/     0.49/     0.30/     0.36/     1.46/   
                                         20.47/    21.04/    21.54/    22.40/    22.55/    23.23/    23.42/    24.12/    24.51/    25.01/    25.18/   
                                          0.30/     0.17/     0.50/     0.46/     0.15/     0.28/     0.19/     0.30/     0.39/     0.10/     0.17/   
  8 Mutina Václav                  29.24  2.02/     2.40/     6.23/     6.56/     8.04/     9.01/    10.24/    11.06/    12.31/    13.10/    15.15/    19.57/    20.30/    21.11/    21.55/    23.56/   
    SKOB Frýdek - Místek                  2.02/     0.38/     3.43/     0.33/     1.08/     0.57/     1.23/     0.42/     1.25/     0.39/     2.05/     4.42/     0.33/     0.41/     0.44/     2.01/   
                                         24.36/    25.01/    25.54/    26.18/    26.37/    27.07/    27.41/    28.15/    28.59/    29.10/    29.24/   
                                          0.40/     0.25/     0.53/     0.24/     0.19/     0.30/     0.34/     0.34/     0.44/     0.11/     0.14/   
  9 Roter Patryk                   50.05 12.35/    15.52/    22.22/    23.18/    27.20/    28.28/    30.35/    31.20/    33.19/    34.12/    36.33/    38.33/    39.01/    39.36/    40.35/    42.40/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra           12.35/     3.17/     6.30/     0.56/     4.02/     1.08/     2.07/     0.45/     1.59/     0.53/     2.21/     2.00/     0.28/     0.35/     0.59/     2.05/   
                                         43.13/    43.49/    44.57/    45.34/    46.34/    47.08/    47.34/    48.03/    49.02/    49.30/    50.05/   
                                          0.33/     0.36/     1.08/     0.37/     1.00/     0.34/     0.26/     0.29/     0.59/     0.28/     0.35/   
    Bluza Łukasz               NKl        1.42/     2.24/     5.36/     6.08/     6.45/     7.41/     8.46/     9.20/    10.23/    10.50/    12.24/    13.39/    14.03/    14.35/    15.15/    16.54/   
    Indywidulanie                         1.42/     0.42/     3.12/     0.32/     0.37/     0.56/     1.05/     0.34/     1.03/     0.27/     1.34/     1.15/     0.24/     0.32/     0.40/     1.39/   
                                              /    17.30/    18.18/    18.43/    19.00/    19.38/    19.59/    20.27/    21.04/    21.31/    21.49/   
                                              /         /     0.48/     0.25/     0.17/     0.38/     0.21/     0.28/     0.37/     0.27/     0.18/   
    Mański Sebastian           NKl        1.08/     1.49/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Eventyr Team Żory                     1.08/     0.41/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kaźmierczak Mateusz        NKl        4.42/     5.13/     8.23/     9.00/    10.04/    10.53/    12.01/    12.29/    13.53/    14.45/    19.43/    21.19/    21.46/    22.38/    23.17/    24.48/   
    Eventyr Team Żory                     4.42/     0.31/     3.10/     0.37/     1.04/     0.49/     1.08/     0.28/     1.24/     0.52/     4.58/     1.36/     0.27/     0.52/     0.39/     1.31/   
                                         25.30/    25.57/    26.54/         /    27.15/    27.59/    28.32/    28.57/    29.55/    30.14/    30.36/   
                                          0.42/     0.27/     0.57/         /         /     0.44/     0.33/     0.25/     0.58/     0.19/     0.22/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35        15.8km    0m 23k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-59      3-31      4-57      5-97      6-63      7-44      8-32      9-65     10-41     11-54     12-98     13-47     14-38     15-62     16-58    
                                      17-40     18-56     19-53     20-45     21-37     22-48     23-100   
  1 Polewka Tomasz                 19.41  0.42/     1.12/     1.48/     2.22/     4.10/     4.34/     5.09/     5.42/     7.08/     7.30/     7.56/     8.48/     9.39/    10.23/    11.38/    13.12/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.42/     0.30/     0.36/     0.34/     1.48/     0.24/     0.35/     0.33/     1.26/     0.22/     0.26/     0.52/     0.51/     0.44/     1.15/     1.34/   
                                         14.07/    15.08/    17.00/    17.45/    19.00/    19.13/    19.24/    19.41/   
                                          0.55/     1.01/     1.52/     0.45/     1.15/     0.13/     0.11/     0.17/   
  2 Lippa Grzegorz                 19.53  0.47/     1.09/     1.54/     2.25/     4.12/     4.35/     5.03/     5.35/     6.56/     7.18/     7.44/     8.48/     9.19/    10.00/    11.15/    12.44/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              0.47/     0.22/     0.45/     0.31/     1.47/     0.23/     0.28/     0.32/     1.21/     0.22/     0.26/     1.04/     0.31/     0.41/     1.15/     1.29/   
                                         13.37/    14.25/    16.02/    18.02/    19.16/    19.30/    19.39/    19.53/   
                                          0.53/     0.48/     1.37/     2.00/     1.14/     0.14/     0.09/     0.14/   
  3 Zdziebło Marcin                24.48  1.15/     1.40/     2.21/     3.16/     7.23/     7.43/     8.24/     8.56/    10.21/    10.53/    12.46/    13.34/    14.06/    14.46/    15.57/    17.49/   
    Eventyr Team Żory                     1.15/     0.25/     0.41/     0.55/     4.07/     0.20/     0.41/     0.32/     1.25/     0.32/     1.53/     0.48/     0.32/     0.40/     1.11/     1.52/   
                                         18.37/    20.29/    22.04/    22.46/    24.01/    24.10/    24.31/    24.48/   
                                          0.48/     1.52/     1.35/     0.42/     1.15/     0.09/     0.21/     0.17/   
  4 Masny Krzysztof                25.09  0.41/     0.59/     1.46/     2.31/     4.41/     5.14/     5.47/     6.34/     8.28/     8.52/     9.19/    11.11/    12.00/    12.51/    14.49/    17.01/   
    SKOB Ostrava                          0.41/     0.18/     0.47/     0.45/     2.10/     0.33/     0.33/     0.47/     1.54/     0.24/     0.27/     1.52/     0.49/     0.51/     1.58/     2.12/   
                                         18.23/    19.35/    21.59/    22.49/    24.27/    24.39/    24.53/    25.09/   
                                          1.22/     1.12/     2.24/     0.50/     1.38/     0.12/     0.14/     0.16/   
  5 Stanny Jakub                   25.34  1.24/     1.55/     2.38/     4.08/     7.21/     7.55/     8.30/     9.14/    10.48/    11.10/    11.40/    13.00/    14.03/    14.48/    16.48/    18.43/   
    SDG Bładnice Dolne                    1.24/     0.31/     0.43/     1.30/     3.13/     0.34/     0.35/     0.44/     1.34/     0.22/     0.30/     1.20/     1.03/     0.45/     2.00/     1.55/   
                                         19.49/    20.59/    22.56/    23.32/    24.48/    25.03/    25.18/    25.34/   
                                          1.06/     1.10/     1.57/     0.36/     1.16/     0.15/     0.15/     0.16/   
  6 Żmij Jacek                     26.19  0.45/     1.06/     1.56/     2.37/     4.50/     5.22/     6.08/     6.49/     8.37/     9.07/     9.42/    11.59/    12.47/    13.41/    15.29/    17.50/   
    Indywidulanie                         0.45/     0.21/     0.50/     0.41/     2.13/     0.32/     0.46/     0.41/     1.48/     0.30/     0.35/     2.17/     0.48/     0.54/     1.48/     2.21/   
                                         19.10/    20.09/    22.32/    24.00/    25.25/    25.39/    26.02/    26.19/   
                                          1.20/     0.59/     2.23/     1.28/     1.25/     0.14/     0.23/     0.17/   
  7 Lewandowski Piotr              27.32  1.42/     2.03/     2.59/     3.48/     6.29/     7.16/     7.54/     8.35/    11.35/    12.09/    12.45/    13.33/    14.17/    15.03/    16.38/    19.48/   
    ATZ Racibórz                          1.42/     0.21/     0.56/     0.49/     2.41/     0.47/     0.38/     0.41/     3.00/     0.34/     0.36/     0.48/     0.44/     0.46/     1.35/     3.10/   
                                         20.56/    21.56/    24.25/    25.04/    26.39/    26.55/    27.09/    27.32/   
                                          1.08/     1.00/     2.29/     0.39/     1.35/     0.16/     0.14/     0.23/   
  8 Bodzek Krzysztof               28.10  0.52/     1.24/     2.01/     2.41/     4.47/     5.17/     5.53/     6.35/     9.34/    10.00/    11.15/    12.51/    13.35/    14.31/    19.23/    21.06/   
    Bielsko-Biała O-Team                  0.52/     0.32/     0.37/     0.40/     2.06/     0.30/     0.36/     0.42/     2.59/     0.26/     1.15/     1.36/     0.44/     0.56/     4.52/     1.43/   
                                         22.10/    23.26/    25.39/    26.16/    27.28/    27.46/    27.57/    28.10/   
                                          1.04/     1.16/     2.13/     0.37/     1.12/     0.18/     0.11/     0.13/   
  9 Kubicki Grzegorz               33.13  1.01/     1.40/     2.25/     3.15/     9.03/     9.32/    10.23/    11.19/    13.00/    13.29/    14.08/    15.44/    16.39/    17.53/    19.55/    22.26/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.01/     0.39/     0.45/     0.50/     5.48/     0.29/     0.51/     0.56/     1.41/     0.29/     0.39/     1.36/     0.55/     1.14/     2.02/     2.31/   
                                         24.06/    26.08/    29.06/    30.12/    31.59/    32.19/    32.57/    33.13/   
                                          1.40/     2.02/     2.58/     1.06/     1.47/     0.20/     0.38/     0.16/   
 10 Milik Aleksander               35.22  2.16/     3.26/     4.15/     5.12/     8.02/     8.43/     9.37/    10.34/    12.54/    13.33/    14.53/    16.29/    18.18/    19.48/    21.48/    24.58/   
    UKS Trójka Mikołów                    2.16/     1.10/     0.49/     0.57/     2.50/     0.41/     0.54/     0.57/     2.20/     0.39/     1.20/     1.36/     1.49/     1.30/     2.00/     3.10/   
                                         26.35/    27.56/    31.15/    32.19/    34.33/    34.49/    35.01/    35.22/   
                                          1.37/     1.21/     3.19/     1.04/     2.14/     0.16/     0.12/     0.21/   
 11 Matula Pavel                   35.25  1.44/     2.14/     3.12/     4.19/     7.12/     7.41/    11.38/    12.32/    14.30/    14.57/    15.48/    17.39/    18.40/    19.38/    21.43/    25.20/   
    SKOB Frýdek - Místek                  1.44/     0.30/     0.58/     1.07/     2.53/     0.29/     3.57/     0.54/     1.58/     0.27/     0.51/     1.51/     1.01/     0.58/     2.05/     3.37/   
                                         26.50/    28.08/    30.44/    31.58/    34.23/    34.40/    35.03/    35.25/   
                                          1.30/     1.18/     2.36/     1.14/     2.25/     0.17/     0.23/     0.22/   
 12 Bjolek Lukáš                   36.32  1.17/     1.58/     2.56/     3.57/     7.26/     8.02/     8.56/     9.46/    14.03/    14.30/    15.09/    16.22/    17.31/    18.42/    20.57/    24.07/   
    SKOB Frýdek - Místek                  1.17/     0.41/     0.58/     1.01/     3.29/     0.36/     0.54/     0.50/     4.17/     0.27/     0.39/     1.13/     1.09/     1.11/     2.15/     3.10/   
                                         25.47/    28.06/    31.57/    33.10/    35.30/    35.46/    36.09/    36.32/   
                                          1.40/     2.19/     3.51/     1.13/     2.20/     0.16/     0.23/     0.23/   
    Tomanek Artur              NKl        0.57/     1.18/     1.56/     2.40/     4.36/     5.03/     5.34/     6.10/         /     7.36/     8.10/     8.57/     9.39/    10.21/    11.43/    13.17/   
    Skrbeńsko Team                        0.57/     0.21/     0.38/     0.44/     1.56/     0.27/     0.31/     0.36/         /         /     0.34/     0.47/     0.42/     0.42/     1.22/     1.34/   
                                         14.28/    15.39/    17.39/    18.37/    19.53/    20.09/    20.22/    20.36/   
                                          1.11/     1.11/     2.00/     0.58/     1.16/     0.16/     0.13/     0.14/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45        11.0km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-41      3-57      4-31      5-59      6-97      7-63      8-44      9-32     10-65     11-98     12-62     13-53     14-45     15-37     16-48    
                                      17-100   
  1 Navrátil Rostislav             15.35  1.01/     1.47/     2.59/     3.35/     4.22/     5.43/     6.11/     6.37/     7.16/     8.42/    10.14/    12.03/    13.04/    13.45/    14.48/    15.06/   
    TJ TŽ Třinec                          1.01/     0.46/     1.12/     0.36/     0.47/     1.21/     0.28/     0.26/     0.39/     1.26/     1.32/     1.49/     1.01/     0.41/     1.03/     0.18/   
                                         15.18/    15.35/   
                                          0.12/     0.17/   
  2 Porada Robert                  17.32  0.53/     1.38/     2.51/     3.37/     4.52/     6.15/     6.42/     7.12/     7.57/     9.30/    11.23/    13.25/    14.20/    15.11/    16.33/    16.50/   
    UKS Reflex Rybnik                     0.53/     0.45/     1.13/     0.46/     1.15/     1.23/     0.27/     0.30/     0.45/     1.33/     1.53/     2.02/     0.55/     0.51/     1.22/     0.17/   
                                         17.16/    17.32/   
                                          0.26/     0.16/   
  3 Skorupa Stanisław              19.09  0.57/     1.46/     3.30/     4.13/     5.45/     7.09/     7.41/     8.49/     9.30/    11.08/    13.10/    15.26/    16.19/    16.58/    18.11/    18.22/   
    MUKS Gliwice                          0.57/     0.49/     1.44/     0.43/     1.32/     1.24/     0.32/     1.08/     0.41/     1.38/     2.02/     2.16/     0.53/     0.39/     1.13/     0.11/   
                                         18.52/    19.09/   
                                          0.30/     0.17/   
  4 Forystek Józef                 21.16  1.15/     2.00/     3.35/     4.18/     5.25/     7.01/     7.24/    10.16/    10.47/    12.45/    14.56/    17.19/    18.12/    18.51/    20.06/    20.17/   
    WKS Wawel Kraków                      1.15/     0.45/     1.35/     0.43/     1.07/     1.36/     0.23/     2.52/     0.31/     1.58/     2.11/     2.23/     0.53/     0.39/     1.15/     0.11/   
                                         21.01/    21.16/   
                                          0.44/     0.15/   
  5 Hyjek Adam                     24.42  1.28/     2.40/     4.33/     5.30/     6.32/     9.12/     9.53/    10.49/    11.37/    14.12/    16.54/    19.47/    20.57/    21.43/    23.38/    24.07/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.28/     1.12/     1.53/     0.57/     1.02/     2.40/     0.41/     0.56/     0.48/     2.35/     2.42/     2.53/     1.10/     0.46/     1.55/     0.29/   
                                         24.22/    24.42/   
                                          0.15/     0.20/   
  6 Oleszek Maciej                 31.59  1.58/     3.26/     5.22/     6.40/    10.19/    14.16/    15.11/    16.08/    17.10/    19.42/    22.05/    26.23/    27.39/    28.52/    30.48/    31.08/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.58/     1.28/     1.56/     1.18/     3.39/     3.57/     0.55/     0.57/     1.02/     2.32/     2.23/     4.18/     1.16/     1.13/     1.56/     0.20/   
                                         31.26/    31.59/   
                                          0.18/     0.33/   
  7 Rýc-Bednář René                33.54  2.00/     3.05/     8.30/     9.22/    10.55/    13.38/    14.16/    15.15/    16.06/    18.43/    22.15/    27.54/    29.21/    30.33/    32.57/    33.17/   
    SKOB Ostrava                          2.00/     1.05/     5.25/     0.52/     1.33/     2.43/     0.38/     0.59/     0.51/     2.37/     3.32/     5.39/     1.27/     1.12/     2.24/     0.20/   
                                         33.33/    33.54/   
                                          0.16/     0.21/   
  8 Chudík Michael                 39.47  8.37/     9.45/    11.33/    12.41/    14.12/    16.50/    17.35/    21.38/    22.42/    24.43/    29.19/    33.37/    35.27/    36.16/    38.45/    38.59/   
    SKOB Frýdek - Místek                  8.37/     1.08/     1.48/     1.08/     1.31/     2.38/     0.45/     4.03/     1.04/     2.01/     4.36/     4.18/     1.50/     0.49/     2.29/     0.14/   
                                         39.13/    39.47/   
                                          0.14/     0.34/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55        11.7km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-60      3-97      4-63      5-44      6-32      7-65      8-59      9-55     10-31     11-57     12-61     13-47     14-98     15-54     16-62    
                                      17-37     18-100   
  1 Wojarski Krzyszto              15.55  1.12/     1.32/     2.27/     2.57/     3.32/     4.14/     5.46/     6.47/     7.07/     7.37/     8.16/     9.08/    10.11/    10.57/    12.08/    13.29/   
    Bielsko-Biała O-Team                  1.12/     0.20/     0.55/     0.30/     0.35/     0.42/     1.32/     1.01/     0.20/     0.30/     0.39/     0.52/     1.03/     0.46/     1.11/     1.21/   
                                         14.58/    15.37/    15.55/   
                                          1.29/     0.39/     0.18/   
  2 Petr Václav                    19.48  1.28/     2.01/     3.24/     3.56/     4.32/     5.26/     7.14/     8.45/     9.15/     9.44/    10.42/    12.04/    13.05/    14.04/    15.49/    17.22/   
    SKOB Ostrava                          1.28/     0.33/     1.23/     0.32/     0.36/     0.54/     1.48/     1.31/     0.30/     0.29/     0.58/     1.22/     1.01/     0.59/     1.45/     1.33/   
                                         19.09/    19.32/    19.48/   
                                          1.47/     0.23/     0.16/   
  3 Mutina Vlastimil               21.12  1.40/     2.06/     3.27/     4.06/     4.58/     5.57/     8.08/     9.31/    10.00/    10.43/    11.43/    13.00/    14.21/    15.27/    17.27/    18.32/   
    SKOB Frýdek - Místek                  1.40/     0.26/     1.21/     0.39/     0.52/     0.59/     2.11/     1.23/     0.29/     0.43/     1.00/     1.17/     1.21/     1.06/     2.00/     1.05/   
                                         20.21/    20.47/    21.12/   
                                          1.49/     0.26/     0.25/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN       12.3km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-59      3-61      4-32      5-44      6-63      7-97      8-65      9-62     10-54     11-60     12-41     13-38     14-47     15-98     16-48    
                                      17-37     18-100   
  1 Kohoutek Milan                 20.49  4.38/     5.52/     6.21/     7.58/     8.53/     9.26/    11.47/    13.16/    14.38/    16.10/    16.50/    17.07/    18.01/    18.36/    19.27/    20.04/   
    Indywidulanie                         4.38/     1.14/     0.29/     1.37/     0.55/     0.33/     2.21/     1.29/     1.22/     1.32/     0.40/     0.17/     0.54/     0.35/     0.51/     0.37/   
                                         20.18/    20.33/    20.49/   
                                          0.14/     0.15/     0.16/   
  2 Fišer Daniel                   29.28 15.47/    16.45/    17.06/    19.08/    19.44/    20.09/    20.44/    21.39/    23.40/    24.50/    25.23/    25.43/    26.53/    27.24/    28.13/    28.42/   
    SKOB Frýdek - Místek                 15.47/     0.58/     0.21/     2.02/     0.36/     0.25/     0.35/     0.55/     2.01/     1.10/     0.33/     0.20/     1.10/     0.31/     0.49/     0.29/   
                                         28.57/    29.13/    29.28/   
                                          0.15/     0.16/     0.15/   
  3 Nováková Lenka                 29.43  4.38/     6.42/     7.07/    10.27/    12.20/    13.09/    14.48/    17.38/    19.05/    20.31/    21.16/    21.40/    24.30/    25.52/    27.30/    28.12/   
    SKOB Frýdek - Místek                  4.38/     2.04/     0.25/     3.20/     1.53/     0.49/     1.39/     2.50/     1.27/     1.26/     0.45/     0.24/     2.50/     1.22/     1.38/     0.42/   
                                         28.55/    29.21/    29.43/   
                                          0.43/     0.26/     0.22/   
  4 Matloch Aleš                   38.10  6.23/    10.38/    11.26/    14.16/    15.21/    16.01/    17.18/    28.05/    30.14/    31.30/    33.06/    33.22/    34.08/    34.48/    36.08/    37.09/   
    SKOB Frýdek - Místek                  6.23/     4.15/     0.48/     2.50/     1.05/     0.40/     1.17/    10.47/     2.09/     1.16/     1.36/     0.16/     0.46/     0.40/     1.20/     1.01/   
                                         37.27/    37.53/    38.10/   
                                          0.18/     0.26/     0.17/   
  5 Vavříková Iveta                42.12  6.42/     9.01/     9.38/    16.52/    17.50/    19.42/    21.13/    30.37/    32.39/    34.19/    34.54/    35.24/    37.48/    38.35/    39.56/    40.37/   
    SKOB Ostrava                          6.42/     2.19/     0.37/     7.14/     0.58/     1.52/     1.31/     9.24/     2.02/     1.40/     0.35/     0.30/     2.24/     0.47/     1.21/     0.41/   
                                         41.26/    41.51/    42.12/   
                                          0.49/     0.25/     0.21/   
  6 Tomanek Krzysztof              51.56 35.59/    36.54/    37.24/    39.23/    40.08/    40.46/    41.23/    42.21/    43.38/    45.38/    46.14/    47.02/    47.55/    48.28/    50.35/    51.05/   
    Skrbeńsko Team                       35.59/     0.55/     0.30/     1.59/     0.45/     0.38/     0.37/     0.58/     1.17/     2.00/     0.36/     0.48/     0.53/     0.33/     2.07/     0.30/   
                                         51.22/    51.42/    51.56/   
                                          0.17/     0.20/     0.14/   
  7 Kubicka Gizela                 58.34  9.33/    11.03/    11.25/    16.20/    17.58/    18.35/    19.22/    33.15/    47.07/    49.12/    49.48/    50.19/    53.42/    54.51/    55.47/    57.07/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              9.33/     1.30/     0.22/     4.55/     1.38/     0.37/     0.47/    13.53/    13.52/     2.05/     0.36/     0.31/     3.23/     1.09/     0.56/     1.20/   
                                         57.36/    58.13/    58.34/   
                                          0.29/     0.37/     0.21/   
    Tomanek Beata              NKl        8.22/     9.33/     9.54/    12.18/    13.10/    13.52/    14.49/    16.52/    19.07/    22.47/    23.38/         /    24.47/    26.03/    27.33/    28.29/   
    Skrbeńsko Team                        8.22/     1.11/     0.21/     2.24/     0.52/     0.42/     0.57/     2.03/     2.15/     3.40/     0.51/         /         /     1.16/     1.30/     0.56/   
                                         28.55/    29.27/    29.55/   
                                          0.26/     0.32/     0.28/   
    Caniboł Michał             NKl        5.31/     6.25/     6.56/     8.54/     9.40/    10.18/    10.55/    11.59/    13.15/    15.09/    16.08/    16.43/    17.29/    18.04/    20.07/         /   
    Skrbeńsko Team                        5.31/     0.54/     0.31/     1.58/     0.46/     0.38/     0.37/     1.04/     1.16/     1.54/     0.59/     0.35/     0.46/     0.35/     2.03/         /   
                                         21.04/    21.37/    21.55/   
                                              /     0.33/     0.18/