Kalendarz Euroligi 2018.

termin biegi pakiet nazwa zawodów miejsce zawodów informacje
?.04.2018r.
(piątek-niedziela)
3 mpolska Tajemnice Dolnego Śląska okolice Bolesławca (woj.dolnośląskie)
sprint, middle, klasyk
Wyniki: E1 - E2 - E3 - łączne
28.04.2018r.
(sobota)
1 mczechy X Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska
SILESIA OPEN  2018
Karviná, Černý les (Kraj Morawsko-Śląski)
middle
Wyniki
29.04.2018r.
(niedziela)
1 mczechy Krajský žebříček MSK Zamrklí (Kraj Morawsko-Śląski)
middle
Wyniki
1.05.2018r.
(wtorek)
2 mpolska V EuroMajówka - 2018 Jastrzębie-Zdrój (woj.śląskie)
2 x sprint

Wyniki: E1 - E2 - łączne
3.06.2018r.
(niedziela)
1 mpolska Współpraca-rywalizacja-integracja
Krzyżanowicki Orienteering Południowy
KOP 2018
Tworków (woj.śląskie)
sprint
Wyniki
15-17.06.2018r.
(piątek-niedziela)
3 mczechy Głuchołazy Cup Głuchołazy (woj.opolskie)
Zlate Hory (Hanacka Oblast)
sprint, middle, klasyk
Wyniki: E1 - E2 - E3 - łączne
21.10.2018r.
(niedziela)
1 mpolska II Euroregionalne Mistrzostwa Nauczycieli Jastrzębie-Zdrój (woj.śląskie)
middle lub wydłużony sprint
Wyniki


Ogłaszamy nabór zawodów do Euroligi 2018

Szanowni Koledzy, organizatorzy zawodów w biegu na orientację.

Ogłaszamy  nabór zawodów do XI Edycji Euroregionalnej Ligi BnO 2018. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31.01.2018r.. Aplikacje proszę przesyłać na adres koordynatorów: w Polsce -  rafal@mastela.pl, w Czechach - LBjolek@seznam.cz


Aby Wasze zawody znalazły się w kalendarzu Euroligi na 2018, muszą zostać spełnione poniższe warunki:

  1. Wasze zawody muszą być rozgrywane w Euroregionie na terenie któregoś z województw graniczących z Republiką Czeską (jeśli są rozgrywane w Polsce) lub analogicznych Euroregionach graniczących z Polską (jeśli są organizowane w Rapublice Czeskiej). Zawody mogą być również rozgrywane na terenie przyległym do Euroregionu, w zasięgu działania Funduszu Mikroprojektów.
  2. Termin Waszych zawodów nie może pokrywać się z terminem już zaakceptowanych i opublikowanych imprez, których wykaz znajduje się poniżej.
  3. W Waszych zawodach, w kategoriach masters (weteranów) powinny znaleźć się kategorie KM35, KM45, KM55, M65
  4. Zwalniacie z opłaty startowej najlepszych zawodników z kategorii K21 i M21 klasyfikacji generalnej Euroligi 2017 (koszt przygotowania materiałów startowych dla tych zawodników jest jedynym kosztem ponoszonym przez Was w związku z udziałem w Eurolidze).

    Jesteśmy otwarci na każdą imprezę, od zawodów lokalnych po zawody rangi CTZ. W przypadku większej niż 20 liczby zgłoszonych biegów nastąpi redukcja zaliczanych etapów z imprez wielodniowych.

Kalendarz Euroligi 2017.

termin biegi pakiet nazwa zawodów miejsce zawodów informacje
25.03.2017r.
(sobota)
1 mczechy Krajský žebříček MSK Horní Domaslavice
 
(kraj morawsko-śląski)
middle
Stránky závoduPolohaRozpis  regulamin po polsku: tutaj
wyniki
25.03.2017r.
(sobota)
1 mczechy Krajský žebříček MSK Řečiště Morávy - Nižní Lhoty 
(kraj morawsko-śląski)
nocny
Stránky závoduPolohaRozpis regulamin po polsku: tutaj
wyniki
8.04.2017r.
(sobota)
2 mpolska XI Grand Prix Lotna Zdzieszowice (woj.opolskie)
sprint, middle (miejski)
Rozpis      Foto 
Wyniki:  E1 E2 łączne
1.05.2017r.
(poniedziałek)
2 mpolska IV EuroMajówka - 2017 Jastrzębie-Zdrój (woj.śląskie)
2 x sprint
Rozpis      Foto z zakończenia  
Wyniki: E1 - E2 - łączne
Międzyczasy: E1 - E2
16.09.2017r.
(sobota)
2 mpolska Mistrzostwa Śląska Rybnik (woj.śląskie)
sprint, middle
sprint: Stránky závodu
middle: Stránky závodu
Wyniki i międzyczasy na w/w stronach.
30.09.2017r.
(sobota)
1 mczechy Krajský žebříček MSK Prstná (kraj morawsko-śląski)
klasyk
Stránky závodu
Wyniki i międzyczasy na w/w stronie.
Ranking Euroligi po 9 biegach: tutaj
14.10.2017r.
(sobota)
1 mpolska I Euroregionalne Mistrzostwa Nauczycieli Jastrzębie-Zdrój (woj.śląskie)
middle
Stránky závodu
Wyniki i międzyczasy na w/w stronie.

Kalendarz Euroligi 2016.

termin biegi pakiet   - nazwa zawodów miejsce zawodów informacje
9-10.04.2016r.
(sobota-niedziela)
2 mpolska Tajemnice Dolnego Śląska Złotoryja, Wilków  (woj.dolnośląskie)
sprint, middle

Strona internetowa organizatora zawodów.  Wyniki: E1 - E2

16.04.2016r.
(sobota)
1 mczechy Haná Orienteering Festival
Mistrovství Hanácké oblasti
Ochoz u Konice (kraj ołomuniecki)
klasyk
www.jpg Wyniki: tutaj
30.04.2016r.
(sobota)
1 mczechy Krajský žebříček MSK Ženklava (kraj morawsko-śląski)
klasyk
ORIS Wyniki: tutaj
07.05.2016r.
(sobota)
1 mpolska III EuroMajówka - 2016 Jastrzębie-Zdrój  (woj.śląskie)
sprint

www.jpg Wyniki: tutaj

04.06.2016r.
(sobota)
1 mczechy

Silesia Open 2016 - Krajský žebříček MSK

MIstrzostwa MSKSOB

Bílá - Konečná (kraj morawsko-śląski)
klasyk

www.jpg Wyniki: tutaj

11.06.2016r.
(sobota)
1 mpolska Lato w Studzionce Studzionka (woj.śląskie)
middle


www.jpg  Wyniki: tutaj

25.06.2016r.
(sobota)
1 mpolska Beskidzki Orientcross 2016 Bielsko-Biała (woj.śląskie)
klasyk

www.jpg  Wyniki: tutaj

04.09.2016r.
(niedziela)
1 mczechy Krajský žebříček MSK
Chuchelná (kraj morawsko-śląski)
middle

www.jpg Wyniki: tutaj

10-11.09.2016r.
(sobota-niedziela)
2 mpolska Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientację Raciborowice (woj.dolnośląskie)
sprint, middle
www.jpg Wyniki: E1 - E2
17.09.2016r.
(sobota)
2 mczechy Krajský žebříček MSK Štramberk (kraj morawsko-śląski)
middle + sprint
www.jpg Middle wyniki: tutaj
www.jpg Sprint wyniki:  tutaj
24-25.09.2016r.
(sobota-niedziela)
2 mpolska Mistrzostwa Śląska Gorzyczki, Czyżowice (woj.śląskie)
middle + klasyk
www.jpg Wyniki: middle - klasyk
15.10.2016r.
(sobota)
2 mpolska Grand Prix Lotna Januszkowice, Zdzieszowice (woj.opolskie)
sprint + middle 

www.jpg Wyniki: E1 - E2

22.10.2016r.
(sobota)
2
mpolska
MMM - DLS/LUB/WKP/OPO
Iwiny (woj.dolnośląskie)
klasyk + sprint 
www.jpg Wyniki: klasyk - sprint
23.10.2016r.
(niedziela)
1 mczechy
Novoborský pohár v orientačním běhu 2016
Sosnová u České Lípy (kraj liberecki)
middle
www.jpg Wyniki: tutaj

Kalendarz Euroligi 2015

 

termin biegi pakiet nazwa zawodów miejsce zawodów informacje
29.03.2015r.
(niedziela)
1 mczechy Krajský žebříček MSK Karvina (kraj morawsko-śląski)
klasyk
www info wyniki  
17-19.04.2015r.
(piątek, sobota, niedziela)
3 mpolska Tajemniczy Dolny Śląsk
- szlakiem złota, srebra i miedzi
Złotoryja i okolice (woj.dolnośląskie)
sprint, klasyk, middle
www info Wyniki: E1 - E2 - E3
25.04.2015r.
(sobota)
1 mpolska Mistrzostwa Śląska Pszczyna (woj.śląskie)
sprint
info wyniki międzyczasy
1.05.2015r.
(piątek)
2 mpolska II EuroMajówka - 2015 Jastrzębie-Zdrój, Krostoszowice (woj.śląskie)
sprint, middle
www info
Komunikat techniczny
Wyniki 2015:  E1 - E2 - Łączne
E1 międzyczasy - E2 międzyczasy
16-17.05.2015r. 2 mczechy žebříček B-Morava Visalaje (kraj morawsko-śląski)
klasyk, middle
www  Wyniki: E1: klasyk - E2: middle
13.06.2015r.
(sobota)
1 mczechy Krajský žebříček HO
Mistrostvi Hanácké oblasti
Rejvíz (kraj ołomuniecki)
klasyk

www ORIS - Wyniki

27.06.2015r.
(sobota)
1 mpolska Beskidzki Orientcross Bielsko-Biała (woj.śląskie)
klasyk
info wyniki Międzyczasy
28.06.2015r.
(niedziela)
1 mpolska Lato z Jedynką Studzionka (woj.śląskie)
middle
www info wynikiMiędzyczasy
16-19.07.2015r.
(czwartek-niedziela)
5 mczechy 7. Advanta Cup Teplice nad Metují, Adršpach (kraj hradecki - 4 etapy),
Golińsk
(Polska - woj.dolnośląskie - 1 etap)
sprint, 2 x  przedłużony skalny sprint, klasyk, middle
www wyniki 
3-4.10.2015r.
 (sobota-niedziela)
2 mpolska Dolnośląski Festiwal Biegów na Orientację Niwnice, Raciborowice (woj.dolnośląskie)
klasyk, middle
www info 
10-11.10.2015r.
(sobota-niedziela)
2 mpolska VIII Grand Prix Lotna Zdzieszowice (woj.opolskie)
sprint, klasyk
info
17.10.2015r.
(sobota)
1 mpolska RYBINO XIII Rybnik (woj.śląskie)
middle
info 
komunikat techniczny
lista zgłoszonych zawodników