Wstepne wyniki kategorii                                                                2017-04-08 17:14:38
                                             GRAND PRIX LOTNA
===Miejsko-Gminny OK Zdzieszowice============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wstepne wyniki kategorii           : K10                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KOTŁOWSKA SONIA          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       13.42 0b.PK/1   17.13 0b.PK/2   30.55 0b.PK/1  
  2 KWOCZAŁA EMILIA          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       16.47 0b.PK/2   18.28 0b.PK/3   35.15 0b.PK/2  
  3 KOTŁOWSKA JULIA          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       20.11 0b.PK/5   18.32 0b.PK/4   38.43 0b.PK/3  
  4 KWIATEK MAJA             UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       21.23 2b.PK/9   19.22 0b.PK/5   40.45 2b.PK/4  
  5 NOWICKA ALA              UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       19.30 0b.PK/3   21.16 0b.PK/6   40.46 0b.PK/5  
  6 GIDEL BIANCA             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       19.32 0b.PK/4   21.19 0b.PK/7   40.51 0b.PK/6  
  7 ZAPART JULIA             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       21.11 0b.PK/8   21.37 0b.PK/8   42.48 0b.PK/7  
  8 MYŚLIWIEC ALEKSANDRA     UKS Kometa Gliwice   S28       29.22 0b.PK/11  16.11 0b.PK/1   45.33 0b.PK/8  
  9 WACŁAWEK HANNA           UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       20.32 0b.PK/6   26.55 0b.PK/9   47.27 0b.PK/9  
 10 GIDEL JAGODA             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       20.34 0b.PK/7   27.06 0b.PK/10  47.40 0b.PK/10 
 11 ZIOBROWSKA JULIA         UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       27.27 2b.PK/10  33.12 0b.PK/11  60.39 2b.PK/11 
    PIOTROWSKA KORNELIA      UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO                /    36.22 0b.PK/12           /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KOCHOŃ JULIA             UKS Kometa Gliwice   S28           13.22/1       15.21/4       28.43/1  
  2 Valérie Matulová         SKOB Frýdek-Místek   SKO           19.35/5       15.06/3       34.41/2  
  3 POLEWKA JULIANNA         UKS Kometa Gliwice   S28           13.56/2       21.11/9       35.07/3  
  4 JASIK OLIWIA             UKS Kometa Gliwice   S28           21.09/8       19.19/6       40.28/4  
  5 PIOSZCZYK JULIA          UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           29.27/19      12.03/1       41.30/5  
  6 MILCZAREK JULIA          UKS REFLEX RYBNIK    S51           17.45/3       23.53/12      41.38/6  
  7 PIAŚCIK JOANNA           UKS Kometa Gliwice   S28           19.35/5       24.58/14      44.33/7  
  8 WOJTOWICZ IGA            UKS Kometa Gliwice   S28           24.10/12      24.09/13      48.19/8  
  9 LEUSZ NIKOLA             UKS Kometa Gliwice   S28           25.50/14      23.04/11      48.54/9  
 10 PIETRYKA JULIA           SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           28.58/16      21.52/10      50.50/10 
 11 DZIUBA JUSTYNA           UKS Kometa Gliwice   S28           25.05/13      26.01/16      51.06/11 
 12 STANICZEK LAURA          SPARTA CZYŻOWICE     CZY           18.58/4       32.34/18      51.32/12 
 13 ELSTNER NINA             UKS Kometa Gliwice   S28           27.10/15      25.57/15      53.07/13 
 14 KRAJEWSKA ALEKSANDRA     UKS Kometa Gliwice   S28           36.16/25      21.05/8       57.21/14 
 15 GRUSZKA AMELIA           UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           29.12/18      30.18/17      59.30/15 
 16 JAROSZ OLIWIA            UKS Kometa Gliwice   S28           21.19/9       40.51/22      62.10/16 
 17 MUSIK JULIA              UKS Kometa Gliwice   S28           20.28/7       43.00/24      63.28/17 
 18 SZCZĘCH LAURA            SPARTA CZYŻOWICE     CZY           32.21/22      36.57/19      69.18/18 
 19 PIJAR MAJA               UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           23.52/11      48.22/26      72.14/19 
 20 KAMPA MAGDALENA          UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           33.14/23      39.15/20      72.29/20 
 21 KOCZY OLIWIA             SPARTA CZYŻOWICE     CZY           36.26/26      41.30/23      77.56/21 
 22 MALICKA NATALIA          UKS Kometa Gliwice   S28           30.08/20      47.54/25      78.02/22 
 23 JAŃCZAK LENA             UKS Kometa Gliwice   S28           38.28/27      40.32/21      79.00/23 
 24 KLOC MELANIA             UKS Kometa Gliwice   S28           35.01/24      58.08/27      93.09/24 
    ŻÓŁKIEWICZ AGNIESZKA     UKS Kometa Gliwice   S28       NKl      /        12.17/2   NKl      /   
    BOŻEK WIKTORIA           SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17       NKl      /        15.59/5   NKl      /   
    FLOREK AGATA             SPARTA CZYŻOWICE     CZY       NKl      /        20.53/7   NKl      /   
    Veronika Fišerová        SKOB Frýdek-Místek   SKO           29.02/17           /             /   
    SAWICKA MICHALINA        UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           21.46/10           /             /   
    GĄBEK GABRIELA           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           30.19/21           /             /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 ŁUKASIK ALEKSANDRA       UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           13.34/2       13.07/1       26.41/1  
  2 OLEŚNIEWICZ NINA         LUKS AZYMEK          AZY           12.48/1       14.47/3       27.35/2  
  3 CZAPSKA WIKTORIA         UKS Kometa Gliwice   S28           14.28/3       14.09/2       28.37/3  
  4 STUDENT DOMINIKA         SPARTA CZYŻOWICE     CZY           15.35/4       16.53/6       32.28/4  
  5 BURAK NATALIA            UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           16.18/5       17.32/7       33.50/5  
  6 MAŃKA AGATA              STUDZIONKA           STU           18.17/7       16.34/5       34.51/6  
  7 TOMANEK MAGDA            STUDZIONKA           STU           17.18/6       21.18/11      38.36/7  
  8 STAJER MAŁGORZATA        SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           21.04/8       20.17/8       41.21/8  
  9 GOLENIA JULIA            UKS Kometa Gliwice   S28           21.05/9       20.29/9       41.34/9  
 10 GÓROWICZ MARTYNA         STUDZIONKA           STU           28.19/11      16.25/4       44.44/10 
 11 PAWLICA JULIA            UKS Kometa Gliwice   S28           41.16/13      28.27/12      69.43/11 
 12 SZUMIAŁ KATARZYNA        SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           37.24/12      35.14/13      72.38/12 
    MURAS DOMINIKA           UKS REFLEX RYBNIK    S51                /    NKl      /    NKl      /   
    KOTŁOWSKA ALEKSANDRA     UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       NKl      /             /    NKl      /   
    KUPNY WERONIKA           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT                /        20.57/10           /   
    CZEKAŁA OLIWIA           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           22.46/10           /             /   
    Szczuka Martyna          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       NKl      /                               
 
Wstepne wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 NYGA JULIA               UKS Kometa Gliwice   S28           18.26/2       24.11/1       42.37/1  
  2 DAMMFELD KAROLINA        LUKS AZYMEK          AZY           17.48/1       26.03/2       43.51/2  
  3 SOBEL NATALIA            UKS Kometa Gliwice   S28           18.31/3       27.42/4       46.13/3  
  4 BARTOŃ NATALIA           UKS Kometa Gliwice   S28           21.10/7       26.30/3       47.40/4  
  5 PŁOCHARSKA ALEKSANDRA    UKS REFLEX RYBNIK    S51           19.34/5       31.09/5       50.43/5  
  6 OGRODNIK MAGDALENA       LUKS AZYMEK          AZY           20.54/6       38.14/6       59.08/6  
  7 ŁAKOMSKA ALEKSANDRA      LUKS AZYMEK          AZY           19.13/4       42.17/9       61.30/7  
  8 GRZESŁO KORNELIA         UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           22.21/9       39.21/8       61.42/8  
  9 PŁOCHARSKA MAŁGORZATA    UKS REFLEX RYBNIK    S51           21.32/8       43.59/10      65.31/9  
 10 KONCKA LAURA             UKS REFLEX RYBNIK    S51           28.32/10      39.11/7       67.43/10 
    Szczuka Martyna          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT                         46.07/11           /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : K18                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 JURCZYK MARTA            SPARTA CZYŻOWICE     CZY           18.31/1       31.07/2       49.38/1  
  2 MAŃKA KLAUDIA            STUDZIONKA           STU           23.58/3       30.08/1       54.06/2  
  3 ŁABUDA WIKTORIA          UKS Kometa Gliwice   S28           22.32/2       32.00/3       54.32/3  
 
Wstepne wyniki kategorii           : K20/21                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KOST ALEKSANDRA          STUDZIONKA           STU           20.06/1       36.48/1       56.54/1  
 
Wstepne wyniki kategorii           : K35                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 MARSZAŁEK MARIA          STUDZIONKA           STU           18.30/1       28.58/1       47.28/1  
  2 Pavla Chudíková          SKOB Frýdek-Místek   SKO           20.17/2       30.19/2       50.36/2  
  3 Iveta Fišerová           SKOB Frýdek-Místek   SKO           26.59/3       48.14/3       75.13/3  
 
Wstepne wyniki kategorii           : K45+                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 POLEWKA BEATA            UKS Kometa Gliwice   S28           21.58/1       31.18/1       53.16/1  
  2 BOGACKA-JAROSZEK ANNA    TEAM 360' WARSZAWA   360           24.14/3       33.14/2       57.28/2  
  3 SYRYJCZYK MARTA          UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           23.00/2       43.41/4       66.41/3  
  4 ZIOBROWSKA SYLWIA        UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           27.03/4       41.43/3       68.46/4  
  5 KWIATEK ALEKSANDRA       UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           27.32/5       45.50/5       73.22/5  
    PIJAK KAROLINA           UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       NKl      /        47.44/6   NKl      /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : KM10R                     1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 PAŁUBSKI TOMASZ          LUKS AZYMEK          AZY       12.43 0b.PK/1   18.23 0b.PK/1   31.06 0b.PK/1  
  2 HYLA NATALIA             LUKS AZYMEK          AZY       14.30 0b.PK/2   20.20 0b.PK/3   34.50 0b.PK/2  
  3 CHUCHERKO DOMINIKA       UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       16.18 0b.PK/3   21.49 0b.PK/5   38.07 0b.PK/3  
  4 MARSZAŁEK DAWID          STUDZIONKA           STU       16.57 0b.PK/4   21.31 0b.PK/4   38.28 0b.PK/4  
  5 KLAPUCH JASMIN           SPARTA CZYŻOWICE     CZY       30.38 0b.PK/7   36.00 0b.PK/6   66.38 0b.PK/5  
  6 PAWLICZEK MARTA          SPARTA CZYŻOWICE     CZY       26.45 0b.PK/6   51.02 0b.PK/7   77.47 0b.PK/6  
  7 KOCUR ALEKSANDRA         SPARTA CZYŻOWICE     CZY       33.06 0b.PK/8   55.11 0b.PK/8   88.17 0b.PK/7  
    PIOTROWSKI SZYMON        UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO                /    20.03 0b.PK/2            /   
    SPENDEL N., CHROBAK A.   UKS REFLEX RYBNIK    S51       23.44 0b.PK/5            /             /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : M10                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 DAMMFELD ADAM            UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       17.50 0b.PK/1   16.30 0b.PK/1   34.20 0b.PK/1  
  2 PAŁUBSKI WOJTEK          LUKS AZYMEK          AZY       26.53 0b.PK/3   19.05 0b.PK/2   45.58 0b.PK/2  
  3 WOŹNIAK WOJCIECH         UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       24.09 0b.PK/2   32.13 0b.PK/3   56.22 0b.PK/3  
  4 GIMIŃSKI DAWID           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       28.28 1b.PK/4   38.51 0b.PK/7   67.19 1b.PK/4  
  5 PROCHON FILIP            UKS Kometa Gliwice   S28       34.10 0b.PK/6   34.53 0b.PK/5   69.03 0b.PK/5  
  6 CZOK TEODOR              UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       45.02 0b.PK/7   37.32 0b.PK/6   82.34 0b.PK/6  
  7 NIEWIADOMSKI KAROL       LUKS AZYMEK          AZY       28.49 0b.PK/5   73.58 0b.PK/8  102.47 0b.PK/7  
    ŁUKASIK SZUMON           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT                /    33.38 0b.PK/4            /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 MARSZAŁEK PATRYK         UKS Kometa Gliwice   S28           11.14/1       13.24/1       24.38/1  
  2 Jan Bjolek               SKOB Frýdek-Místek   SKO           12.11/2       14.53/2       27.04/2  
  3 SARNA BARTOSZ            SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           17.12/5       16.31/4       33.43/3  
  4 JADCZYK MIKOŁAJ          UKS Kometa Gliwice   S28           15.39/3       18.57/6       34.36/4  
  5 BURAK ŁUKASZ             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           19.00/7       15.51/3       34.51/5  
  6 Martin Chudik            SKOB Frýdek-Místek   SKO           16.55/4       20.18/7       37.13/6  
  7 BOROWSKI DOMINIK         UKS Kometa Gliwice   S28           21.10/8       21.37/8       42.47/7  
  8 SÓWKA KAROL              SPARTA CZYŻOWICE     CZY           18.31/6       28.25/12      46.56/8  
  9 CZOK KLEMENS             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           27.09/11      21.40/9       48.49/9  
 10 PRÓCHNIAK KEVIN          UKS Kometa Gliwice   S28           24.49/10      29.40/13      54.29/10 
 11 KLOC OLAF                UKS Kometa Gliwice   S28           34.46/15      22.29/10      57.15/11 
 12 WERNER DAWID             UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           31.06/12      33.41/14      64.47/12 
 13 ŁABUDA MATEUSZ           UKS Kometa Gliwice   S28           39.45/16      27.42/11      67.27/13 
 14 GRABIŃSKI PAWEŁ          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           31.09/13      36.26/15      67.35/14 
 15 PACHAŁKO MATEUSZ         SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           41.03/17      55.40/16      96.43/15 
    PYTLARSKI DAWID          UKS Kometa Gliwice   S28       NKl      /        18.35/5   NKl      /   
    KOŁATEK RADOSŁAW         SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           31.43/14  NKl      /    NKl      /   
    LUKANEK NATAN            SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           21.11/9   NKl      /    NKl      /   
    WZIĘTEK KAMIL            SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17       NKl      /        57.35/17  NKl      /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Michal Bjolek            SKOB Frýdek-Místek   SKO           14.04/1       15.15/1       29.19/1  
  2 TOWAREK MICHAŁ           UKS Kometa Gliwice   S28           14.26/3       17.23/2       31.49/2  
  3 KOŁODZIEJCZYK BARTŁOMIEJ UKS Kometa Gliwice   S28           15.01/4       17.34/3       32.35/3  
  4 SKOWRON WOJCIECH         UKS Kometa Gliwice   S28           15.54/5       18.38/4       34.32/4  
  5 KOCHAŃSKI JAKUB          UKS Kometa Gliwice   S28           16.18/6       21.56/5       38.14/5  
  6 JACHEĆ TOMASZ            UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           16.51/7       23.23/6       40.14/6  
  7 KUBICKI JAKUB            LUKS AZYMEK          AZY           17.04/8       23.49/8       40.53/7  
  8 BIEŃKO MARCEL            UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           18.07/9       23.27/7       41.34/8  
  9 PRAWDZIUK TOMASZ         UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           19.25/10      25.06/10      44.31/9  
 10 SZABAT SZYMON            UKS Kometa Gliwice   S28           21.24/11      25.56/12      47.20/10 
 11 ZAPART PATRYK            UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           22.15/12      28.31/14      50.46/11 
 12 KOBIELSKI WŁADYSŁAW      UKS Kometa Gliwice   S28           26.12/15      25.41/11      51.53/12 
 13 PIJAR JAKUB              UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           27.44/16      24.25/9       52.09/13 
 14 STANICZEK JAKUB          SPARTA CZYŻOWICE     CZY           30.37/17      26.45/13      57.22/14 
 15 PUDEŁKO JAKUB            STUDZIONKA           STU           32.18/20      28.46/15      61.04/15 
 16 GAZDA MATEUSZ            SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           25.49/14      37.01/17      62.50/16 
 17 DZIEDZINA BARTŁOMIEJ     UKS REFLEX RYBNIK    S51           22.26/13      45.53/19      68.19/17 
 18 TURSKI DARIUSZ           SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           31.30/19      41.57/18      73.27/18 
 19 PODGÓRNY DANIEL          UKS Kometa Gliwice   S28           46.04/23      34.09/16      80.13/19 
 20 BOCHYŃSKI PAWEŁ          UKS Kometa Gliwice   S28           34.36/21      49.18/20      83.54/20 
    KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ     UKS Kometa Gliwice   S28           14.09/2   NKl      /    NKl      /   
    SKWAREK FILIP            UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           30.43/18  NKl      /    NKl      /   
    TYLEK MATEUSZ            UKS Kometa Gliwice   S28           37.20/22           /             /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KUCHARCZYK JAKUB         UKS Kometa Gliwice   S28           15.15/1       21.12/1       36.27/1  
  2 SIKORSKI MARCIN          LUKS AZYMEK          AZY           16.26/2       21.52/2       38.18/2  
  3 WOŹNIAK MACIEJ           LUKS AZYMEK          AZY           17.43/6       22.02/3       39.45/3  
  4 HYLA DAMIAN              LUKS AZYMEK          AZY           17.39/4       22.40/4       40.19/4  
  5 BARON DAWID              UKS Kometa Gliwice   S28           17.16/3       23.11/5       40.27/5  
  6 BUŁAWA FILIP             UKS Kometa Gliwice   S28           17.42/5       24.36/6       42.18/6  
  7 SKOCZYKŁODA BARTOSZ      UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           18.27/7       26.50/7       45.17/7  
  8 KUKLA BARTOSZ            UKS Kometa Gliwice   S28           19.17/8       27.35/8       46.52/8  
  9 MURAS DAWID              UKS REFLEX RYBNIK    S51           19.34/9       28.07/9       47.41/9  
 10 KAMPA ŁUKASZ             UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           22.50/10      30.44/11      53.34/10 
 11 KOŁECZKO BŁAŻEJ          INDYWIDUALNIE        IND           23.20/11      30.44/11      54.04/11 
 12 ĆMOK MIKOŁAJ             UKS REFLEX RYBNIK    S51           28.44/18      32.16/13      61.00/12 
 13 OBSTOJ PIOTR             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           26.21/13      35.28/14      61.49/13 
 14 STOLARCZYK PATRYK        UKS REFLEX RYBNIK    S51           32.44/20      29.20/10      62.04/14 
 15 RADZIEWICZ HENRYK        STUDZIONKA           STU           28.21/17      35.55/15      64.16/15 
 16 GIDEL SAMUEL             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           25.41/12      40.09/18      65.50/16 
 17 WODECKI KONRAD           GIMNAZJUM 8 JASTRZĘB GI8           27.26/14      38.40/17      66.06/17 
 18 KOZAK FILIP              UKS REFLEX RYBNIK    S51           29.25/19      37.58/16      67.23/18 
 19 DĄBROWSKI KACPER         GIMNAZJUM 8 JASTRZĘB GI8           28.15/16      45.08/19      73.23/19 
 20 FILUSZ SZYMON            UKS REFLEX RYBNIK    S51           27.29/15      48.15/20      75.44/20 
 
Wstepne wyniki kategorii           : M18                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 PIENIAK KRYSTIAN         UKS Kometa Gliwice   S28           20.11/2       27.06/1       47.17/1  
  2 KOŁECZKO BARTOSZ         INDYWIDUALNIE        IND           21.58/3       36.26/2       58.24/2  
  3 KRZYSTECZKO MICHAŁ       STUDZIONKA           STU           28.13/4       42.54/3       71.07/3  
    BYRZEK JAN               UKS Kometa Gliwice   S28           16.34/1            /             /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : M20/21                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 SKORUPA PIOTR            LKS GÓRZANKA NAWOJOW NAW           16.02/1       28.50/2       44.52/1  
  2 JAROSZEK JAKUB           TEAM 360' WARSZAWA   360           16.35/2       28.37/1       45.12/2  
 
Wstepne wyniki kategorii           : M35                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 POLEWKA TOMASZ           UKS Kometa Gliwice   S28           17.17/1       25.58/1       43.15/1  
  2 MASTELA RAFAŁ            OB HAVIROV           OBH           18.43/2       28.20/3       47.03/2  
  3 MARKOWSKI MARCIN         UKS Kometa Gliwice   S28           20.44/3       27.49/2       48.33/3  
  4 KUBICKI GRZEGPRZ         LUKS AZYMEK          AZY           21.03/5       30.02/4       51.05/4  
  5 MASNY KRZYSZTOF          SKOB OSTRAVA         OST           20.44/3       31.35/5       52.19/5  
  6 MARSZAŁEK WALDEMAR       STUDZIONKA           STU           22.32/6       36.14/6       58.46/6  
  7 Lukáš Bjolek             SKOB Frýdek-Místek   SKO           25.02/7       47.01/7       72.03/7  
 
Wstepne wyniki kategorii           : M45                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 JURCZYK PIOTR            SPARTA CZYŻOWICE     CZY           17.54/2       27.08/1       45.02/1  
  2 SKORUPA STANISŁAW        MUKS GLIWICE         S22           17.12/1       45.33/2       62.45/2  
 
Wstepne wyniki kategorii           : OPEN K                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 WOŹNIAK DOROTA           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           13.14/1       19.06/3       32.20/1  
  2 DAMMFELD IWONA           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           18.20/4       17.45/1       36.05/2  
  3 CZOK JUDYTA              UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           17.48/3       18.26/2       36.14/3  
    PAWLICZEK SABINA         LUKS AZYMEK          AZY           17.44/2            /             /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : OPEN M                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 ŁUP PIOTR                SPARTA CZYŻOWICE     CZY           15.57/1       18.19/1       34.16/1  
  2 Michael Chudík           SKOB Frýdek-Místek   SKO           17.50/2       25.58/3       43.48/2  
  3 FLOREK DAWID             SPARTA CZYŻOWICE     CZY           28.01/3       20.44/2       48.45/3