Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                    2017-04-08 17:14:18
                                 GRAND PRIX LOTNA
===Miejsko-Gminny OK Zdzieszowice===================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K10         1.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>MYŚLIWIEC ALEKSANDRA     UKS Kometa Gliwice   S28       16.11 0b.PK         
  2>KOTŁOWSKA SONIA          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       17.13 0b.PK         
  3>KWOCZAŁA EMILIA          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       18.28 0b.PK         
  4>KOTŁOWSKA JULIA          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       18.32 0b.PK         
  5>KWIATEK MAJA             UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       19.22 0b.PK         
  6>NOWICKA ALA              UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       21.16 0b.PK         
  7>GIDEL BIANCA             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       21.19 0b.PK         
  8>ZAPART JULIA             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       21.37 0b.PK         
  9>WACŁAWEK HANNA           UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       26.55 0b.PK         
 10>GIDEL JAGODA             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       27.06 0b.PK         
 11>ZIOBROWSKA JULIA         UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       33.12 0b.PK         
 12>PIOTROWSKA KORNELIA      UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       36.22 0b.PK         
 
Wstepne wyniki zawodów: K12         1.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>PIOSZCZYK JULIA          UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           12.03  +      0.00
  2>ŻÓŁKIEWICZ AGNIESZKA     UKS Kometa Gliwice   S28           12.17  +      0.14
  3>Valérie Matulová         SKOB Frýdek-Místek   SKO           15.06  +      3.03
  4>KOCHOŃ JULIA             UKS Kometa Gliwice   S28           15.21  +      3.18
  5>BOŻEK WIKTORIA           SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           15.59  +      3.56
  6>JASIK OLIWIA             UKS Kometa Gliwice   S28           19.19  +      7.16
  7>FLOREK AGATA             SPARTA CZYŻOWICE     CZY           20.53  +      8.50
  8>KRAJEWSKA ALEKSANDRA     UKS Kometa Gliwice   S28           21.05  +      9.02
  9>POLEWKA JULIANNA         UKS Kometa Gliwice   S28           21.11  +      9.08
 10>PIETRYKA JULIA           SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           21.52  +      9.49
 11>LEUSZ NIKOLA             UKS Kometa Gliwice   S28           23.04  +     11.01
 12>MILCZAREK JULIA          UKS REFLEX RYBNIK    S51           23.53  +     11.50
 13>WOJTOWICZ IGA            UKS Kometa Gliwice   S28           24.09  +     12.06
 14>PIAŚCIK JOANNA           UKS Kometa Gliwice   S28           24.58  +     12.55
 15>ELSTNER NINA             UKS Kometa Gliwice   S28           25.57  +     13.54
 16>DZIUBA JUSTYNA           UKS Kometa Gliwice   S28           26.01  +     13.58
 17>GRUSZKA AMELIA           UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           30.18  +     18.15
 18>STANICZEK LAURA          SPARTA CZYŻOWICE     CZY           32.34  +     20.31
 19>SZCZĘCH LAURA            SPARTA CZYŻOWICE     CZY           36.57  +     24.54
 20>KAMPA MAGDALENA          UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           39.15  +     27.12
 21>JAŃCZAK LENA             UKS Kometa Gliwice   S28           40.32  +     28.29
 22>JAROSZ OLIWIA            UKS Kometa Gliwice   S28           40.51  +     28.48
 23>KOCZY OLIWIA             SPARTA CZYŻOWICE     CZY           41.30  +     29.27
 24>MUSIK JULIA              UKS Kometa Gliwice   S28           43.00  +     30.57
 25>MALICKA NATALIA          UKS Kometa Gliwice   S28           47.54  +     35.51
 26>PIJAR MAJA               UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           48.22  +     36.19
 27>KLOC MELANIA             UKS Kometa Gliwice   S28           58.08  +     46.05
 
Wstepne wyniki zawodów: K14         1.5km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>ŁUKASIK ALEKSANDRA       UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           13.07  +      0.00
  2>CZAPSKA WIKTORIA         UKS Kometa Gliwice   S28           14.09  +      1.02
  3>OLEŚNIEWICZ NINA         LUKS AZYMEK          AZY           14.47  +      1.40
  4>GÓROWICZ MARTYNA         STUDZIONKA           STU           16.25  +      3.18
  5>MAŃKA AGATA              STUDZIONKA           STU           16.34  +      3.27
  6>STUDENT DOMINIKA         SPARTA CZYŻOWICE     CZY           16.53  +      3.46
  7>BURAK NATALIA            UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           17.32  +      4.25
  8>STAJER MAŁGORZATA        SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           20.17  +      7.10
  9>GOLENIA JULIA            UKS Kometa Gliwice   S28           20.29  +      7.22
 10>KUPNY WERONIKA           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           20.57  +      7.50
 11>TOMANEK MAGDA            STUDZIONKA           STU           21.18  +      8.11
 12>PAWLICA JULIA            UKS Kometa Gliwice   S28           28.27  +     15.20
 13>SZUMIAŁ KATARZYNA        SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           35.14  +     22.07
    MURAS DOMINIKA           UKS REFLEX RYBNIK    S51       NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K16         2.6km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>NYGA JULIA               UKS Kometa Gliwice   S28           24.11  +      0.00
  2>DAMMFELD KAROLINA        LUKS AZYMEK          AZY           26.03  +      1.52
  3>BARTOŃ NATALIA           UKS Kometa Gliwice   S28           26.30  +      2.19
  4>SOBEL NATALIA            UKS Kometa Gliwice   S28           27.42  +      3.31
  5>PŁOCHARSKA ALEKSANDRA    UKS REFLEX RYBNIK    S51           31.09  +      6.58
  6>OGRODNIK MAGDALENA       LUKS AZYMEK          AZY           38.14  +     14.03
  7>KONCKA LAURA             UKS REFLEX RYBNIK    S51           39.11  +     15.00
  8>GRZESŁO KORNELIA         UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           39.21  +     15.10
  9>ŁAKOMSKA ALEKSANDRA      LUKS AZYMEK          AZY           42.17  +     18.06
 10>PŁOCHARSKA MAŁGORZATA    UKS REFLEX RYBNIK    S51           43.59  +     19.48
 11>Szczuka Martyna          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           46.07  +     21.56
 
Wstepne wyniki zawodów: K18         2.8km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>MAŃKA KLAUDIA            STUDZIONKA           STU           30.08  +      0.00
  2>JURCZYK MARTA            SPARTA CZYŻOWICE     CZY           31.07  +      0.59
  3>ŁABUDA WIKTORIA          UKS Kometa Gliwice   S28           32.00  +      1.52
 
Wstepne wyniki zawodów: K20/21      3.2km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>KOST ALEKSANDRA          STUDZIONKA           STU           36.48  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: K35         2.8km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>MARSZAŁEK MARIA          STUDZIONKA           STU           28.58  +      0.00
  2>Pavla Chudíková          SKOB Frýdek-Místek   SKO           30.19  +      1.21
  3>Iveta Fišerová           SKOB Frýdek-Místek   SKO           48.14  +     19.16
 
Wstepne wyniki zawodów: K45+        2.7km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>POLEWKA BEATA            UKS Kometa Gliwice   S28           31.18  +      0.00
  2>BOGACKA-JAROSZEK ANNA    TEAM 360' WARSZAWA   360           33.14  +      1.56
  3>ZIOBROWSKA SYLWIA        UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           41.43  +     10.25
  4>SYRYJCZYK MARTA          UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           43.41  +     12.23
  5>KWIATEK ALEKSANDRA       UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           45.50  +     14.32
  6>PIJAK KAROLINA           UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           47.44  +     16.26
 
Wstepne wyniki zawodów: KM10R       1.4km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>PAŁUBSKI TOMASZ          LUKS AZYMEK          AZY       18.23 0b.PK         
  2>PIOTROWSKI SZYMON        UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       20.03 0b.PK         
  3>HYLA NATALIA             LUKS AZYMEK          AZY       20.20 0b.PK         
  4>MARSZAŁEK DAWID          STUDZIONKA           STU       21.31 0b.PK         
  5>CHUCHERKO DOMINIKA       UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       21.49 0b.PK         
  6>KLAPUCH JASMIN           SPARTA CZYŻOWICE     CZY       36.00 0b.PK         
  7>PAWLICZEK MARTA          SPARTA CZYŻOWICE     CZY       51.02 0b.PK         
  8>KOCUR ALEKSANDRA         SPARTA CZYŻOWICE     CZY       55.11 0b.PK         
 
Wstepne wyniki zawodów: M10         1.3km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>DAMMFELD ADAM            UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       16.30 0b.PK         
  2>PAŁUBSKI WOJTEK          LUKS AZYMEK          AZY       19.05 0b.PK         
  3>WOŹNIAK WOJCIECH         UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       32.13 0b.PK         
  4>ŁUKASIK SZUMON           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       33.38 0b.PK         
  5>PROCHON FILIP            UKS Kometa Gliwice   S28       34.53 0b.PK         
  6>CZOK TEODOR              UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       37.32 0b.PK         
  7>GIMIŃSKI DAWID           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       38.51 0b.PK         
  8>NIEWIADOMSKI KAROL       LUKS AZYMEK          AZY       73.58 0b.PK         
 
Wstepne wyniki zawodów: M12         1.5km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>MARSZAŁEK PATRYK         UKS Kometa Gliwice   S28           13.24  +      0.00
  2>Jan Bjolek               SKOB Frýdek-Místek   SKO           14.53  +      1.29
  3>BURAK ŁUKASZ             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           15.51  +      2.27
  4>SARNA BARTOSZ            SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           16.31  +      3.07
  5>PYTLARSKI DAWID          UKS Kometa Gliwice   S28           18.35  +      5.11
  6>JADCZYK MIKOŁAJ          UKS Kometa Gliwice   S28           18.57  +      5.33
  7>Martin Chudik            SKOB Frýdek-Místek   SKO           20.18  +      6.54
  8>BOROWSKI DOMINIK         UKS Kometa Gliwice   S28           21.37  +      8.13
  9>CZOK KLEMENS             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           21.40  +      8.16
 10>KLOC OLAF                UKS Kometa Gliwice   S28           22.29  +      9.05
 11>ŁABUDA MATEUSZ           UKS Kometa Gliwice   S28           27.42  +     14.18
 12>SÓWKA KAROL              SPARTA CZYŻOWICE     CZY           28.25  +     15.01
 13>PRÓCHNIAK KEVIN          UKS Kometa Gliwice   S28           29.40  +     16.16
 14>WERNER DAWID             UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           33.41  +     20.17
 15>GRABIŃSKI PAWEŁ          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           36.26  +     23.02
 16>PACHAŁKO MATEUSZ         SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           55.40  +     42.16
 17>WZIĘTEK KAMIL            SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           57.35  +     44.11
    KOŁATEK RADOSŁAW         SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17       NKl               
    LUKANEK NATAN            SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17       NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M14         2.4km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Michal Bjolek            SKOB Frýdek-Místek   SKO           15.15  +      0.00
  2>TOWAREK MICHAŁ           UKS Kometa Gliwice   S28           17.23  +      2.08
  3>KOŁODZIEJCZYK BARTŁOMIEJ UKS Kometa Gliwice   S28           17.34  +      2.19
  4>SKOWRON WOJCIECH         UKS Kometa Gliwice   S28           18.38  +      3.23
  5>KOCHAŃSKI JAKUB          UKS Kometa Gliwice   S28           21.56  +      6.41
  6>JACHEĆ TOMASZ            UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           23.23  +      8.08
  7>BIEŃKO MARCEL            UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           23.27  +      8.12
  8>KUBICKI JAKUB            LUKS AZYMEK          AZY           23.49  +      8.34
  9>PIJAR JAKUB              UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           24.25  +      9.10
 10>PRAWDZIUK TOMASZ         UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           25.06  +      9.51
 11>KOBIELSKI WŁADYSŁAW      UKS Kometa Gliwice   S28           25.41  +     10.26
 12>SZABAT SZYMON            UKS Kometa Gliwice   S28           25.56  +     10.41
 13>STANICZEK JAKUB          SPARTA CZYŻOWICE     CZY           26.45  +     11.30
 14>ZAPART PATRYK            UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           28.31  +     13.16
 15>PUDEŁKO JAKUB            STUDZIONKA           STU           28.46  +     13.31
 16>PODGÓRNY DANIEL          UKS Kometa Gliwice   S28           34.09  +     18.54
 17>GAZDA MATEUSZ            SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           37.01  +     21.46
 18>TURSKI DARIUSZ           SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           41.57  +     26.42
 19>DZIEDZINA BARTŁOMIEJ     UKS REFLEX RYBNIK    S51           45.53  +     30.38
 20>BOCHYŃSKI PAWEŁ          UKS Kometa Gliwice   S28           49.18  +     34.03
    SKWAREK FILIP            UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       NKl               
    KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ     UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M16         2.9km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>KUCHARCZYK JAKUB         UKS Kometa Gliwice   S28           21.12  +      0.00
  2>SIKORSKI MARCIN          LUKS AZYMEK          AZY           21.52  +      0.40
  3>WOŹNIAK MACIEJ           LUKS AZYMEK          AZY           22.02  +      0.50
  4>HYLA DAMIAN              LUKS AZYMEK          AZY           22.40  +      1.28
  5>BARON DAWID              UKS Kometa Gliwice   S28           23.11  +      1.59
  6>BUŁAWA FILIP             UKS Kometa Gliwice   S28           24.36  +      3.24
  7>SKOCZYKŁODA BARTOSZ      UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           26.50  +      5.38
  8>KUKLA BARTOSZ            UKS Kometa Gliwice   S28           27.35  +      6.23
  9>MURAS DAWID              UKS REFLEX RYBNIK    S51           28.07  +      6.55
 10>STOLARCZYK PATRYK        UKS REFLEX RYBNIK    S51           29.20  +      8.08
 11>KOŁECZKO BŁAŻEJ          INDYWIDUALNIE        IND           30.44  +      9.32
 11>KAMPA ŁUKASZ             UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           30.44  +      9.32
 13>ĆMOK MIKOŁAJ             UKS REFLEX RYBNIK    S51           32.16  +     11.04
 14>OBSTOJ PIOTR             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           35.28  +     14.16
 15>RADZIEWICZ HENRYK        STUDZIONKA           STU           35.55  +     14.43
 16>KOZAK FILIP              UKS REFLEX RYBNIK    S51           37.58  +     16.46
 17>WODECKI KONRAD           GIMNAZJUM 8 JASTRZĘB GI8           38.40  +     17.28
 18>GIDEL SAMUEL             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           40.09  +     18.57
 19>DĄBROWSKI KACPER         GIMNAZJUM 8 JASTRZĘB GI8           45.08  +     23.56
 20>FILUSZ SZYMON            UKS REFLEX RYBNIK    S51           48.15  +     27.03
 
Wstepne wyniki zawodów: M18         3.4km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>PIENIAK KRYSTIAN         UKS Kometa Gliwice   S28           27.06  +      0.00
  2>KOŁECZKO BARTOSZ         INDYWIDUALNIE        IND           36.26  +      9.20
  3>KRZYSTECZKO MICHAŁ       STUDZIONKA           STU           42.54  +     15.48
 
Wstepne wyniki zawodów: M20/21      4.4km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>JAROSZEK JAKUB           TEAM 360' WARSZAWA   360           28.37  +      0.00
  2>SKORUPA PIOTR            LKS GÓRZANKA NAWOJOW NAW           28.50  +      0.13
 
Wstepne wyniki zawodów: M35         3.4km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>POLEWKA TOMASZ           UKS Kometa Gliwice   S28           25.58  +      0.00
  2>MARKOWSKI MARCIN         UKS Kometa Gliwice   S28           27.49  +      1.51
  3>MASTELA RAFAŁ            OB HAVIROV           OBH           28.20  +      2.22
  4>KUBICKI GRZEGPRZ         LUKS AZYMEK          AZY           30.02  +      4.04
  5>MASNY KRZYSZTOF          SKOB OSTRAVA         OST           31.35  +      5.37
  6>MARSZAŁEK WALDEMAR       STUDZIONKA           STU           36.14  +     10.16
  7>Lukáš Bjolek             SKOB Frýdek-Místek   SKO           47.01  +     21.03
 
Wstepne wyniki zawodów: M45         3.0km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>JURCZYK PIOTR            SPARTA CZYŻOWICE     CZY           27.08  +      0.00
  2>SKORUPA STANISŁAW        MUKS GLIWICE         S22           45.33  +     18.25
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN K      1.7km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>DAMMFELD IWONA           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           17.45  +      0.00
  2>CZOK JUDYTA              UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           18.26  +      0.41
  3>WOŹNIAK DOROTA           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           19.06  +      1.21
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN M      1.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>ŁUP PIOTR                SPARTA CZYŻOWICE     CZY           18.19  +      0.00
  2>FLOREK DAWID             SPARTA CZYŻOWICE     CZY           20.44  +      2.25
  3>Michael Chudík           SKOB Frýdek-Místek   SKO           25.58  +      7.39