Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                    2017-04-08 17:14:55
                                 GRAND PRIX LOTNA
===Miejsko-Gminny OK Zdzieszowice===================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K10         1.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>KOTŁOWSKA SONIA          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       13.42 0b.PK         
  2>KWOCZAŁA EMILIA          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       16.47 0b.PK         
  3>NOWICKA ALA              UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       19.30 0b.PK         
  4>GIDEL BIANCA             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       19.32 0b.PK         
  5>KOTŁOWSKA JULIA          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       20.11 0b.PK         
  6>WACŁAWEK HANNA           UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       20.32 0b.PK         
  7>GIDEL JAGODA             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       20.34 0b.PK         
  8>ZAPART JULIA             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       21.11 0b.PK         
  9>KWIATEK MAJA             UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       21.23 2b.PK         
 10>ZIOBROWSKA JULIA         UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       27.27 2b.PK         
 11>MYŚLIWIEC ALEKSANDRA     UKS Kometa Gliwice   S28       29.22 0b.PK         
 
Wstepne wyniki zawodów: K12         2.0km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>KOCHOŃ JULIA             UKS Kometa Gliwice   S28           13.22  +      0.00
  2>POLEWKA JULIANNA         UKS Kometa Gliwice   S28           13.56  +      0.34
  3>MILCZAREK JULIA          UKS REFLEX RYBNIK    S51           17.45  +      4.23
  4>STANICZEK LAURA          SPARTA CZYŻOWICE     CZY           18.58  +      5.36
  5>PIAŚCIK JOANNA           UKS Kometa Gliwice   S28           19.35  +      6.13
  5>Valérie Matulová         SKOB Frýdek-Místek   SKO           19.35  +      6.13
  7>MUSIK JULIA              UKS Kometa Gliwice   S28           20.28  +      7.06
  8>JASIK OLIWIA             UKS Kometa Gliwice   S28           21.09  +      7.47
  9>JAROSZ OLIWIA            UKS Kometa Gliwice   S28           21.19  +      7.57
 10>SAWICKA MICHALINA        UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           21.46  +      8.24
 11>PIJAR MAJA               UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           23.52  +     10.30
 12>WOJTOWICZ IGA            UKS Kometa Gliwice   S28           24.10  +     10.48
 13>DZIUBA JUSTYNA           UKS Kometa Gliwice   S28           25.05  +     11.43
 14>LEUSZ NIKOLA             UKS Kometa Gliwice   S28           25.50  +     12.28
 15>ELSTNER NINA             UKS Kometa Gliwice   S28           27.10  +     13.48
 16>PIETRYKA JULIA           SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           28.58  +     15.36
 17>Veronika Fišerová        SKOB Frýdek-Místek   SKO           29.02  +     15.40
 18>GRUSZKA AMELIA           UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           29.12  +     15.50
 19>PIOSZCZYK JULIA          UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           29.27  +     16.05
 20>MALICKA NATALIA          UKS Kometa Gliwice   S28           30.08  +     16.46
 21>GĄBEK GABRIELA           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           30.19  +     16.57
 22>SZCZĘCH LAURA            SPARTA CZYŻOWICE     CZY           32.21  +     18.59
 23>KAMPA MAGDALENA          UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           33.14  +     19.52
 24>KLOC MELANIA             UKS Kometa Gliwice   S28           35.01  +     21.39
 25>KRAJEWSKA ALEKSANDRA     UKS Kometa Gliwice   S28           36.16  +     22.54
 26>KOCZY OLIWIA             SPARTA CZYŻOWICE     CZY           36.26  +     23.04
 27>JAŃCZAK LENA             UKS Kometa Gliwice   S28           38.28  +     25.06
    FLOREK AGATA             SPARTA CZYŻOWICE     CZY       NKl               
    ŻÓŁKIEWICZ AGNIESZKA     UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
    BOŻEK WIKTORIA           SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17       NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K14         2.3km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>OLEŚNIEWICZ NINA         LUKS AZYMEK          AZY           12.48  +      0.00
  2>ŁUKASIK ALEKSANDRA       UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           13.34  +      0.46
  3>CZAPSKA WIKTORIA         UKS Kometa Gliwice   S28           14.28  +      1.40
  4>STUDENT DOMINIKA         SPARTA CZYŻOWICE     CZY           15.35  +      2.47
  5>BURAK NATALIA            UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           16.18  +      3.30
  6>TOMANEK MAGDA            STUDZIONKA           STU           17.18  +      4.30
  7>MAŃKA AGATA              STUDZIONKA           STU           18.17  +      5.29
  8>STAJER MAŁGORZATA        SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           21.04  +      8.16
  9>GOLENIA JULIA            UKS Kometa Gliwice   S28           21.05  +      8.17
 10>CZEKAŁA OLIWIA           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           22.46  +      9.58
 11>GÓROWICZ MARTYNA         STUDZIONKA           STU           28.19  +     15.31
 12>SZUMIAŁ KATARZYNA        SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           37.24  +     24.36
 13>PAWLICA JULIA            UKS Kometa Gliwice   S28           41.16  +     28.28
    Szczuka Martyna          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       NKl               
    KOTŁOWSKA ALEKSANDRA     UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K16         3.4km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>DAMMFELD KAROLINA        LUKS AZYMEK          AZY           17.48  +      0.00
  2>NYGA JULIA               UKS Kometa Gliwice   S28           18.26  +      0.38
  3>SOBEL NATALIA            UKS Kometa Gliwice   S28           18.31  +      0.43
  4>ŁAKOMSKA ALEKSANDRA      LUKS AZYMEK          AZY           19.13  +      1.25
  5>PŁOCHARSKA ALEKSANDRA    UKS REFLEX RYBNIK    S51           19.34  +      1.46
  6>OGRODNIK MAGDALENA       LUKS AZYMEK          AZY           20.54  +      3.06
  7>BARTOŃ NATALIA           UKS Kometa Gliwice   S28           21.10  +      3.22
  8>PŁOCHARSKA MAŁGORZATA    UKS REFLEX RYBNIK    S51           21.32  +      3.44
  9>GRZESŁO KORNELIA         UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           22.21  +      4.33
 10>KONCKA LAURA             UKS REFLEX RYBNIK    S51           28.32  +     10.44
 
Wstepne wyniki zawodów: K18         3.7km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>JURCZYK MARTA            SPARTA CZYŻOWICE     CZY           18.31  +      0.00
  2>ŁABUDA WIKTORIA          UKS Kometa Gliwice   S28           22.32  +      4.01
  3>MAŃKA KLAUDIA            STUDZIONKA           STU           23.58  +      5.27
 
Wstepne wyniki zawodów: K20/21      3.6km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>KOST ALEKSANDRA          STUDZIONKA           STU           20.06  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: K35         3.3km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>MARSZAŁEK MARIA          STUDZIONKA           STU           18.30  +      0.00
  2>Pavla Chudíková          SKOB Frýdek-Místek   SKO           20.17  +      1.47
  3>Iveta Fišerová           SKOB Frýdek-Místek   SKO           26.59  +      8.29
 
Wstepne wyniki zawodów: K45+        3.2km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>POLEWKA BEATA            UKS Kometa Gliwice   S28           21.58  +      0.00
  2>SYRYJCZYK MARTA          UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           23.00  +      1.02
  3>BOGACKA-JAROSZEK ANNA    TEAM 360' WARSZAWA   360           24.14  +      2.16
  4>ZIOBROWSKA SYLWIA        UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           27.03  +      5.05
  5>KWIATEK ALEKSANDRA       UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           27.32  +      5.34
    PIJAK KAROLINA           UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO       NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: KM10R       0.8km    0m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>PAŁUBSKI TOMASZ          LUKS AZYMEK          AZY       12.43 0b.PK         
  2>HYLA NATALIA             LUKS AZYMEK          AZY       14.30 0b.PK         
  3>CHUCHERKO DOMINIKA       UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       16.18 0b.PK         
  4>MARSZAŁEK DAWID          STUDZIONKA           STU       16.57 0b.PK         
  5>SPENDEL N., CHROBAK A.   UKS REFLEX RYBNIK    S51       23.44 0b.PK         
  6>PAWLICZEK MARTA          SPARTA CZYŻOWICE     CZY       26.45 0b.PK         
  7>KLAPUCH JASMIN           SPARTA CZYŻOWICE     CZY       30.38 0b.PK         
  8>KOCUR ALEKSANDRA         SPARTA CZYŻOWICE     CZY       33.06 0b.PK         
 
Wstepne wyniki zawodów: M10         2.0km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>DAMMFELD ADAM            UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       17.50 0b.PK         
  2>WOŹNIAK WOJCIECH         UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       24.09 0b.PK         
  3>PAŁUBSKI WOJTEK          LUKS AZYMEK          AZY       26.53 0b.PK         
  4>GIMIŃSKI DAWID           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       28.28 1b.PK         
  5>NIEWIADOMSKI KAROL       LUKS AZYMEK          AZY       28.49 0b.PK         
  6>PROCHON FILIP            UKS Kometa Gliwice   S28       34.10 0b.PK         
  7>CZOK TEODOR              UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT       45.02 0b.PK         
 
Wstepne wyniki zawodów: M12         2.2km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>MARSZAŁEK PATRYK         UKS Kometa Gliwice   S28           11.14  +      0.00
  2>Jan Bjolek               SKOB Frýdek-Místek   SKO           12.11  +      0.57
  3>JADCZYK MIKOŁAJ          UKS Kometa Gliwice   S28           15.39  +      4.25
  4>Martin Chudik            SKOB Frýdek-Místek   SKO           16.55  +      5.41
  5>SARNA BARTOSZ            SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           17.12  +      5.58
  6>SÓWKA KAROL              SPARTA CZYŻOWICE     CZY           18.31  +      7.17
  7>BURAK ŁUKASZ             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           19.00  +      7.46
  8>BOROWSKI DOMINIK         UKS Kometa Gliwice   S28           21.10  +      9.56
  9>LUKANEK NATAN            SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           21.11  +      9.57
 10>PRÓCHNIAK KEVIN          UKS Kometa Gliwice   S28           24.49  +     13.35
 11>CZOK KLEMENS             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           27.09  +     15.55
 12>WERNER DAWID             UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           31.06  +     19.52
 13>GRABIŃSKI PAWEŁ          UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           31.09  +     19.55
 14>KOŁATEK RADOSŁAW         SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           31.43  +     20.29
 15>KLOC OLAF                UKS Kometa Gliwice   S28           34.46  +     23.32
 16>ŁABUDA MATEUSZ           UKS Kometa Gliwice   S28           39.45  +     28.31
 17>PACHAŁKO MATEUSZ         SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           41.03  +     29.49
    PYTLARSKI DAWID          UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
    WZIĘTEK KAMIL            SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17       NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M14         3.0km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Michal Bjolek            SKOB Frýdek-Místek   SKO           14.04  +      0.00
  2>KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ     UKS Kometa Gliwice   S28           14.09  +      0.05
  3>TOWAREK MICHAŁ           UKS Kometa Gliwice   S28           14.26  +      0.22
  4>KOŁODZIEJCZYK BARTŁOMIEJ UKS Kometa Gliwice   S28           15.01  +      0.57
  5>SKOWRON WOJCIECH         UKS Kometa Gliwice   S28           15.54  +      1.50
  6>KOCHAŃSKI JAKUB          UKS Kometa Gliwice   S28           16.18  +      2.14
  7>JACHEĆ TOMASZ            UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           16.51  +      2.47
  8>KUBICKI JAKUB            LUKS AZYMEK          AZY           17.04  +      3.00
  9>BIEŃKO MARCEL            UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           18.07  +      4.03
 10>PRAWDZIUK TOMASZ         UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           19.25  +      5.21
 11>SZABAT SZYMON            UKS Kometa Gliwice   S28           21.24  +      7.20
 12>ZAPART PATRYK            UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           22.15  +      8.11
 13>DZIEDZINA BARTŁOMIEJ     UKS REFLEX RYBNIK    S51           22.26  +      8.22
 14>GAZDA MATEUSZ            SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           25.49  +     11.45
 15>KOBIELSKI WŁADYSŁAW      UKS Kometa Gliwice   S28           26.12  +     12.08
 16>PIJAR JAKUB              UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           27.44  +     13.40
 17>STANICZEK JAKUB          SPARTA CZYŻOWICE     CZY           30.37  +     16.33
 18>SKWAREK FILIP            UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           30.43  +     16.39
 19>TURSKI DARIUSZ           SP 17 JASTRZĘBIE ZDR S17           31.30  +     17.26
 20>PUDEŁKO JAKUB            STUDZIONKA           STU           32.18  +     18.14
 21>BOCHYŃSKI PAWEŁ          UKS Kometa Gliwice   S28           34.36  +     20.32
 22>TYLEK MATEUSZ            UKS Kometa Gliwice   S28           37.20  +     23.16
 23>PODGÓRNY DANIEL          UKS Kometa Gliwice   S28           46.04  +     32.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M16         3.7km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>KUCHARCZYK JAKUB         UKS Kometa Gliwice   S28           15.15  +      0.00
  2>SIKORSKI MARCIN          LUKS AZYMEK          AZY           16.26  +      1.11
  3>BARON DAWID              UKS Kometa Gliwice   S28           17.16  +      2.01
  4>HYLA DAMIAN              LUKS AZYMEK          AZY           17.39  +      2.24
  5>BUŁAWA FILIP             UKS Kometa Gliwice   S28           17.42  +      2.27
  6>WOŹNIAK MACIEJ           LUKS AZYMEK          AZY           17.43  +      2.28
  7>SKOCZYKŁODA BARTOSZ      UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           18.27  +      3.12
  8>KUKLA BARTOSZ            UKS Kometa Gliwice   S28           19.17  +      4.02
  9>MURAS DAWID              UKS REFLEX RYBNIK    S51           19.34  +      4.19
 10>KAMPA ŁUKASZ             UKS TROKJA MIKOŁÓW   TRO           22.50  +      7.35
 11>KOŁECZKO BŁAŻEJ          INDYWIDUALNIE        IND           23.20  +      8.05
 12>GIDEL SAMUEL             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           25.41  +     10.26
 13>OBSTOJ PIOTR             UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           26.21  +     11.06
 14>WODECKI KONRAD           GIMNAZJUM 8 JASTRZĘB GI8           27.26  +     12.11
 15>FILUSZ SZYMON            UKS REFLEX RYBNIK    S51           27.29  +     12.14
 16>DĄBROWSKI KACPER         GIMNAZJUM 8 JASTRZĘB GI8           28.15  +     13.00
 17>RADZIEWICZ HENRYK        STUDZIONKA           STU           28.21  +     13.06
 18>ĆMOK MIKOŁAJ             UKS REFLEX RYBNIK    S51           28.44  +     13.29
 19>KOZAK FILIP              UKS REFLEX RYBNIK    S51           29.25  +     14.10
 20>STOLARCZYK PATRYK        UKS REFLEX RYBNIK    S51           32.44  +     17.29
 
Wstepne wyniki zawodów: M18         3.9km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>BYRZEK JAN               UKS Kometa Gliwice   S28           16.34  +      0.00
  2>PIENIAK KRYSTIAN         UKS Kometa Gliwice   S28           20.11  +      3.37
  3>KOŁECZKO BARTOSZ         INDYWIDUALNIE        IND           21.58  +      5.24
  4>KRZYSTECZKO MICHAŁ       STUDZIONKA           STU           28.13  +     11.39
 
Wstepne wyniki zawodów: M20/21      4.0km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>SKORUPA PIOTR            LKS GÓRZANKA NAWOJOW NAW           16.02  +      0.00
  2>JAROSZEK JAKUB           TEAM 360' WARSZAWA   360           16.35  +      0.33
 
Wstepne wyniki zawodów: M35         3.7km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>POLEWKA TOMASZ           UKS Kometa Gliwice   S28           17.17  +      0.00
  2>MASTELA RAFAŁ            OB HAVIROV           OBH           18.43  +      1.26
  3>MARKOWSKI MARCIN         UKS Kometa Gliwice   S28           20.44  +      3.27
  3>MASNY KRZYSZTOF          SKOB OSTRAVA         OST           20.44  +      3.27
  5>KUBICKI GRZEGPRZ         LUKS AZYMEK          AZY           21.03  +      3.46
  6>MARSZAŁEK WALDEMAR       STUDZIONKA           STU           22.32  +      5.15
  7>Lukáš Bjolek             SKOB Frýdek-Místek   SKO           25.02  +      7.45
 
Wstepne wyniki zawodów: M45         3.5km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>SKORUPA STANISŁAW        MUKS GLIWICE         S22           17.12  +      0.00
  2>JURCZYK PIOTR            SPARTA CZYŻOWICE     CZY           17.54  +      0.42
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN K      2.3km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>WOŹNIAK DOROTA           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           13.14  +      0.00
  2>PAWLICZEK SABINA         LUKS AZYMEK          AZY           17.44  +      4.30
  3>CZOK JUDYTA              UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           17.48  +      4.34
  4>DAMMFELD IWONA           UKS LOTNA ZDZIESZOWI LOT           18.20  +      5.06
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN M      2.7km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>ŁUP PIOTR                SPARTA CZYŻOWICE     CZY           15.57  +      0.00
  2>Michael Chudík           SKOB Frýdek-Místek   SKO           17.50  +      1.53
  3>FLOREK DAWID             SPARTA CZYŻOWICE     CZY           28.01  +     12.04